Dobrodružství včelky Máji

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Stejně jako miliony lidí na celém světě znáte možná i vy včelku Máju z televizní obrazovky. Neposedná, zvědavá, někdy i trochu neposlušná, ale dobrosrdečná a věrná včelka se stala brzy miláčkem diváků i čtenářů. A nejen těch malých. O tom, jak opustila rodné včelí město, sotva se rozhlédla po světě, o jejích nebezpečných dobrodružstvích, ale také o kamarádech, které na svých toulkách malá včelka potkala, vypráví tato knížka. Je to nejen vtipné, zábavné a napínavé vyprávění, ale i moudré nahlédnutí do života přírody, jejíž součástí jsou i lidé, pro Máju prý - ti nejdokonalejší tvorové na této zemi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101669/dobrodruzstvi-vcelky-maji-101669.jpg 419
Žánr
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Albatros (ČR)
Orig. název

Biene Maja und ihre Abenteur

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Dobrodružství včelky Máji

Přidat komentář
Kamiliana
07.09.2014

Celkem zklamání. Chápu, že je to určeno pro samostané malé čtenáře, čemuž odpovídá i velikost písma, ale vadí mi, že příběhy jsou psané tak, aby pasovaly na stránku, tudíž je mnoho motivů a detailů vynecháno a mnohdy tak povídky postrádají smysl. Navíc obrázky neodpovídají tomu, co je popisováno.Strukturu jazyka jsem při čtení synovi zjednodušovala a nahrazovala, aby tomu vůbec porozuměl, i tak jsme se někdy museli pídit po významu a smyslu :o)

MartinaF
01.06.2013

Pamatuji si naprosto úžasný seriál, takže tahle knížka byla docela zklamáním - nejsou tady Májiny přátelé jako je Vilík, Hop, Alexandr a další. Sice se Mája seznamuje s různými zvířátky, ale není to ono. A navíc je to určené pro starší čtenáře, protože květnatý popis a dlouhá souvětí nejsou vhodná pro malé děti.


Doporučujeme

Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky
Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky
Diamantová sekera
Diamantová sekera
Broučci
Broučci
IPohádka
IPohádka