Vlčí ostrov

Tajemný Stín dál buduje svou armádu démonů a zdá se, že se nezastaví před ničím, aby zničil celý lidský svět. A Grubbs Grady a jeho tým zatím zoufale hledají odpovědi, které by jim pomohly této hrozbě čelit. Ale když sledují novou stopu, narazí na nečekané, i když dobře známé nepřátele – Beránky. Prokletí rodu Gradyů se vrací v plné síle. Vlkodlaci jsou na útěku. A mají pořádný hlad....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/176036/vlci-ostrov-38X-176036.jpg 4.5121

Demonata 8.

Horory, Romány, Fantasy
Vydáno, CooBoo

Wolf Island, 2008

Kniha Vlčí ostrov

Roscata

Řekla bych že je to jeden z nejlepších dílu Demonaty.

Tesinka_Laufey
28.10.2018

Škoda toho začátku, kdy se zdlouhavě opakovaly události předešlého dílu. Vystačila bych si s krátkou kapitolou, která by je shrnula. Jinak moc povedený díl, který mě opravdu bavil.

Zelený_Drak
31.05.2018

Kvůli časovému překryvu 7. a 8. dílu mě začátek nudil. Autor podle mě nemusel ukazovat tytéž události z Grubbsova pohledu a mohl skočit až do části, kde se děje něco nového. Narozdíl od Shiry27 mě nepřekvapilo, že to bylo "do puntíku přesný v obou knihách". Myslím, že Shan prostě použil ctrl+c a ctrl+v a pak změnil vypravěče a místo postřehů Bec dodal postřehy Grubbse.

Jinak to byl dějově jeden z těch zajímavějších dílů. Úplně mě nepřekvapil, ale aspoň občas se mu to povedlo. Navíc se mi líbilo, jak se to v závěru vyvinulo s chlupatější částí rodu Gradyů.

Viki0
28.01.2017

Pro mě nejzajímavější a nejhustější díl celé série :) děj se odehrává ve stejnou dobu jako sedmý díl,jen je z pohledu Grubbse. Příběh pomalu, ale jistě graduje...:) určitě doporučuji přečíst.

Shira27
11.04.2016

Další napínavý díl plný akce a dalších odhalujících tajemství. Je zajímavé, že tato knížka a předchozí díl se odehrávají prakticky ve stejnou dobu, takže když byla scéna s Grubbsem a Bec, prostě jsem musela vytáhnout Stín smrti a najít stejný moment. Překvapilo mě, že to bylo do puntíku přesný v obou knihách :)
Děj graduje, apokalypsa se blíží a už zbývají jen dva díly?! Sakra jak tohle všechno dopadne...?

Avatar Aang
14.01.2016

Super Kniha.

duben
09.03.2015

Tak se to zase moc pěkně rozjelo. Hlášky Grubbse mě baví, takže vyprávění z jeho pohledu jsem si pěkně užíval. Zatím jedna z těch nejlepších knížek celé série.

Scharks
28.07.2014

Super!! Knížky s Grubbsem jsou prostě nejlepší!! I ta akce mi přijde hned zajímavější a napínavější!! Možná to bude i tím, že vlkodlaci jsou mi milejší než nějací démonští slizáci :D Už se moc těším na pokračování, doufám, že bude zase s Grubbsem :o)