hey123 hey123 komentáře u knih

Dobré, oddychové čtení, které dle mého názoru nemůže nikoho urazit. Spíše naopak - mě příjemně překvapila a v některých pasážích jsem se velice zasmála

25.03.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se mi moc líbila. Mám ráda, když se neřeší pouze přítomnost, a tak mi skákání z minulosti do přítomnosti vyhovovalo. Kniha se četla sama, velká písmena, dobře dlouhé kapitoly. Myslela jsem, že vím, jak kniha skončí, ale mýlila jsem se. A proto jsem nakonec s knihou byla spokojená.

24.03.2019 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Autora evidentně baví zacházet do témat sekt, náboženství a různých rituálních obětí. Kniha mě bavila, nedá se říct zda méně, či více, než V lese visí anděl. Líbí se mi námět, popis děje a krátké kapitoly. Do posledních stran jsem netušila, kdo je hlavní padouch. Tady mi popravdě trochu chybělo to, že jsme se o ,,hlavním zlounovi" nedozvěděli ještě o trochu víc.
Jsem ráda, že se neřeší jen ,,zabíjení", ale že se nějak rozvíjí i životy postav - i když bych Miu někam posunula, nechala jí zamilovat se...
Těším se na další díl

27.02.2019 3 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Ano, každý díl je čím dál drsnější a drastičtější. Některé scény jsou už opravdu přepálené. O schopnostech Jurka a příchodu Bobra do nemocnice ani nemluvím. Přesto se mi moc líbilo, jak byl do děje hodně zasazen příběh Sagy.
Čtivost knih od této manželské dvojice je za mě bezkonkurenční. Stalo se mi, že jsem chválemi nedýchala. Jsem ráda, že se dočkáme dalšího dílu.

06.01.2019 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Prvni moje kniha od tohoto autora. Odpocinkova kniha, vhodna na dovolenou. Zasmala jsem se u ni. Jsem zvedava na dalsi.

19.11.2018 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Precteno jednim dechem. Basnicku si v hlave rikam porad

19.11.2018

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Kniha me zklamala. Zdala se mi zbytecne zdlouhava a vubec bych tam nemusela pribeh Sama,ale misto toho pohled Chrise.

07.11.2018 2 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Velice silne pribehy tri odlisnych zen,ktere to nemaji v zivote lehke,ale i tak se snazi zmenit svuj dosavadni zivot. Osud jim prichystal prekazky,ktere je delaji silnejsimi a odolnejsimi. Ke konci se pribehy tak krasne spletou dohromady, ze mi bylo lito,ze uz je konec knihy.

22.10.2018 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Kniha je, stejně jako všechny knihy od tohoto manželského páru, úžasná. Moc se mi líbilo, že věci na sebe ještě víc navazovaly, celkový příběh byl více napínavý a temný, než předchozí díly. Zasazení do prostřed církve mi vždy přijde temné, ale číst to večer, to pro mě bylo ještě "horší". Velice ráda jsem byla za návrat Erika.
Kniha mě nenachala nadechnout, stále jsem musela číst dál. Je to první díl ze série s Joonou u kteréjo jsem až do konce netušila, kdo je hlavním padouchem.
Takže opět doporučuji!

02.10.2018 5 z 5

Nikdy jsem nečetla tento typ knihy, a proto jsem se toho trochu obávala. Nevěděla jsem, zda se do knihy dokážu začít. Ale miluju, prostě miluju Gilmorova děvčata, takže jsem knihu musela mít.
Kniha příjemně překvapila - četla se velmi hezky, vždy jsem se u humorných příběhů usmívala, protože jsem úplně viděla, jak si to Lauren říká v mysli rychlostí blesku a snaží se každou myšlenku zachytit na papír.
Jediné co mě zklamalo bylo to, že jsem myslela, že tam bude přeci jen více o Gilmorových děvčatech, proto ta jedna hvězda dolů.
Jinak určitě doporučuji, oddechové čtení!

10.09.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha se cetla velmi rychle. Hned od zacatku me zajimalo,jak se tedy vse stalo. Nevadilo mi,jako nekterym, ze se od pulky knihy resi jen jaka verze je ta spravna. To se mi naopak libilo,protoze u jinych knih se vse dozvite az na poslednich strankach.

30.08.2018 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Knihy od této manželské dvojice prostě nemají chybu. Od knihy se nejde odtrhnout, velice krátké kapitoly vás nutí číst pořád dál a dál. Někdy jsem zapomínala i dýchat. Bravo bravo bravo...a já jdu hned na další knihu

30.07.2018 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Od této manželské dvojice jsem jako první četla knihu Písečný muž..poté se mi do ruky dostal Lovec králíků. V tu chvíli jsem si řekla, že chci další knihy. Začala jsem Hypnotizérem. Kniha je napsaná opět vynikajícím, čtivým stylem, který čtenáře nutí říkat si ,,Tak ještě jednu kapitolu". Zajímavý příběh, ale konec/konce "zlých" postav mi přišel pokaždé moc rychlý. Knihu určitě doporučuji a hned se jdu pustit do další knihy, kterou mám v knihovně - Svědkyně ohně.
Bohužel u mě pořád vede Písečný muž, ale mám takové tušení, že Stalker tuto knihu předčí.

09.07.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

První kniha se mi líbila víc. Do této knihy jsem nebyla až tak moc "zažraná". Téma bylo zajímavé, konec neočekávaný. Ale bohužel jsem se od knihy nemohla odtrhnout až v závěru. Kniha ale určitě stojí za přečtení

09.07.2018 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Nešlo mi se od ní odtrhnout. Od začátku jsem podle mě vůbec nedýchala, protože jsem si všechno představovala strašně živě. Kniha velmi čtivá, líbilo se mi střídání minulosti a přítomnosti. Myslím si, že by to byl i krásný film.

25.06.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kdyby se mohlo dát více hvězd, dala bych je. Kniha je neskutečně čtivá, krásně a srozumitelně napsaná. Příběh musí uchvátit a nějakým způsobem se zarýt do srdce každého čtenáře. Já jsem dějepis nikdy ráda neměla, ale aspoň jsem se díky touto příběhu vžila do situace Hany, která je podle mě hlavní postavou knihy. Oceňuji i krásný obal knihy. Jednoduše geniální! A už se těším na další knihu, kterou si od autorky přečtu! Tuto knihu bych zařadila mezi povinnou četbu na střední škole! Určitě tuto knihu řadím mezi jednu z nejlepších, které jsem kdy četla.

21.06.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Ze zacatku jsem mela problem zacist se do deje. Jelikoz jsem nemela moc casu, knihu jsem odkladala a pote mi delalo problem vyznat se ve vsech postavach. Ke konci velmi napinave a ctive. Tema knihy me nadchlo,takze napad hodnotim velmi kladne. Nektere casti mi prisly zbytecne dlouhe. Celkove se mi ale kniha libila.

12.06.2018 3 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Velmi čtivé a napínavé. Celou dobu si říkáte Co je tedy vlastně pravda? Hezký nápad, klidně bych uvítala pokračování či delší konec.

02.06.2018 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Všechny postavy s této knize mají velmi zvláštní povahy. Velice mě zaujal konec knihy, ten se četl sám a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Velké plus dávám za otázky z dotazníku, díky kterým jsme si mohli lépe představit, jakým způsobem jsou otázky pokládány a hlavně, na co se zaměřují.

16.04.2018 4 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Kniha byla velmi čtivá už od začátku. Hlavní postava si mě získala svojí dravostí a neústupností. Konec mě sice překvapil, ale byl na mě velmi rychlý a nedovysvětlený.

24.03.2018 3 z 5