hnilda3 hnilda3 komentáře u knih

První První Kiera Cass

Moc pěkné, bavila mě víc než druhý díl.

22.09.2019 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Nevím co napsat, knihy s touto tématikou se mi špatně hodnotí... Dozvěděla jsem se zase něco nového z tohoto období dějin.

21.09.2019 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Bavila mě méně než první díl, ale konec zajímavý, jsem zvědavá na další.

18.09.2019 4 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Z toho příběhu a hlavně z těch fotek mi běhal mráz po zádech...

29.08.2019 5 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Zase jen mohu napsat jako u jiných knih s podobnou tematikou, že obdivuji ty, co prežili.

23.08.2019 5 z 5

Prošel jsem peklem Osvětimi Prošel jsem peklem Osvětimi Kazimierz Tymiński

Zajímavé čtení z pohledu nežidovského vězně v Osvětimi.

22.08.2019 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Silná kniha, nechápu, jak to mohly matky těch malých přežít, ale je to obdivuhodné. Škoda jen těch překlepů, kterých už ke konci knihy bylo nemálo.

20.08.2019 5 z 5

Dům číslo 6 Dům číslo 6 Nela Rywiková

Ke knížce jsem se dostala díky čtenářské výzvě a jsem ráda, protože se četla dobře a příběh byl zajímavý.

17.08.2019

Selekce Selekce Kiera Cass

Oddychové čtení, ale pěkné, ráda si přečtu další díl.

14.08.2019 5 z 5

Schindlerův seznam Schindlerův seznam Thomas Michael Keneally

Upřímně, ze začátku mě kniha vůbec nebavila a bojovala jsem s tím, abych ji neodložila. Nakonec jsem se ale přemluvila a podařilo se mi do knihy pořádně začíst. Jsem hrozně ráda, že jsem to nevzdala, protože i přes pro mě obtížný začátek považuji knihu za skvěle napsanou.

13.08.2019 5 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Skvělé.

07.08.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Napsáno poutavě a příběh je velmi silný.

07.08.2019 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Je to první kniha od autora a musím říct, že jsem nadšená. Jediný problém jsem měla se jmény postav, dost těžko se mi pamatují normálně, natož pokud jsou to taková jména, která ani nevyslovím :-D. Každopádně kniha skvělá a určitě řadím autora k oblíbeným.

05.08.2019 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Nevím, co napsat, aby to neznělo nevhodně. Napsala bych, že kniha byla krásná, ale vzhledem k tomu, čím si Viola prošla, to takto napsat nemůžu. Ale každý, kdo knihu četl, pochopí, jak to myslím.

02.08.2019 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Kniha se mi líbila, nebyla to klasická "trapárna" o teenage lásce, bylo to psané hezky a s rozumem.

29.07.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Kniha mě rychle vtáhla do děje, přečetla jsem ji za dva dny, byla napínavá a zaujala mě.

26.07.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Poutavý příběh, přečetla jsem skoro jedním dechem.

23.07.2019 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Naprosto skvělé, od začátku do konce. Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

19.07.2019 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Ze začátku mě kniha příliš nebavila, ale jsem ráda, že jsem ji dočetla, protože druhá polovina a závěr super. I tak se mi ale jiné autorčiny knihy libily více.

12.07.2019 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Ze začátku mi dělal problém autorův styl psaní, ale brzy jsem si zvykla. Také mě zaujalo, že vlastně už skoro od začátku knihy víte, jak dopadne, ale alespoň vás pak na konci nečeká velký šok. Kniha je moc pěkná.

02.07.2019 5 z 5