VlkzCally VlkzCally komentáře u knih

Vlčí ostrov Vlčí ostrov Darren Shan (p)

Velmi zajímavé. Od předchozího dílu jsem čalak pohled někam jinam, ale ono to vlastně už má vyjeté koleje. Teď už jen čekat, jak to všechno dopadne.

09.04.2024 5 z 5

Stín smrti Stín smrti Darren Shan (p)

Stín smrti je perfektní příběh, který výrazně posouvá ságu Demonata do dalšího levelu.

09.04.2024 5 z 5

Démoni apokalypsy Démoni apokalypsy Darren Shan (p)

Bomba. Tady se to zase mydlí až krev stříká. Sice rozděleno, ale lepší než předešlé. Klídek, démoni a pohodička.

16.06.2023 5 z 5

Krvavá kreatura Krvavá kreatura Darren Shan (p)

Tady se nic nezměnilo. Žije to svým vlastním životem. Démoni si dávají voraz a tak je to vcelku poklidný příběh. Mě se to líbilo.

16.06.2023 5 z 5

Bec Bec Darren Shan (p)

Tajemná atmosféra, napětí a zrada. Tohle je snad nejlepší příběh v sérii. Doslova jsem nasával ponurou atmosféru.

24.12.2022 5 z 5

Massagre Massagre Darren Shan (p)

Nádherná jízda. Tohle jsem si užíval. Napětí, láska, dobrodružství. A to finále!!!! Bomba.

24.09.2022 5 z 5

Démon a zloděj Démon a zloděj Darren Shan (p)

Druhý příběh, druhá část celku je o něco méně výrazná. Ovšem dějově je to velmi propracované, napínavé a možná i smutné.

28.06.2022 4 z 5

Lord Zarmut Lord Zarmut Darren O'Shaughnessy

Tohle bylo je a bude stále děsivé. Vím, už je to nějaký čas, co tato kniha vyšla poprvé a některé aspekty strachu už jako dospělejší mám za sebou. Avšak nostalgie, poutavý příběh a tajemno, mě neustále nutí se k tomuto příběhu vracet.

19.06.2022 5 z 5