Eva_Skala99 Eva_Skala99 komentáře u knih

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Přečteno podruhé, během roku.. Krásné čtení, pokud máte rádi Monu Kasten, je to podobné čtení a moc krásné ️

29.01.2023 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Chris Carter je prostě bůh. Nejlepší série jakou jsem kdy četla, v tomto žánru. Doporučuji!

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Nejlepší série všech dob! Čtěte, čtěte, ale pozor je to návykové, jak začněte, nemůžete přestat. Doporučuji !

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Skvělá humorná série! Pokud máte rádi román, humor a trochu sexu, neváhejte a čtěte. Doporučuji!

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Skvělý příběh, čtivě napsáno. Určitě zkusím další tituly od autorky, protože toto se opravdu povedlo. Rozhodně doporučuji!

28.06.2023 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Výborný styl psaní, skvělý příběh, stránky vám letí před očima a než se nadějete jste na konci knihy. Skvělé, opravdu skvělé! Román, okořeněný nejen sexem ale i humorem. Přesně podle mého gusta. Určitě doporučuji.

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Wau wau wau!!! První díl byl skvělý, ale toto bylo dokonalé. Moje duše beznadějné romantičky byla konečně uspokojena!!
Nevím jak vy, ale na konci i slza ukápla. Nádherné, doporučuji !!

03.12.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Co to zase jako bylo? Když už si člověk myslí, že ho žádný román nemá čím překvapit, tak zjistí, jak moc se plete.
Co k tomu napsat. Tato kniha mě naprosto pohltila, začala jsem číst ráno a večer mi poslední stránky prolétly mezi prsty. Čl
Čtivě napsáno, úžasný příběh, romantika s trochou toho erotického jiskření. Doporučuji!!

29.11.2022 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Dokonalost! Christina Lauren ví jak napsat dobrý román okořeněný sexem. Úžasné čtení, každý díl je jedinečný! Přečteno víckrát a rozhodně nelituji!

16.11.2022 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Co dodat? Chris Carter opět nezklamal a napsal naprostý unikát ve své tvorbě. Troufám si říct, že je to jedna z nejlepších jeho dosavadních knih! Doporučuji, doporučuji a doporučuji!!!

18.02.2023 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Druhý díl ještě krásnější než první. Čtivě napsáno, krásný příběh, romantika s trochou sexu. Mona Kasten má konkurenci. Jdu na třetí, užijte si čtení.

29.01.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Kniha je skvěle děsivě a poutavě napsaná. Příběh jako takový nic moc, ale brutální popisy, myšlenky a činy vás úplně rozhodí, dostanou vaše myšlení do kolen.
Trochu mě zklamal konec. Mohlo to dopadnout jinak, i když u takové knihy těžko čekat dobrý konec. Doporučuji!
Nedoporučuji slabým povahám!

26.01.2023 4 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Jedna z nejlepších sérií, co jsem zatím doposud četla. Je to úplně něco jiného než Mona Kasten nebo Lilly Lucas. Ale má to své kouzlo, je tam napětí, strach, láska, sex .. Všechno v jednom a přitom to do sebe krásně zapadá. Doporučuji!

26.01.2023 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter