Grety Grety komentáře u knih

Popravčí Popravčí Chris Carter

Hunter je neomylný, nesmrtelný a Garcia neustále zachraňován. Trošku bych to vyvážila, ubrala na nesmrtelnosti a odstranila medium a super...

23.08.2022 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Čtena po druhé asi po deseti letech od povinné četby. Sýrový popis zabíjení v zákopech je bohužel zase víc a víc aktuální, neboť dějinami se lidstvo nepoučilo..

17.08.2022 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Za mě jde oddělení Q do kopru, nemluvě o zaměstnání evidentně psychicky nemocné Rose.. uvidíme, co přinese další díl.

09.08.2022 3 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Šílená bláznivá ženská a nešťastný vzteklý chlap to je teda páreček. Za mě předvídatelná, natažená nuda.

29.07.2022 3 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Kniha čtená kvůli výzvě, úplně mimo můj šálek kávy, ale je plná citu, silného příběhu. Pro mě trošku náhled do jiné kultury, kde sebevraždy nejsou až tak vzácné..

24.07.2022 4 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Hlavní hrdina všeuměl ryzího charakteru. Za mě konec, až moc šílený.

13.07.2022 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Slabší rozjezd, ale postupně jsem tomu podlehla a knihu shltla. Samozřejmě, že hlava k tomu má výhrady - setkání jednou ročně..., ale celkově vzato čtivá, chytlavá kniha.

08.07.2022 4 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Mám ráda i v takovém příběhu trošku romantiky, ale moc surové popisy vražd a čitelný konec snižuje hodnotu.

03.07.2022 3 z 5

Ranhojičova pouť Ranhojičova pouť Wolf Serno

Virus a Magister jsou sympaťáci, mám ráda pasáže o léčení. Hvězdička dolů za příliš šťastných náhod.

28.06.2022 4 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Líbilo se mi prolínání vzpomínek a současnosti, asi každý to zná, že si pamatuje někoho, kdo už je po 20 letech úplně jiný. Kate zase všechno vyřešila a napravila, škoda těch mrtvých ...

14.06.2022 4 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Nějakou dobu jsem si od Kate odpočinula a v této knize mi nevadila ani její nesmrtelnost. Líbí se mi její posedlost najít odpověď za každou cenu. Kniha čtivá napínavá.

01.06.2022 5 z 5

Slunečnice Slunečnice Klára Mandausová

Styl psaní je dost slabý a Kristina je sebestředná, zhýčkaná blbka . Místy jsem se i zasmála.

29.05.2022 2 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Mě se kniha líbila, pravda občas mě ten Fabian fakt rozčiloval svou nesmrtelnosti a šílenou rodinou, ale kniha je plná děje. Jsem zvědavá na další díl.

12.05.2022 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Detektiv a jeho kocour jsou sympatičtí, ale mě to přišlo přitažené za vlasy. Pomatená psychiatrička a její pacienti mě nějak nenadchli ..

10.04.2022 3 z 5

Pianista Pianista Władysław Szpilman

Člověk těžko volí slova, minimálně chci napsat, že je obdivuhodné, že tam ani po tom všem co prožil, není žádná nenávist..

30.03.2022 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Myslím, že kdo někdy žil na malé vesnici se tam v něčem najde. Tři generace žen, každá měla/má jiné starosti, pohledy lidí se v rámci času mění..Dnes by nikdo neutíkal, aby skryl nemanželské dítě - dnes se nikdo nebere. Těch kontrastů je tam více, navíc čtive a zábavně podané.

24.03.2022 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Paličatá a vzdorovita Erika mě celkem, baví člověk neví zda jí pilotovat nebo nakopnout...

22.02.2022 3 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Občas si potřebuji oddechnout od vrahů a šílených vyšetřovatelů..A Jojo mi hravou trošku naivní, možná i sentimentální formou výplní tuto potřebu .

25.01.2022 4 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Příběh má hodně rovin. Mě donutil přemýšlet, trošku mě dojmul a krásně se četl. Marek a Rúfus se mi jen tak z hlavy nevykouri. Co bych sakra dělala, kdybych věděla že do 24 hodin zemřu ???

18.01.2022 4 z 5

Sněžná slepota Sněžná slepota Ragnar Jónasson

Mě se Ari líbil a myslím, že je tam dobře podané jaké problémy může způsobit špatná komunikace ve vztahu.. Pěkné prostředí, zajímavé rozuzlení

07.01.2022 4 z 5