hey123 hey123 komentáře u knih

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Knihu jsem od prvni chvile mela rada, a to zejmena proto, ze zboznuju cist kratke kapitoly. Nabada to pak k ,,Tak jeste jednu,to je precteny hned" a to mi moc vyhovuje. Hlavni postava mi byla sympaticka a bylo mi jasne,ze svou nemoc nema jen tak a ze musela prozit neco hrozneho. Na deji se mi libilo to,ze vypravel i minulost. Konec byl pro me velice prekvapivy,byla jsem z toho v soku :) takze za me super pocteni :)

10.01.2018 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moje prvni kniha od tohoto autora. A uz ted vim,ze chci vsechny jeho knihy! Uz ted vim,ze z toho bude laska! :) Knihu jsem dostala jako darek a zrovna tuhle nejspis kvuli tomu,ze v te dobe byly ukazky na film.
Hlavni postava mi byla od zacatku sympaticka,samozrejme ani u tohoto autora neni jednoducha osobnost. Dej me velice bavil,duvody vrazd jsem tedy odhalila celkem brzy..ale kdo jee Snehulak me prekvapilo velmi. I kdyz jsem to vlastne podvedome furt nejak tusila..kdyz si totiz vsimate zpetne po precteni,jak vzdy Harry na Snehulaka reagoval a jake mel pocity z rozhovoru,dalo se to cekat. Ale samozrejme jsem asi trikrat udelala Coooooze. A chodila jsem kvuli docteni spat pozde v noci. A nelituji toho. Chci dalsi pribeh! Jen me ted mrzi,ze jsem nezacala hned prvnim dilem...a ted se kouknu na film,jsem velmi zvedava :)

02.01.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha se mi líbila, ale závěr mi přišel takový moc hrrr. Najedou se to dozvíme a je konec. Čekala bych víc rozvinutý konec a hlavně bych ráda věděla, co se stalo i s jinými postavami, než které jsou na konci zmiňovány :)

02.11.2017 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Miluji knihy této manželské dvojice. Vždy s napětím čekám, co nového vymyslí. Ale bohužel musím přiznat, že jsem v tomto případě tušila, kdo je hlavním "grázlem". U mě pořád vedou knihy Stalker a Písečný muž.

14.08.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moc se mi libilo,ze je v knize zminena Ceska republika a Slovensko. Napinavy dej me nenechal knihu odlozit a precetla jsem ji za den. Vzdycky jsem ri rikala Tak a zbytek zitra...ale pokazde kapitola skoncila tak,ze jsem musela zacit cist dalsi..mam rada,kdyz nema kapitola 20 stran,takze mi velice vyhovoval tento styl psani.
Hlavni postava je mi sympaticka,pripomina mi "hrdinky" z ruznych TV serialu. Jsem zvedava,jaky bude dalsi pribeh a zda se vice rozvine jeji osobni zivot.
Knihu urcite doporucuji,je velice zajimava!

25.03.2017 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Myslím si, že Manželovo tajemství mě zaujalo víc. Ale i tak je tato kniha velmi čtivá, s poutavým dějem a událostmi, které se mohou stát asi každému z nás. Těším se na Sedmilhářky.

07.03.2017 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha,kterou by si měl přečíst každý. Vše si u toho predstavujete a možná, že dojde i na slzy :)

03.03.2017 5 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Super kniha, s velice překvapivým rozuzlením. Vůbec jsem to netušila. Doporučuji!

03.03.2017 5 z 5