Massagre

Massagre https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95251/bmid_massagre-OFe-95251.jpg 5 250 23

Demonata série

Noční můry sužují Dervishe Gradyho od té doby, co se vrátil z vesmíru Demonat, ale Grubbs se o svého strýce stará a oba se pokoušejí vrátit do normálu, žít dál svůj život bez démonů. Když se Dervishovi ozve legendární producentka kultovních hororů a požádá ho, aby jí dělal poradce na jejím novém filmu, vypadá to jako perfektní výmluva, proč vypadnout z každodenní rutiny a užít si trochu zábavy. Ale natáčení zasazené do městečka jménem Massagre nebude zdaleka takový idylka, jak se na první pohled zdá... Démoni jen čekají na vhodnou příležitost zaútočit a Lord Lítost nezapomíná...... celý text

Horory , Fantasy

Vydáno: , Albatros (ČR)

Slawter , 2006

VlkzCally
VlkzCally
24.09.2022 5 z 5

Nádherná jízda. Tohle jsem si užíval. Napětí, láska, dobrodružství. A to finále!!!! Bomba.

Luigi1
Luigi1
31.01.2021 5 z 5

Krásné pokračování.Doufám,že to bude v tomto tepu navazovat.

denniys
denniys
29.03.2019 5 z 5

No tak se to konečně přiostřilo a Massagre má koule!! konec je úplně suprový a totálně mě naladil na další díly..Grubbs nám ještě ukáže! :) a moc se na to těším..je na čase přihodit hvězdičku a jít lačnit po dalším díle

Baru123
Baru123
04.03.2019

skvělá celá serie demonata:)

hu_87
hu_87
06.09.2018 2 z 5

V porovnáním s Demonatou se jedná o totální odpad. Škoda.

Tesinka_Laufey
Tesinka_Laufey
31.08.2018 5 z 5

Už od začátku jsem měla pocit vyloženě "výplňkového" dílu, ale opravdu povedeného. Sice mi chvilku trvalo než jsem se začetla, ale po pár stránkách to šlo...Nic mě překvapilo, nenadešel žádný velký zvrat...Ale jsem velice spokojená.

Nuny
Nuny
13.06.2018 3 z 5

Zdálo se mi to moc přeplácané a roztahané. Kdyby to mělo o 50 stránek méně, nic by se nestalo a pointa by zůstala stejná.
Nicméně došlo k některým zvratům, které nejspíš budou určovat další polohy této série, takže čteme dál.

Davidaxik
Davidaxik
04.01.2018 5 z 5

ÁÁÁCH ti déémoníí a téén svěět! To je MASTERPIECE! Hotové nebe pro fantas mága jako já! Díky.

Zelený_Drak
Zelený_Drak
04.01.2018 2 z 5

Na jednu stranu nejlépe napsaný díl z prvních 4, na druhou stranu v rámci série spíš výplň. Děj se brzy rozjíždí a spěje ke konci bez zbytečného natahování. Sice žádná velká záhada, žádné velké překvapení, ale zato to pěkně odsýpá. Dokonce pro jednou souhlasím s přejmenováním knihy pro potřeby českého překladu. Bohužel se ale nikam neposouvá celkový příběh. Máme tu velmi dobrý vývoj postav a jednu zajímavou novou hrdinku, ale samotná zápletka je pro další děj pravděpodobně nepodstatná.

Lablynt
Lablynt
13.09.2016 5 z 5

Ráda bych teď zmínila jednu svou poznámku, kterou mám k celé sérii Demonata...

Ve škole nás učili, že i fikce má být ve svém smyslu uvěřitelná. Že i když je to stále fikce, stále má svá určitá pravidla... A já musím říct, že ta pravidla Shan nedodržuje.

Ne že bych si stěžovala, líbí se mi, jakou má autor bujnou fantazii, co všechno dokáže vymyslet, ale některé ty momenty mi přijdou moc i na smyšlený příběh (užívání magie - promění si ruku v meč, promění si nohy v meče - až úsměvné). Nicméně i tak se lehce čte, nechybí ani napínavější momenty.

Díl Massagre ale i přesto hodnotím pěti hvězdičkami, protože takové masakry já můžu! :)

Tenssi
Tenssi
14.08.2015 4 z 5

Grubbise mám ráda, takže jsem byla šťastná, že mohu číst další knihu z jeho pohledu, sice byla slabší než obě předešlé, ale těšila jsem se jak to vše dopadne. Jsem zvědavá jak to bude v daších dílech a jak to vše nakonec dopadne!

duben
duben
03.03.2015 5 z 5

Příjemná oddechovka, o něco lepší jak první díl a podobně dobrá jako díl druhý.

Avatar Aang
Avatar Aang
30.12.2014 5 z 5

Další super část příběhu.

Adam Bartoš
Adam Bartoš
09.06.2014 4 z 5

Tento díl se mi líbil, ale ne tak hodně jako předešlé díly.

SáraV.
SáraV.
11.02.2014 5 z 5

Kdybych byla v Grubbsově kůži, cvakala bych zubama i ze spaní :-))

Ellen16
Ellen16
20.01.2014 3 z 5

Sice byl tenhle díl slabší něž ty předchozí dva, ale i tak to nebylo špatné :)

Allebith
Allebith
25.11.2013 4 z 5

Velmi pěkné počteníčko z díly D. Shana.. Natáčení se skutečnými démony? Proč ne?!

petrisca
petrisca
04.08.2013 4 z 5

U této knihy si nejsem jistá jestli se mi líbila nebo ne, protože nějaké části byli senzační a nějaké stáli za houby. Oproti předešlím dílům mě tento zklamal.

Kate.S
Kate.S
02.02.2013 2 z 5

Je tu jisté zklamání. Hlavně po pěkných prvních dvou dílech. Nevím proč, ale nijak mě děj nezaujal jak u předešlých knih a celkově jsem se nudila. Předchozí Demonaty jsou moc hezké.

AnetaS
AnetaS
28.03.2012

Podle mě dvojka byla lepší,přišlo mi,že to mělo strašně rychlý spád..najednou Bum a konec knížky :D