Grety Grety komentáře u knih

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Krásný detektiv, co vše vyřeší, ale má i své problémy - kdo by ho neměl rád . Zápletka dobrá, pachatel pořádně praštěný, jak to mám ráda .

09.02.2023 4 z 5

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

Krásný příběh lásky, víry a rodinných pout. Trošku historie.

29.01.2023 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Dobré čtení, Erika jako jedna z mála vyšetřovatelů vražd je celkem normální, to oceňuji . Přečteno jedním dechem.

22.01.2023 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Mám Eriku ráda, i když mě někdy unavuje její truchlení. Příběh se mi líbil, zápletka mě překvapila. Za mě dobré čtení.

17.01.2023 4 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Někdy jsou ty Lincolnovi schopnosti až úplně ujeté, ale mně se to prostě líbí. Amélie a její neohroženost, taky člověka občas rozčiluje, ale má ji rád. Zkrátka autor, to se čtenářem umí..

09.01.2023 4 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Dobře, že Marie III. už končí s každým dílem byla slabší. Milostný trojúhelník byl pěkně otravný. Ale celkově vzato dobrá oddechovka.

21.12.2022 3 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Každá rodina má své tajemství. Tchýni jako Anna by chtěl každý....

11.12.2022 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Za mě moc chlastu, léků a deprese u Mii. Je nebezpečná sobě i okolí. Zapletení Holgerovi rodiny do prvního i druhého dílu mi přijde trapná, ve třetím bude obětí byvalka? Ale třetí díl si přečtu

05.12.2022 3 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Nechápu ten název.. proč dokonalá??? Takový mix všeho s nedokonalostmi.

23.11.2022 3 z 5

Létala jsem za sluncem Létala jsem za sluncem Paula McLain

Beryl byla takový střelec v sukni. Mě se to líbilo, těžko říct koho opravdu milovala, já myslím že jen sebe a svou svobodu .

14.11.2022 4 z 5

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Čeho všeho je člověk schopen proto, aby potěšil svého otce a konečně na něj byl pyšný? Byl by Oliver takový, kdyby měl mámu co by jej hýčkala? Kdoví, kniha mě pohltila a četla se sama.

07.11.2022 4 z 5

Dobrodružství včelky Máji Dobrodružství včelky Máji Waldemar Bonsels

Kdysi mně četla máma, teď já četla synovi, někdy mi to přišlo krkolomné..Ale synek spokojený a budeme číst znovu .

01.11.2022 4 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Mě se kniha líbila, vtáhla mě do děje. Při čtení Vás napadne, ještě že to není moje dítě a že jej musíte víc hlídat..Je to až děsivé. Dál hodnotím kladně, že konečně tu je detektiv, co dělá chyby..jsem zvědavá na jeho další vyšetřování.

01.11.2022 4 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Pobaví, neurazí. Taková pohodová oddechovka.

12.10.2022 3 z 5

Uf..co napsat, dozvěděla jsem se řadu nových znepokojivých informací. Netušila jsem kolik území a lidí v Bělorusku, tato hrůza zasáhla a zasahuje.. Bohužel nejs přesvědčená, že se lidstvo poučilo a nic takového nehrozí..V této době aktuální, víc než kdy dříve.

07.10.2022 4 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Kniha se mi líbila, docela jsem se zasmála. Boba bych doma opravdu nechtěla, ani bez slepic a farmy.

07.10.2022 3 z 5

Deník stíhače Deník stíhače Stanislav Fejfar

Zajímavé čtení, samozřejmě to není žádný literární skvost, ale popis toto, co kluci prožívali.. Když člověk slyší o Československých letcích bere je jako hrdiny, rozhodně mě nenapadlo, co museli prožít než se jimi stali.

19.09.2022 3 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Je pravda, že ty harakiri co vymýšlí autor s ostatky obětí jsou přehnané, ale příběh se mi líbil a vrah mě překvapil. Robert opět nesmrtelný a všechno zvládá sám..

13.09.2022 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Zajímavě znalyzovane nepříjemné téma. Příběh se mi líbil, hlavní hrdinku musíte milovat.

04.09.2022 4 z 5

Běh o život Běh o život Richard Bachman (p)

Jsem z toho taková rozpolcená, četla jsem dál a dál a chtěla nějaký happyend, ale když částečně přišel, nějak mě to zklamalo. Možná byl ten konec, až moc šílený. Každopádně doporučuji .

31.08.2022 4 z 5