Upíří hora přehled

Upíří hora https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43084/bmid_upiri-hora-mbG-43084.png 4 532 532

Příběhy Darrena Shana série

Čtvrtý hororový příběh o poloupírovi je neméně napínavý jako ty předchozí. Tentokrát se Darren po úmorné riskantní cestě severskou divočinou ocitne přímo v srdci upířího světa. V jeskynním labyrintu Upíří hory poznává zblízka život a řád celého klanu, který se po 12 letech schází k svému rokování. Rada knížat, před niž předstoupí se svým učitelem panem Hroozleym, má rozhodnout o jeho budoucnosti. Atmosféru celého příběhu dokresluje všudypřítomná hrozba nepřátelského pána vampýrů.... celý text

Dobrodružné Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Vampire Mountain , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Upíří hora. Přihlašte se a napište ho.

mia.com
06.12.2023 4 z 5

Tahle serie me dost bavila jako ditko.

E-liška-S
08.08.2022 5 z 5

Jedna z mých oblíbených knižních sérií, které vděčím za to, že jsem se jako dítě opravdu rozečetla. Tento díl jsem si oblíbila zejména proto, že mě strašně bavilo autorovo pojetí upírů jako takových a zde se čtenář seznámí s tím jak toto společenství funguje z větší blízkosti.

Luigi1
23.02.2021 5 z 5

Zajímavé nahlédnutí do života upírů.Škoda,že je tento díl tak krátký.Jak dopadne cesta Darena labyrintem jeskyní a předstoupení před radu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Upíří hora v seznamech

v Právě čtených1x