Rod země a krve ekniha

Bryce měla perfektní život, skvělou práci a na programu jeden legendární večírek za druhým, jenže pak démon zavraždil její přátele a ona zůstala sama a zlomená. Když údajný zabiják skončí za mřížemi, ale zločiny pokračují, Bryce se sama pustí do vyšetřování. A hodlá se pomstít. Spolu s Huntem, padlým andělem obdařeným brutální silou, sestoupí do podsvětí města, které rozežírá temnota. Dokážou se zlu postavit dřív, než pohltí vše, na čem jim kdy záleželo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454896/rod-zeme-a-krve-EPj-454896.jpg 4.7560

Půlměsíční město / Mesto Luny 1.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno (ekniha), CooBoo

House of Earth and Blood, 2020

Kniha Rod země a krve

Elina_Berg

Moje prvotina od Maasové a už teť patří k mým oblíbeným autorkám. Píše hrozně poutavě a hlavně čtivě. Zbožňuju, jak se autorka nebojí ostrých slov, někdy to byla faaakt velká slovní jízda:)
Nešlo mi se od knihy odtrhnout, jenže, když se vám pak dělají z dlouhodobého čtení mžitky, tak nemáte jinou možnost, než čekat na další den, kdy konečně zase něco odhalíte.
Přečteno za 3 dny a moc DOPORUČUJI!!!

JK96

Nebaví Vás už hlavní hrdinky jako neviditelné introvertky, které svůj čas nejraději tráví za zavřenými dveřmi s hlasem tak tichým, že ho nikdo neslyší? Tak s Bryce Quinlanovou a její partou se v žádném případě rozhodně nudit nebudete.

Pro mne osobně byla tato kniha náramně osvěžující. Už jsem si potřebovala odpočinout od introvertních hrdinek čekajících na záchranu. Jediná má připomínka by byla k neuvěřitelně matoucímu začátku příběhu, kde jsem měla velký problém ve všem se zorientovat. A to je navíc k dispozici poměrně přehledná mapka.

Knihu bych však doporučila každému, kdo má rád energií překypující, nabušené a k uzoufání krásné postavy. Toho se totiž v knize dočkáte a ničeho jiného. Zároveň bych ji doporučila především náctiletým čtenářům a to z důvodu komunikace a chování některých z postav. Dialogy mezi hlavními hrdiny jsou na mě místy poněkud nevyzrálé (avšak to je čistě můj subjektivní pocit). Rozhodně obdivuji, jak autorka dokázala vytvořit 786 stránek čirého napětí. Každá stránka s sebou nese poutavý příslib dobrodružství, lásky, přátelství, síly, odhodlání a víry.

magdalene7

Rod země a krve je moje první kniha kterou jsem přečetla od Maasové a velice mile mě překvapila! Začátek byl pro mě docela těžký na pochopení (svět a postavy), pak se to ale rozjelo a já jsem nemohla přestat číst. Nádherné prostředí, bytosti, vztahy... Akce tam byla stále, děj je také zajímavý tím, že některé události se jen tak "nadhodí" a pak se až postupně dál v ději dovysvětlí. Nádherná romantická linka, nad kterou budu ještě dlouho přemýšlet, mě doháněla k smíchu i slzám. Také je tam plno zvratů a nečekaných událostí, člověk si myslí že asi ví co se stane, ale vůbec tomu tak není :). Za mě si zaslouženě získala 5 hvězd a já se nemohu dočkat na pokračování!

LaBobule

Moje druha kniha fantazi (prvni byla selekce). Vubec tento styl nectu a ve svych 35letech to je tezke zacinat. Libila se mi obalka a knihu jsem pojala jako svoji studii, zda to dam. Jelikoz ma hlava je prakticka, konzervativni a realisticka bylo tezke se poprat s fantazijnim svetem. Hned uvod byl pro mne sileny jen uverit... vlk co se meni v cloveka... a to je jen zacatek - vily, andele, vampiri, vodni bytosti, carodejnice...ti vsichni a jeste vic ziji ve spolecnem svete. Sla jsem po hlavni dejove lince, protoze vysvetlovani celeho sveta, kdo je s kym a proti komu... no, to je nad me chapani. Ikdyz vysvetlene to je dobre a rekla bych, ze se to i opakovalo. Klobouk dolu pred predstavivosti autorky! Hlavni hrdinka Bryce byla skvela. Navenek rebelka a uvnitr holka, co se obetuje za vsechny. Zaver knihy byl sthujici. Jeden velky boj! Kniha mela par velkych zvratu. Tipla jsem si i toho nejvetsiho padoucha, ikdyz jich tam bylo vic. Zaver byl pro mne trochu usmevny. Vsichni sedi na shromazdeni a sleduji jako nekde v bijaku Bryce, jak zachranuje svet. Uz jen ten popcorn jim chybel. Laska mezi Huntem i Bryce byla krasne napsana. Posledni rozhovor Daniky a Bryce jsem i slzu uronila. Dala jsem 5 hvezd, ale strhuji to pro me nebylo. Dala jsem je spis pro to, ze jsem se tou tlouskou knihy prokousala a libilo se mi to. Zacatek je pozvolny, ale pak se to rozjede. Konec byl pro me doreseny. Nevim, zda se pustim do dalsiho dilu. Zeby zase rozhodla obalka? Tato je uplne dokonala, je nejhezci v me knihovne.

knihomolSafira

Tato kniha byla první co jsem od Sarah J. Mass četla. Rozhodně nezklamala, ale rozhodně to ani nebyla ta nejlepší kniha co jsem kdy četla. Od té nejlepší to má ještě hodně daleko. Ale bylo to fajn, Rozhodně si přečtu i další díly a i jiné knížky od této autorky.

Stephaniee

Kniha se četla jedna báseň. I když se tam nic moc nedělo, autorka i tak dokázala čtenáře upoutat a na konci se to pořádně rozjelo. Všechny postavy jsem si oblíbila a těším se co bude dál.

Veeria

Příběh je originální, čtivý a poutavý. Promyšlený do sebemenšího detailu. Není zde nouze o zvraty a překvapení. :) Za mě nejlepší postava - Ruhn. ♥ Tohoto vílího prince jsem si hned zamilovala. :)

Fallon443

Opět další dokonalá kniha od Sarah J. Maas. I když musím říct, že u mě pořád vede série Dvůr trnů a růží, protože prostě Rhysand. Ale Hunta jsem si taky velice oblíbila. Ze začátku tam na mě bylo moc jmen a trvalo mi než jsem se dokázala do příběhu pořádně začíst, ale pak to šlo samo. Mám hrozně ráda styl, jakým autorka píše a těch 800 stran Vám uteče jako voda.
Z téhle knihy jsem nebyla tak vedle jako z Dvorů, ale určitě můžu také doporučit.