Milenec jen můj

Upírské Bratrstvo černé dýky se rozrůstá o dalšího bojovníka. John Matthew musel urazit dlouhou cestu, než byl nalezen mezi lidmi, kteří nepoznali jeho upírskou podstatu, stejně jako si jí nebyl vědom on sám. Nikdo však nezná ani jeho minulost, ani jeho pravou identitu. Osobní msta zavede Johna do nejzuřivějších bojů. A když se jeho spolubojovnice Xhexania ocitne v ohrožení, vkládá do jejího osvobození celé srdce. Xhex, kterou John přitahuje, však nechce podlehnout citům, protože právě ztratila milence, ale osud ukáže, je jejich spojení nevyhnutelné....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89597/big_milenec-jen-muj-CvA-89597.jpg 4.5622

Bratrstvo černé dýky 8.

Romány, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Lover Mine, 2010

Kniha Milenec jen můj

petraj30

Tak si myslím, že Johnovi to štěstí musel přát každý. Na tento díl jsem čekala hodně dlouho a vůbec jsem se nenudila, byla to paráda. Xhex trošku vyměkla, ale abych pravdu řekla, tak se mi líbila víc, byla trochu lidštější a přístupnější. Strašně se těším na další díly. Je to vážně úžasná série a moc se mi líbí, jak je v každé knize dáván prostor i jiným párům a dalším příběhům.

Karoli282

Skvělý díl. Johnovi jsem dlouho přála, ať se dá konečně dohromady s Xhex a tady jsem se dočkala. Vedlejší dějové linky se mi líbily, hlavně ty s Qhuinnnem, Blayem a Saxtonem. Rovnou se vrhám na pokračování. Všem doporučuji.

Petraj365
01.12.2020

Já ty knížky miluju. Stále se tam něco děje. Je to z pohledu spousty lidí a je to super

karin4338
28.11.2020

Krásne spojenie Johna a Xhex a veľmi vkusne zapojené príbehy z minulosti.
Opäť super :)

Saraken
08.10.2020

Neskutocna seria ... len cakam kedy bude dalsia cast ;)

johana3160
27.09.2020

(+ SPOILER) Prekvapeni!!! Po dilech, kdy jsem mela chut cteckou hodit o zed, protoze me to akorat rozcilovalo, prisel dil, ktery me bavil. Moc jsem se na Johns tesila uz od zacatku, kdyz se objevil. Sice se opakuje myslenka, chlapa, ktereho vzrusuje biti sve milenky, opakuje se pro me rozcilujici rozdeleni dejovych linii, prerusovani pribehu v blbych momentech, ale konecne me vice mene vsechny dejove linky bavily a konecne byla kniha opravdu vice mene o tech dvou co mela. Xhex na muj vkus trochu moc zmekla, ale to uz dela s lidmi laska. Prej:oD k cemu mam zasadni vyhrady je komunikace Johna a Xhex, ano da se naucit prstova abeceda za par chvilek. Ale dokazete si predstavit (klidne i jen hlasem) kazde slovo hlaskovat? Uz jsem si driv vsimla par autorcinych zaseku co se znakovky tyce, chapu ze to potrebovala vyresit, ale tohle uz je fakt pritazene za vlasy. To uz ho rovnou mohla “vylecit”... Zajimava byla Dariova linka o zrozeni Xhex. I kdyz mozna cele to bylo jen o nafukovani pribehu a honeni pismenek. Ale za to se nezlobim.
Takze... kniha me mile prekvapila, ale bohuzel na 5* to nebylo.

MonaLisa42
10.07.2020

Kniha je čtivá, napínavá a nakonec i rozkošně romantická.
Na příběh o Johnovi a Xhex musel být snad každý -už delší dobu- zvědavý. Konečně se čtenář dozvídá o jejich ošklivé minulosti a poznává je blíže. Kdo by si jenom představil, že Xhex může být i citlivá a křehká (představit si ji v šatech je úžasné). John na druhou stranu není jenom milý a příjemný chlapec-muž, ale i tvrdý, rozhodný a odhodlaný bojovník. Autorka prostě umí upoutat čtenáře a vtáhnout ho do děje.
Moc ráda bych knize dala plný počet hvězdiček, ale bohužel to nejde. Musím přiznat, že mi začátek přišel zdlouhavý a trochu mi vadil veliký počet vedlejších dějových linií, které se stále střídaly (Blay, Qhuinn, Darius, Lash, Payne, Eliah,...) až teprve na konci je vidět jejich propojení. Od začátku série mi hlodá v hlavě, jestli jsou Darius a John jedná a táž osoba...no uvidím jestli se to v budoucnu objasní.
Jinak se jedná o velice pěknou knihu. Děkuji!!!

Szekynka
25.06.2020

(+ SPOILER) Musím říct, že na příběh Johnna jsem se těšila už od dob, co se poprvé setkali v klubu. John má podle mě jeden z nejlepších charakterů a byla jsem opravdu ráda, že jsem se dočkala jeho příběhu ????. Co se týče Xhex o té se určitě nedá říct, že je to křehká kopretinka, vlastně je všechno jen ne křehká ????, ale naštěstí protiklady se přitahují. ????

Tušila jsem, že jejich příběh bude bomba a sem ráda, že jsem se nespletla. Já budu asi vždycky dojatá z toho, když si chlap jde za svým, aniž by očekával, že vůbec může uspět. Johnova láska k Xhex a nezdolná vůle získat jí zpátky mě opravdu okouzlila. Moc se mi líbílo, jak autorka provázala příběh Daria a narození Xhex, sladkou třešničkou bylo, když se Xhex shledá se svojí maminkou, to se opravdu povedlo. Všechny knihy ze série mají podobný styl, ale tato mi přišla, že lehce vybočila a odstřelila knihu výš než ostatní.