koupit eknihy

Darren O'Shaughnessy

Darren Shan, Darren Dash (pseudonymy)

irská, 1972, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Upírův pomocníkMadame OktaPán StínůKrvavé chodbySynové osudu

Komentáře (25)

Přidat komentář
Vamp23
21.10.2016

Tímto autorem jsem doslova posedlá :) sbírám všechny jeho knížky které vyšli v češtině..

Domča666
15.06.2016

Můj nejoblíbenější autor. Jeho knihy mě neskutečně baví a neustále mě překvapuje jak jsou čtivé. Ságou Darrena Shana to začalo, ale u mě rozhodně neskončilo. Vlastním celou sérii Demonata a ve sbírání pokračuju sérií Zom-B a mnoho jeho knih na mě ještě čeká. Nemůžu se dočkat až je všechny budu mít přečtené. Jen tak dál Mistře!

nikky.nikky
14.03.2016

Můj nejoblíbenější spisovatel ze všech na světě! Vlastním všechny jeho knihy, spoustu z nich v angličtině, protože u nás teprve vyjdou a nebo nevyjdou vůbec. Samozřejmě to mám všechno načtené několikrát a ještě mnohokrát si vše ráda přečtu :)
Pokud má někdo tip na spisovatele podobného stylu, pište do zpráv! Mám ale takový pocit, že je Darren tak jedinečný, že jej nic nepřekoná. Zbožňuji jeho styl psaní a především jeho náměty a neuvěřitelný talent neustále čtenáře překvapovat.
Pokud by měl někdo zájem o zbytek jeho tvorby, kterou překládám do češtiny, tak vás všechny srdečně zvu na svou stránku věnovanou pouze tomuto autorovi :)
www.darrenshan-literature.blog.cz

HannaFuchs
13.02.2016

Jeden z mých nejoblíbenějších autorů. Jeho knihy jsou tak akorát, ani dlouhé ani krátké. Jsou velmi napínavé. Nejvíce se mi líbila Sága Darrena Shana. Velmi napínavá, na konci každé kapitoly jsem musela číst dál... Určitě si ji přečtu ještě jednou! :) Bohužel, film byl naprosto příšerný!!! Chystám se také číst Ságu Lartena Hroozleyho, určitě mě nezklame.

Michaelkaa
13.09.2015

Spisovatel, který mě nepustil od knihy. Musela jsem dočíst všechny a četla je dřív, než vůbec vyšli. Samozřejmě překlady na internetu byli trochu jiné, ale i tak neodpoutali a většinou knihu přečetla na jeden dech. Kniha dle mého není k zahození ani pro starší generaci, ne jen pro děti :) Knihy si chci koupit a přečíst zase všechny, ale už je neprodat :)

zuzana13
30.03.2015

Můj oblíbení autor. Doporučuji.

eschet
05.02.2015

Díky tomuto autorovy jsem se dostala ke knihám o upírech. Jeho sága Darrena Shana mě pohltila a už nepustila.

kejty91
27.02.2014

úžasný autor, není co víc dodat. Píše horory, které zaujmou i děti a nemyslím si, že by to mělo zpsůsobit nějaké trauma. Lepší pro takové děti, co si čtou sami, na pohádku před spaním to samořejmě není.

Ellen16
19.02.2014

Jeden z mých nejoblíbenějších spisovatelů. Zatím všechny knihy, co jsem od něj četla mě bavily, ale nejlepší byla stejně Sága Darrena Shana. Přečetla jsem ji ve 12 letech a od té doby se k ní pořád ráda vracím. Čekám netrpělivě na další knihy.

Nemesis Moriko
11.02.2014

Všechny jeho knihy, které se mi zatím dostaly do rukou jsou naprosto úžasné:) Doufám že to bude stejně dokonalé i nadále:D

agar
31.08.2013

Celá upíří sága mě chytla. Super se to četlo a vtáhlo do děje.

AjťačkaTýnka
29.08.2013

Tohoto spisovatele miluju. Mám sfouknutou celou jeho upírskou ságu a musím ho jen chválit. Má ve svých knihách, co očekávám, že v nich bude. Trošku mě zklamaly filmové adaptace na jeho knihy, nicméně na kvalitní četbu nemá přece nic :)

Hezzy
05.08.2013

Přečetl jsem asi pět knih z té jeho upírské ságy. Podle mě to je béčková a braková série...

RweiJay
07.05.2013

Miluji tohoto spisovatele ^_^. První kniha co jsem četla, Madame Okta , byla pro mě jakousi bránou do mého vlastního světa.

fallík
10.03.2013

Darren Shan je jedním z mých nejoblíbenějších spisovatelů. Jako první jsem od něho zhltla ságu Darrena Shana a teď vždycky netrpělivě čekám, kdy už konečně vyjde nový dil Demonaty :) Některé pasáže se mi zdají psány hodně jednoduše, že už si říkám, že jsem na čtení takových knih už asi stará, protože mi to přijed takové dětské a najednou se objeví drsná scéna popsaná úplně do detailu, až mi vyrazí dech. Darren Shan je také mistr zvratů a nepředvídatelného děje - člověk si myslí, že už ví, jak to dopadne a nakonec to skončí úplně jinak a čtenář zůstane jenom pár minut šokovaně sedět, než mu to dojde a pochopí to. A to je důvod, proč mám ráda knihy Darrena Shana :)

jane7398
29.01.2013

Na otázku, kdo je mým nejoblíbenější autor knih, bych bez zaváhání odpověděla, že je to právě tento irský spisovatel. Jeho knížky snadno pohltí. Četla jsem Ságu Darrena Shana a oblíbila jsem si ji. Nejraději bych ji četla pořád dokola. Škoda, že knihou Synové osudu tato sága skončila a už nepokračuje. Nedávno jsem se na internetu dočetla, že u nás vyjde Sága Lartena Hroozleyho. Neuvěřitelně se na ni těším. Už abych ty knihy držela v rukách. :)

Lynka
23.11.2012

Darren Shan má můj velký obdiv, přečetla jsem všechny jeho knihy, co u nás vyšly a všechny, bez výjimky, jsou velkolepé, po celou dobu čtení jsem se od nich nedokázala odtrhnout. Tleskám!!

Kulína
22.08.2012

Přidávám velké plus pro tohohle chlápka. Jednou si syn koupil ve škole knihu Démonata a já přečetla včechny jeho knihy a vůbec mi nevadilo, že jsou pro čtenáře od 12 let a mě je o více než 20 více. Taktéž vřele doporučuji, čtou se jedním dechem.

Argony
21.05.2012

Souhlas, knihy naprosto super, ale když jsem shlédla film, byla jsem znechucena. Jak mohli vtěsnat tři knihy do jednoho filmu?!

reykjavik
07.02.2012

Jeho knížky se skvěle čtou.
Jsou reálné a přesto napínavé a čtivé.
Zasluhuje poklonu.

VictimOfChanges
27.10.2011

Naprostý souhlas s Vampire Prince. Sága se přečte sama jedním dechem, ale film s takovým potenciálem vážně někdo podělal.

Mikarda

Kdo by po jeho sáze nemiloval upíry? :-) Už od Madame Okty jsem propadla jeho poutavému stylu psaní a po přečtení poslední stránky Synů osudu jsem se málem rozbrečela, protože sáze jsem věnovala téměř celé dětství a bylo těžké přijmout fakt, že už zkrátka skončila... Ať už začne zase něco psát ;-)

VampirePrincess

Má užasné knihy hlavně pro děti...

Reich

jehopravé jméno je Darren O'Shaughnessy