Krvavé chodby

Darren se nechce podvolit pravidlům upířího světa,i když kontakty s obyčejnými lidmi obvykle končí tragicky. Spolu se svým učitelem panem Hroozleym a hadím chlapce Evrou se ocitají v neznámém městě a prožívají další dramatické události a ohromující odhalení.

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43082/krvave-chodby-43082.jpg 4.5506

hnilda3

Opět skvělé a napínavé.

Velenq1987

Dobrý den,
sháním tuto knihu rád bych si ji přečetl děkuji kdyžtak pište na meil cenu dohodneme
v.e.l.e.n@seznam.cz

Lady.Lucrezia

Třetí pokračování série poloupíra Darrena Shena, tentokrát na cestách v rodném městě pana Hrůzlyho. Tato kniha je sice napínavá, ale příběh je o poznání slabší než u první h dvou. Osobně doufám v to, že se to opět zvedne, uvidíme.

A.lexii

Čím dál, tím lepší...

Mirin1349
22.11.2019

Knížka byla opět moc dobře napsaná, kapitoly mizely před očima, příběh se četl opravdu rychle a nebylo tam hluchých míst. Komu se líbily předchozí dva díly, rozhodně nebude zklamán ani tímto. Co napsat dál, aby to nebyl spoiler… No prostě se mi moc líbil vývoj postav a vztahů mezi nimi. Nebyla nouze ani o překvapení. Brzy se vrhnu na další díl.

Ailee
13.09.2018

Na tak krátkou knihu se v příběhu celkem hodně událo, aniž by z toho člověk měl pocit, že je to moc uspěchané. Bylo to napínavé a zábavné, i když "dospělý" nad tím občas musel kroutit očima. Zatím nejlepší díl.

gabice4
13.02.2018

Tak taky trochu té romantiky v hororovém příběhu....

Vincenzoci
19.06.2017

Napínavý děj, který má spád a ještě jsem se u toho pobavil :-)

Les rukou a zubů
Les rukou a zubů