hnilda3 hnilda3 komentáře u knih

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Autorka píše čtivě a námět byl hodně zajímavý.

15.08.2020 5 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

To byla síla... Tak jako všechny knihy této autorky, které jsem četla. Knihu jsem četla téměř jedním dechem, neustále mě hnala dál zvědavost, jak to tedy vlastně všechno bylo a trochu jsem to tak čekala, i když ne úplně.

08.08.2020 5 z 5

Tajný život nacistů Tajný život nacistů Paul Roland

Skvělé! První kapitola byla pro mě hrozně zajímavá, druhá mě bavila trochu méně, ale konec byl zase lepší. Pro mě opravdu hodně zajímavých informací.

31.07.2020 5 z 5

Útěky z pekla Útěky z pekla Roman Cílek

Velmi zajímavé informace, i když něco pro mě nebylo nové. Trochu mě mrzelo, že ve knize bylo docela dost překlepů.

27.07.2020 5 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

To byla síla... Už jen to, co dělají teprve 14 leté "děti" atd... Každopádně styl psaní autorky je skvělý a už jsem jich hodně od ní přečetla, takže mi pomalu dochází její knihy :).

12.07.2020 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Úžasné, autorka píše skvěle a tato kniha se mi moc líbila.

08.07.2020 5 z 5

Jak čůrají nevěsty Jak čůrají nevěsty M. M. Cabicar (p)

:-) úsměvné příběhy

05.07.2020 5 z 5

Vražda na Velký pátek Vražda na Velký pátek Lee Harris (p)

Odpočinková kniha, ale četla se příjemně a zápletka byla velmi zajímavá.

07.06.2020

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Skvěle psáno, poslední kapitola velmi napínavá a vše do sebe skvěle zapadlo. Určitě si od autora ještě něco přečtu.

06.06.2020 5 z 5

Nyxia povstává Nyxia povstává Scott Reintgen

Skvělé zakončení celé trilogie.

29.05.2020 5 z 5

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

Skvěle zamotané a napínavý konec, jsem zvědavá na poslední díl.

16.05.2020 5 z 5

Krvavé chodby Krvavé chodby Darren Shan (p)

Opět skvělé a napínavé.

07.05.2020 5 z 5

Upírův pomocník Upírův pomocník Darren Shan (p)

Skvělé :).

01.05.2020 5 z 5

Madame Okta Madame Okta Darren Shan (p)

Knihu jsem četla už před hodně lety a teď jsem si ji přečetla ráda znova. I když už nejsem cílová skupina, tak je to pořád skvělé čtení, je to psáno hodně napínavě :).

28.04.2020 5 z 5

Stále vládne mráz Stále vládne mráz Rolf Börjlind

Bylo to drsné, až do konce jsem si říkala, co to má vlastně společného s tou první kapitolou, ale nakonec to do sebe všechno poměrně dobře zapadlo.

25.04.2020 5 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Velmi dojemné a čtivě napsané.

19.04.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha mě trošku zklamala, čekala jsem něco víc. Jiné knihy od autorky jsou velmi napínavé, ale u této mi přišlo, že od začátku prostě víte, že ten chlap je magor, a jen čekáte, že to musí skončit tak, že buď zabije on ji, nebo ona jeho...

15.04.2020 4 z 5

Můj terezínský deník 1943–1944 a zápisky mého otce Otty Pollaka Můj terezínský deník 1943–1944 a zápisky mého otce Otty Pollaka Helga Pollak-Kinsky

Díky deníku jsem se dozvěděla zas nové informace o tomto období. Je skvělé, že paní Helga byla ochotna dát své zápisky veřejnosti a vznikla tato kniha.

10.04.2020 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Konec mě překvapil, ale nějak mi ten styl a motiv nevyhovoval tak, jako u jiných autorčiných knih.

26.03.2020 4 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Autorčiny knihy mám moc ráda i když se věnují závažným a těžším tématům. Tahle rozhodně nezklamala!

21.03.2020 5 z 5