Massagre

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Noční můry sužují Dervishe Gradyho od té doby, co se vrátil z vesmíru Demonat, ale Grubbs se o svého strýce stará a oba se pokoušejí vrátit do normálu, žít dál svůj život bez démonů. Když se Dervishovi ozve legendární producentka kultovních hororů a požádá ho, aby jí dělal poradce na jejím novém filmu, vypadá to jako perfektní výmluva, proč vypadnout z každodenní rutiny a užít si trochu zábavy. Ale natáčení zasazené do městečka jménem Massagre nebude zdaleka takový idylka, jak se na první pohled zdá... Démoni jen čekají na vhodnou příležitost zaútočit a Lord Lítost nezapomíná......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95251/massagre-OFe-95251.jpg 4.5231
Série

Demonata 3.

Žánr
Horory, Fantasy
Vydáno, Albatros (ČR)
Orig. název

Slawter, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (21)

Kniha Massagre

Přidat komentář
denniys
29.03.2019

No tak se to konečně přiostřilo a Massagre má koule!! konec je úplně suprový a totálně mě naladil na další díly..Grubbs nám ještě ukáže! :) a moc se na to těším..je na čase přihodit hvězdičku a jít lačnit po dalším díle

Baru123
04.03.2019

skvělá celá serie demonata:)


hu_87
06.09.2018

V porovnáním s Demonatou se jedná o totální odpad. Škoda.

Tesinka_Laufey
31.08.2018

Už od začátku jsem měla pocit vyloženě "výplňkového" dílu, ale opravdu povedeného. Sice mi chvilku trvalo než jsem se začetla, ale po pár stránkách to šlo...Nic mě překvapilo, nenadešel žádný velký zvrat...Ale jsem velice spokojená.

Nuny
13.06.2018

Zdálo se mi to moc přeplácané a roztahané. Kdyby to mělo o 50 stránek méně, nic by se nestalo a pointa by zůstala stejná.
Nicméně došlo k některým zvratům, které nejspíš budou určovat další polohy této série, takže čteme dál.

KrYtikLsdDxz
04.01.2018

ÁÁÁCH ti déémoníí a téén svěět! To je MASTERPIECE! Hotové nebe pro fantas mága jako já! Díky.

Zelený_Drak
04.01.2018

Na jednu stranu nejlépe napsaný díl z prvních 4, na druhou stranu v rámci série spíš výplň. Děj se brzy rozjíždí a spěje ke konci bez zbytečného natahování. Sice žádná velká záhada, žádné velké překvapení, ale zato to pěkně odsýpá. Dokonce pro jednou souhlasím s přejmenováním knihy pro potřeby českého překladu. Bohužel se ale nikam neposouvá celkový příběh. Máme tu velmi dobrý vývoj postav a jednu zajímavou novou hrdinku, ale samotná zápletka je pro další děj pravděpodobně nepodstatná.

Lablynt
13.09.2016

Ráda bych teď zmínila jednu svou poznámku, kterou mám k celé sérii Demonata...

Ve škole nás učili, že i fikce má být ve svém smyslu uvěřitelná. Že i když je to stále fikce, stále má svá určitá pravidla... A já musím říct, že ta pravidla Shan nedodržuje.

Ne že bych si stěžovala, líbí se mi, jakou má autor bujnou fantazii, co všechno dokáže vymyslet, ale některé ty momenty mi přijdou i moc na smyšlený příběh (užívání magie - promění si ruku v meč, promění si nohy v meče - až úsměvné). Nicméně i tak se lehce čte, nechybí ani napínavější momenty.

Díl Massagre ale i přesto hodnotím pěti hvězdičkami, protože takové masakry já můžu! :)

1

Doporučujeme

Demonata
Demonata
Smrtící tanec
Smrtící tanec
Perunova krev II.
Perunova krev II.
Čaroděj a sklo
Čaroděj a sklo