Grety Grety komentáře u knih

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

Já nevím, ale tahle jednoduchá ženská, co se sama zabíjí mi vůbec nesedla. Když chce svůj život změnit vysaje konto manželovi a vrhne se do pobytu plného obžerství a chytí se kámošek burtic a žerou. Na druhou stranu vtipné a romantické to bylo. ..

25.12.2021 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Hlavní hrdinka je mi sympatická a nějak jsem se s ní žila a někdy mi to přišlo až moc šílené a hůř se mi to četlo.

16.12.2021 3 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Dobrý napínavý příběh, priziveny policejním románkem. Zajímavé prostředí i sympatický hrdina.

02.12.2021 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Nějak jsem se v tom motala, co je realita a co fikce? Za mě někde, až moc propletené.

20.11.2021 3 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Musela to být hrozná doba, většina lidí se snažila pouze přežít válku. Nevím, jak statečná bych byla kdyby mi syna poslali na převýchovu nebo chtěli poslat na frontu...Kdo byl teda zrádce a kolaborant?
Poučná kniha plná příhod.

26.10.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Každá doba má svoje, ale měli bychom si uvědomit, jak moc se nyní máme dobře a myslím, že přečtení knihy k tomu pomůže . Nemám, co vytknout, čtivá poutavě psaná..

02.10.2021 5 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Dobře napsané, ke konci už jsem byla tak zamotaná, že jsem podezírala i policajty . Mě přijde fakt dobrý, že během čtení to nutí člověka přemýšlet o různých možných variantách události. Je to osvěžující.

13.09.2021 4 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Kim si prožívá děsivé zážitky svého života znovu prostřednictvím nevinných obětí, nikdo s čtenářů nepochybuje, že to zvládne.. Mě to bavilo a Bryante je skvělý parťák, kterého si každý může přát

24.08.2021 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Já nevím, ale ty lásky a problémy náctiletých mě nějak neberou. Quentin je ale sympaťák, Margo je rozmazlené a nešťastné stvoření, tak za mě 3 z 5 .

15.08.2021 3 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Vztah Johna a Kate nabírá na obrátkách, policejní práce je ale vždycky na prvním místě. Nějak mi to přišlo osekané a málo rozvedené, ale přesto dobré .

07.08.2021 4 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Tahle partička mě baví víc a víc . Každý z členů roste a vyvíjí se.. Zápletka taky zajímavá a styl psaní za mě topka. Krásně vtáhne do děje.

28.07.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Co by, kdyby ... Náš život mohl vypadat úplně jinak, je to až děsivě vylíčené a vzhledem k dějinám ne, že nemožné . . Čtivě napsané zajímavé téma

21.07.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Možná už jsem se Kate trošku přejedla, možná mi už přijde až moc nesmrtelná.. proto hvězdička dolů... příběh dobrý

19.07.2021 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Kniha se mi líbila, Max jako představitel sexy magora a jeho Nina, jako najivka, co udělá cokoliv pro svého milého. Erika je do práce zcela ponořená a skoro nic jiného nemá... Mě to jen vede k myšlence, proč je to typický vzorec detektiva skoro všech autorů? Je ve skutečnosti detektiv workoholik a vlk samotář?

14.07.2021 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Nemohla jsem se vůbec odtrhnout. I elitní školy mají své tajemství, každý z nás si s sebou nese celý život záblesky let školních .

05.07.2021 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Tady už mi ta Kate přišla příliš nesmrtelná a Amišové zfanatizovaní nějak moc. Ale pořád dobrá kniha se zajímavou zápletkou.

20.06.2021 4 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Kate a John opět válí, zápletka byla propracovaná a dobře sepsána. Tihle dva mě fakt baví...

16.06.2021 5 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Nějak jsem tomu nestačila přijít na chuť a už to končilo. Ten konec byl jako seknutí sekyrou. V podstatě jsem se o postavách nic nedozvěděla, možná zkusím další díl a nebo taky ne...

16.06.2021 3 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Kate a John pokračují v práci na případu i na sobě. Místy až moc vytažené do extrému, někdy se zdá, že je Kate nesmrtelná, ale mě to u této knihy nějak nevadilo .

05.06.2021 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Po delší době kniha, která se mi dobře četla, těšila jsem se na pokračování..Kate mi vyloženě sedla a její pletky s Johnem jsou super . Zápletka dobrá a zapletená tak akorát.

05.06.2021 5 z 5