Hot Boys

Hot Boys si říká skupina striptérů, kteří pravidelně přivádějí do varu návštěvnice nočního klubu Red Wolf. Jedním z nich je Chris, přitažlivý muž krátce po třicítce, který začíná být dosavadním životem unavený a uvažuje o konci striptérské kariéry. Na jednom představení poznává fotografku Taru, která drze odolává jeho šarmu a vypracované postavě. Provokuje ho a dráždí a Chrise to k ní přes počáteční antipatii silně táhne. Snaží se ji získat, ale Tara se jakémukoliv sblížení brání. Ona jediná totiž ví, že v jejím životě je temný stín, kterému se snaží uniknout. Někdo natolik nebezpečný, že se obává o svůj život, i všech, kteří jsou jí blízcí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137588/hot-boys-137588.jpg 4.1596

Hot Boys 1.

Romány, Pro ženy, Literatura česká

Vydáno: , Fantom Print

The Hot Boys, 2012

Kniha Hot Boys

Leído
včera

Příběh se mi líbil. Četlo se to samo a příjemně. Žádné wow se nekonalo, ale nebylo tam nic, co by mi vadilo. Snad jen, že se dali dohromady docela brzy a snadno. Chris zasloužil na začátku víc potrápit. Knize bych dala tři hvězdičky, ale přidávám čtvrtou za to, že to bylo psané z pohledu chlapa. Pohledy do mysli arogantního sympatického floutka miluji. A proto taky rozhodně půjdu do dalšího dílu. Kdo má rád podobně psané knihy, doporučuji Můj klenot, která je ještě o level výš.

Dela90

(+ SPOILER) Chris je jedním ze striptérů z nočního klubu. V noci tancuje a svléká se na parketě, a pak oslňuje hezké ženy. Přes den je spořádaný muž v účetní firmě. Jednou ve strip baru potká dívku jménem Taru, která jako jediná ze skupiny o něj nejeví vůbec žádný zájem. Naváží se do něj. On na ni nemůže přestat myslet, zase se potkávají tentokrát na skupinovém focení pro strip skupinu Hot Boys, ona je fotografka. Dají se spolu do řeči, jdou na večeři, začnou spolu trávit čas do doby než Chris dostane přes hubu od týpka z Taryni minulosti a teprve potom se začnou dít věci. Taře jde o život a Chris zjišťuje, že má nepopsatelnou potřebuji ji chránit.

Knížka měla příběh z pohledu Tary, ačkoliv z těch pasáží, kdy se na scéně objevuje nebezpečný Dean mi fakt běhal mráz po zádech. Vyprávění z pohledu mužské postavy bylo fajn. Bohužel já se přistihla při tom, jak se u knížky nudím konkrétně u těch pasáží ala Hot Boys, vzájemné potyčky mezi chlapy mi nějak nepřirostly k srdci. Nejspíš to, ale byla moje chyba, asi jsem byla na knížku dobře naladěná. Závěr se mi líbil, je to oddechovka, která neurazí, ale wow se u mě prostě nekonalo.

lenka8617

Tak tahle knížka byla opravdu super. Líbilo se mi, že byla napsána z pohledu chlapa. Sice by asi bylo fajn občas "nakouknout" i do hlavy Taře, ale jinak to bylo pěkné čtení. Čeští autoři mne prozatím nijak neoslovovali, ale tahle autorka za to určitě stála. Jdu zkusit i další její knihy.

Pettato

Příběh psaný s vtipem, ale ač mám romantické příběhy s nádechem erotiky ráda, tento mě neoslovil. Dočetla jsem ji s několika měsíčním odstupem a jen proto, že nemám ráda nedočtené knihy. Zvolila jsem ji jako oddychovku, ale zřejmě jsem na ni nebyla správně naladěná a nebo příběh o stryptérovi a jeho lásce nebyl pro mě.
Hvězdičky dávám za vtip, který mi zpříjemnil čtení.

Jita160

Nedávno jsem navštívila strip show a musím říct že jsem se bavila přesně jak u této knížky. Číst o striptérech a ještě z pohledu jednoho z nich mě neskutečně bavilo,prostě mělo to šťávu a neskutečný náboj a sexepíl.O lásku a drama tu nebylo nouze.
Milostný vztah mezi Tarou a Chrisem byl tak akorát žádná harlekýnka prostě pěkně to mezi nimi jiskřilo...
2. Díl si nenechám ujít.

avalonek
20.07.2021

Celkem dobré..

Chou
06.07.2021

Docela ušla jen ty přirovnání a některé výrazy v češtině byly dost rušivý. Někdy je míň opravdu víc.

johana3160
04.07.2021

(+ SPOILER) Nenadchlo, neurazilo. Autorka ma takove divne tempo pribehu, ale to ma snad v kazde knize… pro me to neni zadna pecka, ale neni to uplne zabite. Namet je tak trochu od vseho kousek nebo teda dva klasicke pribehy zamilovanej stripter a vysinutej ex. Ale proc ne. A vsimly jste si devcata toho detailu? Autorka ma nejspis hodne rada Rychle a zbesile;o)