gabca5316 gabca5316 komentáře u knih

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Byť už hodně dávno nejsem cílovou skupinkou, tak si tohle čtení neskutečně užívám. To se čte samo, bez dechu, nelze odložit..Tento příběh je vtipný, s takovou lehkostí psaný, že prostě mě u toho srdce plesalo..Ano, je to předvídatelný příběh, ale krásný.. Vždycky když potřebuju vzpruhu, a že v této době je to často, mě to prostě pohladí po duši..

17.03.2021 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Dechberoucí příběh!
Přečteno během dvou večerů. Musím říct, že to téma se mě velmi dotklo, mám stejně starou dceru a v podstatě po celou dobu čtení mi tekly slzy. Je to silný příběh nabitý emocemi..

08.06.2023 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Velmi krásné, milé a nenáročné čtení. Taková pomalu se rozvíjející romance, ze začátku hate love. Lukov je frajer.. Jasmine se mohla trochu míň řešit.. Už se těším na další oddechovou četbu, škoda, že ji vydávají tak pomalu..

11.05.2021 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Od knihy se nešlo odtrhnout.. Příběh má rychlý spád..A konec je teda brilantní, člověk už má jasno a nakonec toto..Jen toho sexu nemuselo být tolik..

16.08.2020 5 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Masakr!!
Kniha je naprosto neodložitelná..
Luxus, ten příběh je geniálně vymyšlen, autorka má tolik es v rukávu, že já jen žasnu, jak tohle mohl někdo vymyslet, takových zvratů a ono to pořád dává smysl.. Člověk by řekl, že v prvním díle se to všechno vyřešilo, ale ono vůbec.. A ten konec, ten mě dostal do kolen..

Co mi ale vadilo, byly chyby v textu..

30.10.2022 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Nesmírně poutavý příběh.. Čte se to samo, člověk má až strach číst dál, jen aby se nestalo něco zlého. Z hlediska historie úžasný počin, jak přiblížit dějiny..

02.02.2021 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Ufff, to byla prostě jízda.. Nějak se to vyvíjí, už si myslíte, že víte jak a pak.. Bác, úplně jinak, a to se mi strašně líbí, jak si autorka hraje se čtenáři. Příběhu nechybělo nic, velká láska, drama, smrt..Jsem zvědavá, jestli to Bryce a Huntovi spolu vyjde, když v Trůnech a Dvorech spolu první dvojice nezůstala.???? Ale ač jsem nadšená, prvních sto stran úvodu do příběhu je náročných.. Doufám, ze série bude pouze o dvou dílech ????

10.01.2021 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Tak to byla jizda, to se to cetlo ???? Ano, mimo realitu, ale takova oddechovka ????

08.11.2020 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Je to velmi dobře napsané, v podstatě jsem to přečetla za jeden večer. Vážná témata, nástrahy internetu, šikana, násilí, je tam toho hodně. Musím ale říct, že Declan a Juliet na mě zapusobili mnohem víc.

15.10.2020 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Krásný příběh Popelky, takový neokoukaný. Velmi si cením toho, že autorka nepsala jen o nádherných lidech, kteří k sobě patří. Ella toho má tolik za sebou a přece stojí na nohou ????

13.05.2020 5 z 5

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Po dlouhe době hezké čtení tohoto typu. Jo, předvídatelné, ale čtivé, humorné, zajímavý námět. Jen těch postav mooooc

13.12.2021 5 z 5

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Juu, to je tak krásný příběh..Jojo, myslela jsem, že to bude ON, už od začátku a ještě že tak.. Takové čtení je prostě balzám na duši.. Žádná "velká" dramata, příběh odsýpá, je to psáno svižně a s lehkostí.

15.04.2021 4 z 5

Instant karma Instant karma Marissa Meyer

Taková pomalu se rozvíjející romance. Lehce netypický příběh o středoškolácích, velmi čtivý. Jen ten konec byl hodně utnut.. Škoda..Jinak to byla bezva jízda..

04.04.2021 4 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

To je rozhodně výborný začátek série... Věznice, zkouška, která je nejhorší noční můrou, hlavně ta zkouška ohněm, brrrr..Kiva je velmi dobře propracovaná postava, Jaren neztrácel humor, vězení teda postupem času přestalo být děsivé. Na druhý díl se těším. Četlo se to samo.

12.02.2022 4 z 5

Světla nad močálem Světla nad močálem Lucie Ortega (Navrátilová)

Krásný a především zajímavý svět nad blaty, úplně to evokovalo některé pohádky. Mně by se líbilo pokračování Jak Lena pojala svou druhou šanci a stala se pak bludičkou?

17.05.2021 3 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

První díl svižnější, více nabitý emocemi, Sage byla věrohodnější. Přesto přečteno jedním dechem..

27.04.2021 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Za mě asi nejslabší příběh série.. Nečte se to špatně, to vůbec, ale Dawn jsem prostě nemohla přijít na chuť. Zato Spencer a Kaden????

03.03.2021 2 z 5

Devátý spolek Devátý spolek Leigh Bardugo

Tohle se mi od autorky zatím líbilo nejvíc.. Pomalé odkrývání pravdy, vraždy, magie, tajemno, napětí.. Líbila se mi postava Darlingtona a doufám, že dostane ještě pořádnou šanci se projevit..Spolu s Galaxy ????

08.02.2021 4 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Je to vtipné, trochu naivní, ale hezké..Při čtení jsem však měla pocit, že čtu nějakou knihu podruhé...

31.01.2021 2 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Tak tohle je fakt drsná knížka! Ženy a jejich postavení, chování v době, kdy nejsou žádná omezení..To je něco tak jiného, příběh, to, že to dopadne úplně jinak....Fakt drsná knížka, už dlouho jsem se u knížky tak nebála..

18.05.2020 4 z 5