Řekni mi tři věci

Jessie má pocit, že všechno je nanic. Nejdřív jí zemřela maminka, pak se táta znovu oženil. Proto se teď ocitla v Los Angeles, ve škole plné zbohatlických dětí, mezi které naprosto nezapadá. Pak jí ale začnou přicházet maily od někoho, kdo si říká Někdo Nikdo. Tajemný pisatel se postupně stává jejím průvodcem v nové škole i v novém životě. Každý den si navzájem odhalují tři věci ze svých životů, a i když se nikdy neviděli, stávají se z  nich přátelé. Kdo je tajemný NN?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308051/big_rekni-mi-tri-veci-Sba-308051.jpg 4.4259
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Tell Me Three Things, 2016

Kniha Řekni mi tři věci

jitka_dankova
25.10.2021

Roztomilá předvídatelná romance, kde si užíváte čtení a ten milý příběh písmenko za písmenkem. Hrdinka je sympatická, má stabilní názory a nesnaží se přehnaně zapadnout do nového prostředí, je prostě svá a pere se s tím. To si nejde nezamilovat a tím je přístup pana Nikdo vlastně uvěřitelný. Věřila jsem, že je to prostě holka, pro kterou to fakt takto chtěl udělat. Nečekejte žádnou detektivku, je celkem brzy jasné, kdo ten Nikdo je, ale o to je to čtení hezčí. Žádné velké zvraty, žádné velké myšlenky, prostě jen příjemné oddychové čtení pro dobrou náladu a dobrý pocit.

Ketfl
10.10.2021

Knihu už mám pár let doma a teď při šmejdění v knihovně jsem na ni narazila a musela si jí po dlouhé době znovu přečíst. Ano, příběh je pro mladší dospívající čtenářky, ale i tak pohladí po duši. Je to velmi pěkně napsané, a i když je to celkem předvídatelné, člověk musí s hlavními hrdiny soucítit a fandit jim, aby vše dobře dopadlo. Za mě velmi pěkná kniha.

ElikaS
02.07.2021

Tohle bylo hezký. Taková něžná romantika o dvou zlomených duší. Tento typ knížek mám moc ráda, pohladí na duši a při jejich čtení máte úsměv na tváři.
Jessie mi bylo chvílemi opravdu líto, neměla to snadné, ale prala se s tím statečně. Ethan byl fajn kluk, ale ani s ním se osud nemazlil.
Jedinou malou výtku bych měla k předvídatelnosti, i když to tak nějak k tomuto žánru patří. :-)
Krásná oddechovka na zlepšení dne.

gabca5316
15.04.2021

Juu, to je tak krásný příběh..Jojo, myslela jsem, že to bude ON, už od začátku a ještě že tak.. Takové čtení je prostě balzám na duši.. Žádná "velká" dramata, příběh odsýpá, je to psáno svižně a s lehkostí.

Katerina589
03.04.2021

Krásná oddechová knížka. Líbilo se mi, že hlavní hrdinka není úplně dokonalá jako v jiných knížkách. Je to sice předvídatelné, ale opravdu hezky napsané a čtivé.

jsemknihomolka
23.03.2021

Knížku jsem si zamilovala od první stránky , doporučuji !

Vlaďkaa4
26.02.2021

Bezva oddechovka, až by člověk chtěl aby mu bylo znovu 16......

Nathalinkaa
04.02.2021

Knížku mám ráda a klidně bych si ji někdy přečetla znovu. Hned od začátku jsem tušila kdo NN bude.