Hon na Cassandru

Železniční magnát Tom Severin je dost bohatý a mocný, aby si mohl splnit každé přání hned, jak ho napadne. Stačí říct a má všechno – nebo každého – co si zamane. Najít dokonalou ženu by mělo být jednoduché – a od chvíle, kdy poprvé uvidí lady Cassandru Ravenelovou, je rozhodnutý ji získat. Jenže krásná a bystrá Cassandra je stejně odhodlaná provdat ze z lásky – což je to jediné, co jí Tom nemůže dát. Severin je nejpoutavější a nejpřitažlivější muž, s jakým se kdy Cassandra setkala, i když má srdce z kamene. Ona však nestojí o život v rychlém tempu světa nemilosrdného muže, který vždy hraje tak, aby zvítězil. Když se objeví nový nepřítel, jemuž se téměř podaří zničit Cassandřinu pověst, Severin se chopí příležitosti, na kterou čekal. Jako vždy dosáhne svého – nebo snad ne? Jedné věci se Tom Severin musí od své novopečené nevěsty teprve přiučit: Nikdy nepodceňujte Ravenely....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445436/big_hon-na-cassandru-X1q-445436.jpg 4.4190

Ravenelovi / Osudy rodu Ravenelovcov 6.

Vydáno: , Baronet

Chasing Cassandra, 2020

Kniha Hon na Cassandru

malazluta
19.10.2021

Lisa Kleypas prostě zklamat ani neumí. Chvíli mi trvalo zorientovat se ve vedlejších postavách, protože jsem tuto knihu četla s jistým časovým odstupem od ostatních dílů této série, a tak mi trvalo si vzpomnět, kdo je kdo. Ale pak už mě příběh pohltil a nepustil:-)

Nibiru
01.10.2021

Krásné a zábavné završení celého cyklu Ravenelovi. Prostě a jednoduše, ačkoliv je to Červená knihovna, paní Kleypas píše neuvěřitelně čtivě a poskytne člověku pár hodin čistého potěšení z toho, že se může odpoutat od té drsné a chmurné reality, v níž teď žijeme. Oba hrdinové byli opět dokonalí, velmi mě bavily pasáže, kdy si dojednávali "osobní manželskou smlouvu" a také postava malého Bazzleho byla dojemná a příběh obohatila. Tom Severin - úžasný sympaťák, který pod vlivem mocných citů ke Cassandře zcela nevědomky a spontánně přešel od svých původních, zarytě uznávaných pouhých "pěti emocí" k celé té široké škále lidských citů, které dělají pravého člověka člověkem a utvářejí jeho ryzí charakter.

beruzzka
14.09.2021

Z cele serie se mi asi tento dil libil nejmin, prislo mi to takove : zbyla tady cassandra tak ji nekoho priradime

DUNIKO
12.09.2021

Krásné čtení️ ️️️️️Oba hrdinové mi přišli moc milí a hodní lidé, líbilo se mi jak to na sebe navazuje také se mi líbilo vystupování minulých aktérů ze série.Moc pěkné️️

Maruš.D
13.07.2021

Z celé série jsem tady byla nejvíce zklamaná. Podle názvu knihy očekáváte “hon na Cassandru” a přitom to v knize spíš vypadá na hon za Tomem..
Ze začátku se mi kniha líbila, ale ten konec mi přišel docela nezáživný a tím pádem i nekonečný. To, že Tom lekci z romantických knih objevil až na úplném konci knihy, mi také moc nevyhovovalo.
Nicméně se kniha četla pěkně tak, jako všechny knihy od L. Kleypas. Tom byl velmi praktický člověk s vysokým IQ, nicméně vše bral velmi doslovně a Cassandra mi tu přišla až moc spořádaná na to, že 19 let vyrůstala jako divoška. Chyběl mi u ní ten zápal, co jsme trochu zahlédly v předešlých dílech, ale jinak to byla moc milá postava. Líbilo se mi, jak se postavila za Basila a i za sebe.
Hezké romantické čtivo, které si vždy ráda přečtu hezky popořadě :-))

Lu200
15.06.2021

Jednoduchá, předvídatelná romance, která se ale výborně čte.
Výborná na léto k vodě.
Sympatičtí hrdinové.

Litocha
20.05.2021

Jako "řadová" romance to bylo moc milé čtení. U závěrečného dílu série mi ale na konci přece jen chybělo trošku větší propojení s postavami ostatních knih, abychom se s nimi mohly rozloučit.
U Lisy se mi líbí, že nemá všechny hrdinky na jedno kopyto. Cassandra je úplně jiná než její živelné, excentrické dvojče, ale právě ta umírněnost a příklon k rodinným hodnotám se mi líbily.
Tom s jeho postojem k literatuře byl sice zábavný, bohužel ale jeho charakter tak docela neodpovídal tomu, jak byl vylíčen v předchozích dílech (nebo alespoň jaký jsem si na něj na základě předchozích dílů udělala názor). To ale autorka udělala už několikrát – z postavy, která je v jednom díle prezentována jako víceméně záporná, je v jeho vlastním příběhu někdo dost jiný. Pokud bych ovšem o Tomovi nikdy předtím neslyšela, neměla bych k němu výhrady.
Co do obliby sice u mě vedou Garrettin a Helenin příběh, ale i nad touhle knihou jsem strávila příjemné chvíle.

Selket
15.05.2021

Tohle je taková odpočinková četba, žádný stres a žádný shon, jen trochu škoda, že nad Lisou Kleypas musím vždycky odpočívat až do raního kuropění :-) Mimochodem, co má překladatelka s tím sardonickým pohledem?