Zkoušky smrti

Zkoušky smrti

V pátém hororovém příběhu Darren Shan podstoupí na základě rozhodnutí upířích knížat pět zkoušek Prověření, jež nejsou lehká ani pro dospělé upíry. Selže-li při nich, bude odveden do Síně smrti...

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1044/zkousky-smrti-1044.jpg 4.6352

Příběhy Darrena Shana (5.)

Trials of Death (2001)

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Vincenzoci

Děj dobrý, napínavý a svižný. Ty zkoušky mě zklamaly, přišly mi divně popsané (jakoby autor tak trochu nevěděl, co napsat). A zase ten závěr mě dostal, totální zvrat :-D

dalmatinka1999
11.09.2016

velíce napínaví příběh velíce mě tahle kniha naplnila

HannaFuchs
05.03.2016

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova.

Dinosaur
04.03.2016

(9/10) Je vidět, že Darren a sága celkově dospívá. Vždycky jsem si říkal, že by mě lákalo být upírem, ale jejich poněkud zkostnatělé zvyky, které jsou zde, se mi příliš nezamlouvají už jen proto, že se díky nim Darren dostane do nepříliš fér situace. A to ještě není to nejhorší...
Kniha plná napětí a zvratů :)

Viky007
11.09.2015

Miluju tento díl - je plný zvratů a do popředí se dostávají další úžasné postavy. Třeba takový Kurda, i když později jsem samozřejmě litovala, že jsem si ho oblíbila.
Zaujaly mě upíří tradice a zvyky, všechno je prostě nové - jak pro Darrena, tak pro čtenáře :-).

radek0635
30.06.2014

Výborná kniha, napínavá od prvního písmenka po poslední.

Edona
15.05.2014

Pokračování ságy Darrena Shana je napínavé, dobrodružné a nabité informacemi. Moc mě to bavilo, některé zvraty jsem vůbec nečekala!

Adam Bartoš
02.02.2014

Tento díl z trilogie Upíří zvyky,byl o něco lepší než minulý díl :)

lusinka.9
02.11.2013

Napínavý až dokonce

petrisca
04.08.2013

Nechápu kam na to autor chodí :) skvělý nápad :)

MiaVa
14.06.2013

fakt napínavý už se nemůžu dočkat až dočtu další díl

PanKérka
05.01.2013

Po čtvrté "připravovací" knize úžasné. Skvělé změny očekávaného děje. Rozhodne jsem zvědavá na pokračování.

Kate.S
02.12.2012

Opět další povedený díl ságy Darrena Shana.

RoseDawson157
08.10.2012

Darren musí dokázat,že je hoden být upírem.A co myslíte podaří se mu to nebo selže?Rozhodně doporučuji celou ságu,protože Darren vás vtrhne do tohohle nelítostného boje mezi upíry a vampýry.

Buhvico
23.04.2012

Tento díl byl skvělý, sice mě překvapilo, že měl Darren opravdu spoustu upířího štěstí a všechny tedy skoro všechny zkoušky Prověření zvládl bez chybičky, ale jinak se to četlo úplně skvěle..

Karmína
18.01.2012

Náš milý známý Darren Shan v dalším ze svých příběhů :-)