hnilda3 hnilda3 komentáře u knih

Království Království Jo Nesbø

Nemám slov, bylo to naprosto super. Dlouho se mi tolik nestalo, že by mě obsah tolikrát překvapil svými zvraty.

05.10.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

To se četlo prostě samo, perfektně napsané, čtivé. Příběh silný.

28.09.2021 5 z 5

Četla jsem v originále a mám pocit, že to vlastně vůbec o ničem nebylo... Jsem zklamaná. Líbilo se mi jen pár slovních hříček, které v knize byly.

25.09.2021 2 z 5

Metro 2035 Metro 2035 Dmitry Glukhovsky

Vůbec mě to nebavilo... Mám pocit, že se vlastně v celé té knize nic moc nestalo, docela mě to zklamalo.

21.09.2021 3 z 5

Metro 2034 Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

Určitě to nebylo tak super jako první díl, který mi přišel mnohem akčnější. Tady jsem vždycky přečetla kapitolu a ani mě moc "nenutilo" číst hned další.

05.08.2021 4 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Trvalo mi, než jsem se začetla, a četlo se mi to trochu těžko, ale rozhodně to za to stálo!

15.07.2021 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Tak to bylo nepopsatelně geniální! Celá série naprosto perfektní, úplně jsem to prožívala. Škoda, že už to skončilo, četla bych klidně dalších x dílů :-).

01.06.2021 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Super! Sice chvilkami na mě už hodně politické, ale to bylo jen pár pasáží, jinak opět plné zvratů a velmi čtivé.

24.05.2021 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Od první stránky naprosto skvělé, čtivé, napínavé. Plné nečekaných zvratů.

14.05.2021 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Parádní. U této jsem do konce nevěděla, jestli bude happy end nebo ne.

09.05.2021 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Takhle se mi líbila moc.

04.05.2021 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Moc hezký příběh.

28.04.2021 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Hezky se čte, odpočinkové.

23.04.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Četlo se skoro samo, moc pěkně psané.

19.04.2021 5 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Super :).

16.04.2021 5 z 5

Sbohem, armádo Sbohem, armádo Ernest Hemingway

Trvalo mi se začíst, ale jsem ráda, že jsem vydržela. Bylo to skvělé.

21.03.2021 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Pecka! Miluju Jodi a její knihy, od první stránky vás zaujmou a nutí vás číst dál a dál a tahle nebyla jiná. Naprosto skvělé, konec trochu překvapil, ale ne ve zlém.

06.03.2021 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Autorčiny knihy mám moc ráda, ale tahle mě bohužel dost zklamala. Mám pocit, že se v té knize prostě nic nedělo. Prvni dvě třetiny knihy opravdu nic, jen nudný popis. Pak to bylo pár stran možná trochu zajímavé a konec pak zase takový o ničem. Škoda, jiné knihy od ní byly super.

25.02.2021 3 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Četlo se to fajn, ale tolik mě to nezaujalo. První díl byl super a něčím zajímavý a originální, ale tato kniha už byla prostě klasická young adult a chvílemi se Lara Jean chovala jako koza. Ale to se asi chováme v 17 všichni, jen už jsem to asi radši zapomněla :-).

17.02.2021 4 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

První díl byl asi lepší, ale i tak je to příjemná oddechovka.

10.02.2021 5 z 5