hnilda3 hnilda3 komentáře u knih

Muzeum divů Muzeum divů Ransom Riggs

Neurazí, nenadchne... Doplnění pěkné, ale asi by mi to nechybělo, kdybych to nepřečetla :-) Některé pasáže vtipné, některé o ničem.

10.04.2024 3 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Za mě bohužel slabé. Začátek (asi prvních pět kapitol) vypadal slibně, ale pak už to šlo z kopce. Čekala jsem nějaké peckové rozuzlení, ale za mě zklamání.

05.04.2024 3 z 5

Země snů Země snů Nicholas Sparks

Nebyl to podle mě typicky Sparks, ale četlo se to skvěle a příběh byl fajn.

23.03.2024 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Bohužel, tato kniha mě vůbec nezaujala. Autorku mám ráda, ale kniha mě začala bavit tak v půlce, ale konec už zase ne :(

14.03.2024 2 z 5

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Naprostá pecka! Rozhodně jedna z nejlepších autorčiných knih.

13.12.2023 5 z 5

Soumrak mužů Soumrak mužů Christina Sweeney-Baird

Námět mě moc zaujal a první třetina knihy byla moc zajímavá (až na větší počet postav, které se mi pletly, ale to se mi stává u poloviny knih). Bohužel poslední třetiny knihy byla naprosto o ničem a opravdu nudná :(.

04.12.2023 3 z 5

Pak ses objevila ty Pak ses objevila ty Helen Paris

přišlo mi to vcelku o ničem :-).

09.10.2023 3 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Naprosto skvělé! Hlavně od druhé třetiny se to parádně rozjelo a párkrát mě děj fakt překvapil.

05.09.2023 5 z 5

Kniha dvou cest Kniha dvou cest Jodi Picoult

Za mě teda velmi slabé... Kdyby to byla moje první kniha od Jodi, tak už si od ní nic nepřečtu. Přitom vše, co jsem od ní zatím četla, byla naprostá pecka! Ale toto mi přišlo vlastně úplně o ničem :(.

31.08.2023 2 z 5

Tlukot tisíců srdcí Tlukot tisíců srdcí Kiera Cass

Autorka píše opravdu čtivě, její knihy se mi líbí. Tato nebyla výjimkou, příběh byl pěkný.

17.08.2023 5 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Bylo to sice velmi předvídatelné, ale knihu jsem si moc užila, prostě klasický Sparks, u kterého si člověk hezky popláče :).

23.06.2023 5 z 5

Moře rzi Moře rzi C. Robert Cargill

Trvalo mi to hrozně dlouho. Bylo to sice zajímavé, ale nějak se mi nedařilo se začíst a vůbec jsem neměla takovou tu potřebu číst dál a dál.

28.05.2023 4 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Velmi čtivé, zajímavé téma a překvapivý konec.

14.03.2023 5 z 5

Hon na střízlíka Hon na střízlíka Mary Watson

Mám smíšené pocity, nečetlo se to špatně, obsah byl zajímavý, ale vlastně jsem ani neměla pořádně potřebu to dočítat a musela jsem se přemluvit, abych už to konečně dočetla.

05.03.2023 3 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Skvělé, četlo se opravdu dobře. Pěkná zápletka, zajímavý konec.

13.02.2023 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Zase fajn čtení, chvílemi opravdu vtipné chvílemi slabší.

08.02.2023 4 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Další skvělá kniha od autorky.

03.02.2023 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Četla jsem po několikáté, tentokrát v originále. Vždy mě to dojme :-).

21.01.2023

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

To se prostě četlo samo. Ruta píše opravdu výborně.

11.01.2023 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Trvalo mi hrozně dlouho se začíst, začala jsem číst, přečetla dvě kapitoly a pak snad měsíc nic. Ale pak jsem začala znova a neuvěřitelně mě to vtáhlo a nadchlo.

07.01.2023 5 z 5