Vlčí ostrov

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tajemný Stín dál buduje svou armádu démonů a zdá se, že se nezastaví před ničím, aby zničil celý lidský svět. A Grubbs Grady a jeho tým zatím zoufale hledají odpovědi, které by jim pomohly této hrozbě čelit. Ale když sledují novou stopu, narazí na nečekané, i když dobře známé nepřátele – Beránky. Prokletí rodu Gradyů se vrací v plné síle. Vlkodlaci jsou na útěku. A mají pořádný hlad....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/176036/vlci-ostrov-38X-176036.jpg 4.5121
Série

Demonata 8.

Žánr
Horory, Romány, Fantasy
Vydáno, CooBoo
Orig. název

Wolf Island, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Vlčí ostrov

Přidat komentář
Roscata
07. května

Řekla bych že je to jeden z nejlepších dílu Demonaty.

Tesinka_Laufey
28.10.2018

Škoda toho začátku, kdy se zdlouhavě opakovaly události předešlého dílu. Vystačila bych si s krátkou kapitolou, která by je shrnula. Jinak moc povedený díl, který mě opravdu bavil.

Zelený_Drak
31.05.2018

Kvůli časovému překryvu 7. a 8. dílu mě začátek nudil. Autor podle mě nemusel ukazovat tytéž události z Grubbsova pohledu a mohl skočit až do části, kde se děje něco nového. Narozdíl od Shiry27 mě nepřekvapilo, že to bylo "do puntíku přesný v obou knihách". Myslím, že Shan prostě použil ctrl+c a ctrl+v a pak změnil vypravěče a místo postřehů Bec dodal postřehy Grubbse.

Jinak to byl dějově jeden z těch zajímavějších dílů. Úplně mě nepřekvapil, ale aspoň občas se mu to povedlo. Navíc se mi líbilo, jak se to v závěru vyvinulo s chlupatější částí rodu Gradyů.

Viki0
28.01.2017

Pro mě nejzajímavější a nejhustější díl celé série :) děj se odehrává ve stejnou dobu jako sedmý díl,jen je z pohledu Grubbse. Příběh pomalu, ale jistě graduje...:) určitě doporučuji přečíst.

Shira27
11.04.2016

Další napínavý díl plný akce a dalších odhalujících tajemství. Je zajímavé, že tato knížka a předchozí díl se odehrávají prakticky ve stejnou dobu, takže když byla scéna s Grubbsem a Bec, prostě jsem musela vytáhnout Stín smrti a najít stejný moment. Překvapilo mě, že to bylo do puntíku přesný v obou knihách :)
Děj graduje, apokalypsa se blíží a už zbývají jen dva díly?! Sakra jak tohle všechno dopadne...?

Avatar Aang
14.01.2016

Super Kniha.

duben
09.03.2015

Tak se to zase moc pěkně rozjelo. Hlášky Grubbse mě baví, takže vyprávění z jeho pohledu jsem si pěkně užíval. Zatím jedna z těch nejlepších knížek celé série.

Scharks
28.07.2014

Super!! Knížky s Grubbsem jsou prostě nejlepší!! I ta akce mi přijde hned zajímavější a napínavější!! Možná to bude i tím, že vlkodlaci jsou mi milejší než nějací démonští slizáci :D Už se moc těším na pokračování, doufám, že bude zase s Grubbsem :o)

1