Domkar9116 Domkar9116 komentáře u knih

On On Elle Kennedy

Zdráhala jsem se číst ze dvou důvodů. Jednak jsem měla chuť si přečíst klasickou červenou knihovnu a jednak kvůli tématu. Vysoké hodnocení mě ale přinutilo si knihu koupit a prostě...aaaa...nelituji. Byl to naprosto krásný příběh, oba kluci jsou super a člověk jim opravdu fandí celou dobu. Nenecht se zvyklat a jděte do toho. Nebudete litovat. Navíc je to perfektně napsané a čte se to vlastně samo. Jdu na druhý díl.

19.07.2021 5 z 5

My My Elle Kennedy

Děkuji všem možným náhodám, že jsem začala tuto sérii číst. Patří opravdu mezi nejlepší knížky "tohoto" žánru. Autorky vytvořily úžasný příběh dvou úžasných kluků. Četlo se to samo a já už nemám co dál dodávat. Neváhejte a čtěte :-)

21.07.2021 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Autorka se překonává. Lepší jak první díl. Od první stránky do poslední příběh naprosto hltate. Romantika, láska, sex, emoce, všecko v jedné úžasné knize. Těším se na další díl. Rozhodně neváhejte a přečtěte si to. Nebudete litovat.

25.08.2021 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tak konec série. Tento díl mi nepřišel nějak extra slabší než předchozí. První polovina se mi líbila víc, byla trošku živější, pak se to táhlo. Ale všechny knihy se četly moc dobře a postavy byly taky fajn. Celkově vzato mi u všech knih chybělo to "něco" abych dala plný počet hvězdiček. Je to prostě letní, pohodové čtení, kde vypněte a prostě jen čtete. Nicméně si teď na chvilku asi od Elle Kennedy odpočinu. Ale možná se brzo vrátím k navazující sérii. Uvidíme.

11.08.2021 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Hodnocení je zasloužené. V daném žánru je to jedna z nejlepších knih. Konec mi možná přišel malinko uspěchaný a semlelo se to najednou moc rychle všecko. Ale prostě.... přečtěte si to. Zasloužených 5 hvězd.

28.06.2021 5 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Příběh Westa se mi neuvěřitelně líbil. Lisa jako vždy nezklamala a je to za plný počet. Celá série je perfektní! Čte se samo jako vždy. Holky kdybyste měla nějaká tip na autorku, která se aspoň trochu podoba Lise, nebo se jí vyrovná prosím napište domenica.r@seznam.cz díky moc

11.05.2021 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Jo, tak tohle by šlo. Myslím, že touto knihou si mě autorka získala a já konečně po mnoha odkladech sáhnu po dalších jejich knihách. Příběh je jednoduchý, nečekejte žádné drama. Je to prostě romantika jak blázen. Četla se jedním dechem a mám takové podezření, že se k této knize ještě jednou vrátím. Plný počet hvězdiček je zasloužený. Jděte do ní.

22.04.2023 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Řekla bych srovnatelné s prvním dílem, který byl také super. Kniha se četla sama. Autorka prostě nasadí tempo a jede, takže čtete, čtete a najednou je konec. Jako když koukáte na film a tak to mám ráda. Jdu na třetí díl. Vřele doporučuji!

05.08.2022 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Bylo to opět moc fajn čtení. Jen mi stále trošku něco v těchto příbězích (v této sérii) chybí. Možná trochu větší zápletka, zajímavější děj, nebo něco takového. Je vidět, že se to tam autorka snaží dostat, ale pro mě je to nějak pořád málo. Ale po těch x knihách v tomto žánru je člověk asi už moc rozmazlenej. Takže si mě asi zas tolik nevšímejte :-D a přečtěte si to. Je to oddechovka, romantika, sex, krásný chlapi a krásný ženský. Opět dobře napsáno, čte se to samo.

07.08.2021 4 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Bylo to super. Dalo by se to celkem srovnat s ON a MY. Klidně bych brala ještě další díl. Oba kluci byli super. Přečteno zachvilku. Doporučuji.

