Upírův pomocník

Druhý díl klukovských upířích hororů. Aby mohl Darren zachránit svého spolužáka, kterého kousla jedovatá cirkusová pavoučice, musí vyhledat jejího cvičitele pana Hroozleyho. To však je ve skutečnosti upír Vur Horston. Darrenově prosbě vyhoví a Steva zachrání, z Darrenavšak udělá polovičního upíra a svého pomocníka. Co všechno Darren vedle Horstona zažije se dočte v tomto druhém díle. Tato kniha obsahuje v závěru upoutávku na další dramatické pokračování Krvavé chodby....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/43079/upiruv-pomocnik-43079.jpg 4.5553

Příběhy Darrena Shana 2.

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

The Vampire´s Assistant, 2000

Kniha Upírův pomocník

Mirin1349
20. listopadu

Pokračování se mi líbilo stejně jako Madame Okta. Je to takové mile hrůzostrašné čtení a člověk se při čtení hezky vrátí do dětských let. Líbí se mi, že ne všechno v příběhu dopadne dobře a že jsou v příběhu zajímavé zvraty. Myslím, že je lepší, když se knihy čtou chronologicky, ale Darren na začátku dílu udělá krátkou rekapitulaci, tak se čtenář do příběhu stejně dostane. Teď se jen bojím, aby mě série nezklamala, protože rozjeté je to pěkně.

Ailee
20.08.2018

Druhý díl jsem si dějově už tolik nepamatovala a navíc to tak rychle utíkalo... prostě pohodová, trošku strašidelná knihohubka. Pro mládež, která se chce trochu bát, jako stvořená.

gabice4
08.02.2018

Smutný konec..... A co se stalo s Ervém?

Vincenzoci
14.06.2017

Pokračování sázky, jinak velice dobrá knížka, plno zvratů a ten závěr asi nejvíc :-D

monika7678
16.11.2016

Darren shan spolu s R.L.Stine a K.Mayem jsou nejlepší a moji nejoblibenější autoři.
Darren Shan je boží . Já chci být upírkou Arou. :)

Svatoslav
09.06.2016

To, co na začátku vypadalo jako pohádka na dobrou noc, se proměnilo v pravý horor, jaký autor slibuje. Naturalisticky popisované vraždy jsou toho důkazem. Darren zkrátka přitvrdil ve všech směrech. Drsně vám vpálí do obličeje: „Život není pohádka! Můžete čekat nešťastný konec, protože taková dokáže realita být!“ Děsivé, brutální, magické – jednoduše epické! Další zastávka: Krvavé chodby.

SeverusSnape
19.05.2016

Skvělé .
Atmosféra a děj byl parádní,autora vždy poznáte ,má velmi osobitý styl :)

niki-chan
11.05.2016

Tak tohle je moje srdcovka. Odhalení, že upíři nejsou jen krvežíznívá monstra a že jsou součástí dnešního světa. Příběh svižně ubíhá a úplně pohltí, ať je vám náct nebo cet

upíři zfilmováno

Darren Shan (p)