Milenec jen můj

Milenec jen můj

Upírské Bratrstvo černé dýky se rozrůstá o dalšího bojovníka. John Matthew musel urazit dlouhou cestu, než byl nalezen mezi lidmi, kteří nepoznali jeho upírskou podstatu, stejně jako si jí nebyl vědom on sám. Nikdo však nezná ani jeho minulost, ani jeho pravou identitu. Osobní msta zavede Johna do nejzuřivějších bojů. A když se jeho spolubojovnice Xhexania ocitne v ohrožení, vkládá do jejího osvobození celé srdce. Xhex, kterou John přitahuje, však nechce podlehnout citům, protože právě ztratila milence, ale osud ukáže, je jejich spojení nevyhnutelné....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/89_/89597/milenec-jen-muj-JSj-89597.jpg 4.5446

Bratrstvo černé dýky (8.)

Lover Mine (2009)

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Baronet

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814

Na tento díl jsem se moc těšila a nezklamal. Fandila jsem J&X po tom čím si prošli. Překvapili mě další postavy a jsem zvědavá co se z toho vyvine,supeeer:)))

misak94

Kniha je naprosto úžasná. Zpočátku jsem si nedovedla představit, proč jsou zde celé pasáže ze života Daria a když se na konci vše spojilo doslova mi to vyrazilo dech. John je další oblíbenec, jeho příběh je úžasný a doslova jsem se nemohla odtrhnout. Knihu jsem odkládala prakticky jen kvůli spánku :)

Lkova
19.09.2017

Knihu jsem četla až dnes, v podstatě jsem ji ani "neodkládala", už před lety jsem ji totiž odhodila s přesvědčením, že se mi líbit nebude. Boy, was I wrong.
John i Xhex jsou oba bojovníci, to se mi líbí asi nejvíc. Xhex není ta ženská postava, která by se chtěla stát hrdinkou někdy v průběhu knihy. To ne, Xhex je totiž hrdinka už od začátku, drsná mašina, ta se ničeho nebojí. Jenže pak je s Johnem sama a v tu chvíli je prostě krotká jak beránek... i když to nepřizná. "Musím ti říct tři slova. Johne Matthewe... já jsem strašně blbá. To jsou hádám čtyři slova, co?" A John zase není ten hrdina, který by jí něco zakazoval. Protože ví, že by to na ni neplatilo! Tak bojuje po jejím boku, no já taju, holky. Jasných 5.
P.S.: Může mi do zpráv někdo doporučit podobný knihy, kde je hrdinka stejně drsná jak hrdina?
P.S.2: Na Spotify je soundtrack k Bratrstvu, převážně rap, ale hodí se.

kacaaba
18.07.2017

Tak tento díl se mi líbil víc než předchozí. Líbili se mi vedlejší příběhy a jsem zvědavá, jak to bude pokračovat...

Charmedka
02.06.2017

Kniha se četla jedna radost, i když má přes šest set stran, zvládla jsem ji přečíst za necelé tři dny. Přesto tento díl společně s předchozím považuji za slabší. Možná je to i tím, že John nepatří mezi moje nejoblíbenější postavy. I když je tu již za dospělého muže a bojovníka, stále v něm vidím spíše malého kluka.

75terka
29.05.2017

Nakonec příjemné překvapení :) Netušila jsem, že mě příběh Johna a Xhex tak dostane. Chvílemi jsem ale kroutila hlavou nad trochu nepochopitelnými částmi knihy. Ale jak už znám konce této série nakonec se vše vysvětlilo a já zůstala opravdu spokojena.

Etule
05.05.2017

V tomhle díle přestal být John klukem a stal se mužem. Vázaným mužem. Ze začátku jsem si myslela, že vsuvky v podobě vyprávění Daria (k němuž se nedokážu vyjádřit bez emocí), mě budou rušit, ale nakonec tomu tak nebylo. Naopak to celému příběhu, celé té přitažlivosti dalo smysl. Osud, že? :)
V tomhle díle šlo Bratrstvo lehce do pozadí, což na mě kupodivu působilo příznivým dojmem. Líbilo se mi, že se do popředí se dostal John a jeho přátelé. Hlavně samozřejmě Qhuinn a Blay. Konečně se tady projevilo to jiskření mezi nimi. A taky to že to rozhodně není jednostranné, že? :) Jsem ráda, že se do hry vrátil Tohrment, očividně konečně plnohodnotně.
No co si budeme nalhávat, už se nemůžu dočkat knihy, kde budou hlavní postavami Qhuinn a Blay. :3

cukrovka
02.04.2017

Ani další díl nezklamal. Xhex a John se k sobě hodí. On respektuje, že ona je bojovnice, a Xhex si nechá od Johna pomoci. I když zde bylo opět víc příběhů a všechny mě zaujaly. Nejvíc ale Blay a Qhuinn. Už se těším na jejich ne tak tradiční příběh.

Adriana21
22.03.2017

Na díl s Johnem a Xhex jsem byla opravdu zvědavá, protože Johnova postava se mi líbila a měla jsem ji velice ráda, proto jsem byla zvědavá, co si pro něj spisovatelka v tomto díle připravila. A bylo to zase super :)

Mellisek
21.11.2016

Na tento díl jsem se hodně těšila protože mi postava Johna přišla úžasná už od samého počátku kdy se John objevil. No příběh s Xhex byl takový jaký jsem si myslela. :-) Ale mohu říct že mě opravdu více zaujalo jak se to bude vyvíjet mezi Q. a B. :-D O nich kniha co koukám na sérii nebude :-D

Malinali
30.08.2016

Boží!!! Nemám co dodat. Moc mě to bavilo! Jako každý díl této série...

Fizulka71
01.08.2016

Xhex a John jsou asi ta nejnepravděpodobnější dvojice, kterou bych očekávala. Nicméně právě proto se k sobě tolik hodí. Tento díl se mi opět moc líbil.

kik68
16.07.2016

Tenhle díl miluji. Hrozně jsem se na něj těšila a vůbec mě nezklamal.

ewisek22
22.08.2015

Xhex byla má oblíbená postava, takže jsem se na tento díl dost těšila. Vůbec nejlepší scéna v té knize je, jak John hledá V Lashově domě unesenou Xhex...stojí vedle sebe, ale John Xhex nevidí, páč ji Lash obestřel nějakým kouzlem...no můžu říct, že i pár slziček mi ukáplo:)) Dávám 4 hvězdičky, páč k dokonalosti mi cosi nepojmenovaného chybělo:) Jooo a už se nemůžu dočkati dílu s Qhuinem...

marcela6183
18.08.2015

Pořád neveřím tomu, co čtu. A pořád si nejsem jistá, jestli je to o Johnovi a Xhex nebo o duševním dospívání tří upířích mláďat, z nichž jeden mlíčňák se uvázal na starší babu (s čímž mimochhodem nemám problém, ale autorka asi jo).
Jelikož Johnův lajtmotiv je tady od prvního dílu a bylo nutné jej posunout dál, přišel tenhle díl. Nepůsobí na mne jako něco, co by se autorce psalo lehce. Spíš mám dojem, že trpěla víc, jak obě hlavní postavy dohromady. Chtěla napsat přesvědčivou knihu o silné ženě a silném muži. A napsala nepřesvědčený pokus o dvou hledajících se charakterech, které na sebe tak nějak slepě narazily. Řemeslně tomu není co vytknout, ale tápu myšenkově. Nejspíš pro roztříštěnost do tolika knih. Mám příběh téhle dvojice ráda, ale pozitivní dojem jsem si odnesla z Lashova vývoje a Qhuinnova dozrávání.
Leze to ze mne jak z chlupaté deky (podobně jako asi z autorky) - takže je to čtyřka.

A zůstává ještě jedna otázka: kdy už konečně vyleze z Johnovy hlavy Darius?

Ewiczka_areebah
15.08.2015

Napínavé, skvělé...TAhle kniha se mi vážně moc líbila:)

angelbooks
27.06.2015

O Johnovi a Xhex už jsem dlouho přemýšlela, jestli je mám/či nemám číst. Nakonec zvítězilo mám a já bych nikdy nevrátila čas strávený nad touto knihou.
Občas bych teda Xhex nejradši domluvila a ke konci bych Johna přetáhla tou knihou po hlavě :D, ale díky tomu, jak se chovali to pro mě bylo ještě lepší :).
Jediný co mi tam vadilo, byli některé chvíle s Qhuinnem. Na jeho díl se těším a zároveň netěším.

hrubik
27.02.2015

Na příběh Johna a Xhex jsem se hrozně těšila. A nezklamal mě ani náhodou. Pro mě to byl jeden z nejlepších dílů Bratrstva vůbec.

jitka7
21.02.2015

Příběh byl super, tak jako u všech dílů.... ale přestože byl díl o Johnovi, nejvíc mě zaujal Qhuinn, už se těším, až mi dorazí knížka o něm.

Karolína18
05.12.2014

Ačkoli se zde opět mísilo mnoho příběhů, všechny mě zaujaly. Xhex a John se k sobě vážně hodí a od začátku jsem jim to moc přála. Abych nelhala..nejvíce mě zaujaly posáže o Blayovi a Qhuinnovi. Moc se těším, že se o nich v dalším díle dozvím více. Je prostě super, jak bezprostředně dokáže autorka vyprávět i tento ne tak tradiční příběh.

mazzone
11.06.2014

výborné, John bol od začiatku jedna z mojich obľúbených postáv. chudák chlapec aj on si konečne zaslúži sťastie, fakt krásne napísané, prepletené navzájom

Vendulik
22.04.2014

Nemám slov. Jednoduše úplně úžasné. Doporučuji k přečtení.

vaili
01.04.2014

Stále výborné jen mě rozčiluje to střídání dějových linií člověk je napnutý jak špagát a buch zase čte pár stránek o něčem úplně jiném než ho právě zajímá :)

Samira
24.02.2014

Hodně napínavý díl, na který jsem se opravdu dlouho těšíla. Nezklamal v ničem. Drsný, ale to se dalo čekat. Líbilo se mi, jak se příběhy propletly dohromady, jsem upřímně zvědavá na to, kdy konečně příjde na to, že je Darius.

LiLLu
30.01.2014

Johnovo cesla byla hodně dlouhá, už od prvního dílu....
co napsat aby to nebyly spoilery?.. paráda jako vždy, akce s bezduchýma čím dál lepší nez v prvních dílech.
dávám si pauzu ale těším se na zbylé díly:-)

pocketka
29.12.2013

Na Johna jsem se těšila, příběh se mi líbil, kniha opět nezklamala. Jen mě trošku mrzelo, že si už John konečně "nevzpomněl" na to, kým doopravdy je.

Catie_
28.12.2013

Zrovna jsem dočetla a nevím, jestli 4 a nebo 5 :). Tato kniha se mi líbila asi více než pár předešlých dílů.

janno69
15.12.2013

Každý díl, je pro mě prostě úžasný. Ani tento mě nezklamal. Líbí se mi jak autorka nenásilně vplétá do děje další nové postavy, které se vzápětí objeví jako hlavní hrdinové nových dílů. A mě láká číst dál a dozvědět se jejich další zajímavé osudy.

Sydney Rose
28.08.2013

Dobrá. Ale očekávala jsem víc.