Ďáblova dcera

Ačkoliv se krásná mladá vdova Phoebe, lady Clareová, s Westem Ravenelem nikdy nesetkala, v jedné věci má jasno: je to zlomyslný ničema a tyran. V internátní škole udělal kdysi jejímu zesnulému manželovi ze života peklo a to mu Phoebe nikdy neodpustí. Když ji však osud zanese na svatbu v rodině, setká se s pohledným a nepředstavitelně okouzlujícím cizincem, který ji na první pohled uchvátí. A pak se jí představí… jako nikdo jiný než West Ravenel. West je muž s pošpiněnou minulostí. Žádné omluvy, ani výmluvy. Nicméně od chvíle, kdy pozná Phoebe, zmocní se Westa nepřekonatelná touha… ani nemluvě o trpkém vědomí, že žena jako ona je pro něj naprosto nedosažitelná. West však nepočítá s tím, že Phoebe není žádná upjatá aristokratka. Je dcera tvrdohlavé čekanky, která kdysi dávno odmítla zůstat na ocet a místo toho uprchla, aby se vdala za Sebastiana, lorda St. Vincenta – nejďábelštějšího hříšného zhýralce v Anglii. Zanedlouho už je Phoebe rozhodnutá svést muže, který v ní probudil oheň a ukázal jí nepředstavitelné rozkoše. Postačí ale jejich prudká vášeň k překonání překážek z minulosti? To ví jen ďábel… nebo spíš jeho dcera....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413415/big_dablova-dcera-vIs-413415.jpg 4.4243

Ravenelovi / Osudy rodu Ravenelovcov 5.

Vydáno: , Baronet

Deviľs Daughter, 2019

Kniha Ďáblova dcera

ariel platto
21.12.2021

Žádná prostě neumí psát jako Lisa...vždy si na její knize spravím chuť po předešlých knihách od jiných autorek.

Fzuzik
26.11.2021

Tento díl naprosto předčil veškerá očekávání! Od čtení jsem se nemohla odtrhnout a jen mě mrzí, že nebyla alespoň o 100 stran delší. :)
Dle mého osobního vkusu je to nejlepší díl z celé série.

jarkaska
18.11.2021

Krásné čtení, knihu jsem četla jedním dechem. Příjemné bylo i připomenutí hrdinek série Čekanky. A teď jen čekat na vrácení poslední knihy o Cassandře.

katkaq
17.11.2021

West je ozdobou téhle série, i když musím přiznat, že mi přijde jeho kouzlo snad nejslabší právě v téhle knize. Autorka umí psát opravdu čtivě a já nad její knihou strávila odpočinkový večer.

haWranka
23.08.2021

Na Westa jsem se moc těšila. Takže možná proto jsem trochu zklamaná… Čekala jsem od něj trochu víc humoru, ale bylo to spíš melodramatické. Nicméně jako odpočinkové čtení určitě neurazí.

DUNIKO
22.08.2021

Krásné čtení❤️Phoebe byla skvělá,West se mi líbil už v předešlých dílech a v tom svém byl dokonalý, chlapci roztomilý,scény u stolu a u potoka neměli chybu a dokonalost sama byla zmínka o Čekankách a jejích dětech.Pani spisovatelka opět nezklamala❤️

elis1ě
13.08.2021

Knihy tohoto žánru mívají často tendence se zaměřovat pouze na hlavní hrdinku a mužského protagonistu tak trochu opomíjet. V příbězích Lisy Kleypas něco takového nehrozí. Děj byl stejně jako v předchozích dílech plynulý a zábavný. Na Westa jsem se velmi těšila a nezklamal mě.

beruzzka
24.07.2021

Ja asi Westa miluji ze vsech nejvic! opet uzasny dej, hlavni hrdinka neni hloupa a naivni, vtipne sceny a romantika