29.07.2021 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Určitě jedna z nejlepších knížek tohoto žánru, kterou jsem četla. Krásně napsané, čtivé, oba hlavní hrdinové perfektní, krásný příběh. Rozhodně doporučuji a jediné co mě šíleně mrzí je to, že se nakladatelství Jota nerozhodlo pro překlad a vydání dalších knih této autorky. Veliká škoda. Dávám zasloužený plný počet hvězdiček.

08.04.2023 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Uf...no panejo. Rozhodně zatím nejlepší z celé série a mám takový pocit, že jedna z mých TOP knih všeobecně. Neuvěřitelné, jak T.L.Swan zvedá laťku výš a výš i podle mě pro již náročnější čtenáře. Kniha má v sobě vše a ještě mnohem víc. Budete se s ní smát, budete i trochu natahovat, budete fandit i nadávat a samozřejmě nepůjdete spát dokud to prostě nepřečtete. Byla to pecka a já jsem úplně nadšená. Bože dej ať je brzo na světě další díl! Doporučuji všem bez zaváhání. Plný počet hvězd je jasný.

29.07.2022 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Asi to není tak dobré jako ON a MY, ale bylo to i tak perfektní. Příběh trochu slabší, dfc žádná nic moc zápletka, trochu jsem čekala ke konci jestli se ještě něco nestane, nestalo. Ale to vůbec nevadí. Četlo se to samo a neuvěřitelně se člověk zasmál, Blakeovi hlody byly k sežrání. Vřele doporučuji jako moc fajn oddychové čtení.

23.07.2021 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Určitě přečíst. Je to pecka a je tam vše co od knihy očekáváte. Opravdu velice se těším na další díl o Tristanovi. Bude to asi taky nářez. Plný počet hvězdiček je zasloužený.

03.07.2021 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Tak to by šlo. Styl psaní této autorky mi vyhovuje, protože se mi kniha četla sama, jako kdybych koukala na film. Za vše také mluví fakt, že jsem se od ní nemohla odtrhnout do půl 4 do rána. Prostě jízda. Jestli chcete romantiku jak blázen, s trochou více vražd, krve, sexu a brutality... vřele doporučuji. Za mě super kniha, super příběh, hlavní hrdinové perfektní. Těším se na další díl.

06.06.2023 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Spoiler! Dávám 4 hvězdy, protože se kniha dobře četla, chvílemi se člověk nemohl odtrhnout, ale...na mě tam bylo až moc negativních věcí. Smrt matky, smrt manželky, zjizvená dcera...z toho důvodu nedám pět hvězdiček, protože těch zlomených duší tam bylo fakt hodně, dfc všichni. Celou knihou se jen řeší to, že jsou všichni nešťastní a v háji. Asi si ráda od autorky zase něco přečtu z její další série, ale nyní si od ní potřebuji odpočinout, protože dle anotací jejich dalších knih to bude asi podobné téma jako zde. Takze uf uf. Doporučuji přečíst, je to romantické, ale smutné.

11.04.2023 4 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

První setkání s autorkou a musím říct, že mi tak prvních 100 stran trvalo než jsem jak příběhu tak jejímu stylu přišla na chuť, ale pak už bylo vše v pořádku příběh se krásně rozjel, dobře se četl a já se vrham na druhý díl. Doporučuji

03.08.2022 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tak nebylo to špatné. Dobře se to četlo. Hodnotila bych to jako takový lepší průměr v tomto žánru.

03.08.2021 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Nebylo to špatné. Asi bych to srovnala s předchozím dílem. Čte se to samo, ale to už jsme od těchto autorek zvyklé. Chyběla mi trochu větší zápletka, nějaká větší dynamika. Ale i tak to byl fajn příběh. Odpočinkové čtení. Žádné nervy. Vypněte a čtěte. Doporučuji.

26.07.2021 4 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

(SPOILER) Vždycky je mi smutno když dočtu knihu ne-li sérii jako v tomto případě. Za mě toto nejlepší díl. Tom byl naprosto úchvatný, Cassandra byla taky fajn a jediné co mě trochu zklamalo byl konec, kde jsem čekala ještě nějaké drama, které se nekonalo. Ale to nevadí. Celá série je perfektní, ráda se k ní budu vracet. Nemohu se dočkat na další knihu od Lisy, mé nejoblíbenější autorky.

04.03.2021 5 z 5