koupit knihy

Darren O'Shaughnessy

Darren Shan · Darren Dash pseudonymy

irská, 1972

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 32 knih

Komentáře (26)

Přidat komentář
0214
25.10.2019

Ve svých 44 letech si připadám jak blázen když hltám takové povrchní příběhy - budu je ale hltat dál dokud je nezhltám všechny, fakt se to tak dobře čte . . .

Vamp23
21.10.2016

Tímto autorem jsem doslova posedlá :) sbírám všechny jeho knížky které vyšli v češtině..

Domča666
15.06.2016

Můj nejoblíbenější autor. Jeho knihy mě neskutečně baví a neustále mě překvapuje jak jsou čtivé. Ságou Darrena Shana to začalo, ale u mě rozhodně neskončilo. Vlastním celou sérii Demonata a ve sbírání pokračuju sérií Zom-B a mnoho jeho knih na mě ještě čeká. Nemůžu se dočkat až je všechny budu mít přečtené. Jen tak dál Mistře!

nikky.nikky
14.03.2016

Můj nejoblíbenější spisovatel ze všech na světě! Vlastním všechny jeho knihy, spoustu z nich v angličtině, protože u nás teprve vyjdou a nebo nevyjdou vůbec. Samozřejmě to mám všechno načtené několikrát a ještě mnohokrát si vše ráda přečtu :)
Pokud má někdo tip na spisovatele podobného stylu, pište do zpráv! Mám ale takový pocit, že je Darren tak jedinečný, že jej nic nepřekoná. Zbožňuji jeho styl psaní a především jeho náměty a neuvěřitelný talent neustále čtenáře překvapovat.
Pokud by měl někdo zájem o zbytek jeho tvorby, kterou překládám do češtiny, tak vás všechny srdečně zvu na svou stránku věnovanou pouze tomuto autorovi :)
www.darrenshan-literature.blog.cz

HannaFuchs
13.02.2016

Jeden z mých nejoblíbenějších autorů. Jeho knihy jsou tak akorát, ani dlouhé ani krátké. Jsou velmi napínavé. Nejvíce se mi líbila Sága Darrena Shana. Velmi napínavá, na konci každé kapitoly jsem musela číst dál... Určitě si ji přečtu ještě jednou! :) Bohužel, film byl naprosto příšerný!!! Chystám se také číst Ságu Lartena Hroozleyho, určitě mě nezklame.

Michaelkaa
13.09.2015

Spisovatel, který mě nepustil od knihy. Musela jsem dočíst všechny a četla je dřív, než vůbec vyšli. Samozřejmě překlady na internetu byli trochu jiné, ale i tak neodpoutali a většinou knihu přečetla na jeden dech. Kniha dle mého není k zahození ani pro starší generaci, ne jen pro děti :) Knihy si chci koupit a přečíst zase všechny, ale už je neprodat :)

zuzana13
30.03.2015

Můj oblíbení autor. Doporučuji.

eschet
05.02.2015

Díky tomuto autorovy jsem se dostala ke knihám o upírech. Jeho sága Darrena Shana mě pohltila a už nepustila.

1