Ďáblova dcera

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ačkoliv se krásná mladá vdova Phoebe, lady Clareová, s Westem Ravenelem nikdy nesetkala, v jedné věci má jasno: je to zlomyslný ničema a tyran. V internátní škole udělal kdysi jejímu zesnulému manželovi ze života peklo a to mu Phoebe nikdy neodpustí. Když ji však osud zanese na svatbu v rodině, setká se s pohledným a nepředstavitelně okouzlujícím cizincem, který ji na první pohled uchvátí. A pak se jí představí… jako nikdo jiný než West Ravenel. West je muž s pošpiněnou minulostí. Žádné omluvy, ani výmluvy. Nicméně od chvíle, kdy pozná Phoebe, zmocní se Westa nepřekonatelná touha… ani nemluvě o trpkém vědomí, že žena jako ona je pro něj naprosto nedosažitelná. West však nepočítá s tím, že Phoebe není žádná upjatá aristokratka. Je dcera tvrdohlavé čekanky, která kdysi dávno odmítla zůstat na ocet a místo toho uprchla, aby se vdala za Sebastiana, lorda St. Vincenta – nejďábelštějšího hříšného zhýralce v Anglii. Zanedlouho už je Phoebe rozhodnutá svést muže, který v ní probudil oheň a ukázal jí nepředstavitelné rozkoše. Postačí ale jejich prudká vášeň k překonání překážek z minulosti? To ví jen ďábel… nebo spíš jeho dcera....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413415/dablova-dcera-vIs-413415.jpg 4.386
Série

Ravenelovi/Osudy rodu Ravenelovcov 5.

Žánr
Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet
Orig. název

Deviľs Daughter, 2019

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (23)

Kniha Ďáblova dcera

Přidat komentář
munka
včera

Kniha sa dobré čítala, ale oproti predchádzajúcim jej niečo chýbalo. Nebolo to zlé, ale ani ma to neoslnilo. Čakala som nejakú zápletku, ktorá by príbeh oživila, ale nič sa nekonalo...

malazluta
předevčírem

Po dlouhé době jsem si přečetla knihu od L. Kleypas a musím říct, že jsem udělala dobře. Autorka napsala opět skvělý příběh, který jsem doslova zhltala:-)

Litocha
27. listopadu

V porovnání s jinými historickými romancemi by si Ďáblova dcera určitě zasloužila více než jen tři hvězdičky, mezi Lisinými knihami ale trochu zaniká. Chyběla mi pořádná zápletka, knížka byla nevyvážená (uprostřed se mi trochu táhla, zato konec vzala autorka hopem), chvílemi mi tak úplně nesedělo chování postav (nejvíce asi rozpor, že West strašně řešil, že si Phoebe nezaslouží a že nechce, aby doplácela na jeho skandály, ale nemá problém k ní přijet a týden či jak dlouho u ní sám bydlet – to by skandál nezpůsobilo?) a ty Westovy cavyky byly až nepřirozeně natahované.
Postavy byly sympatické (i když u Westa mi při jeho osobnosti to náhlé naprosté propadnutí Phoebe moc hodnověrné nepřišlo), historickou věrnost neřeším (i když Phoebina výchova působí vzhledem k době a postavení nebývale osvíceně), milý byl návrat čekanek i Phoebini synové, líbí se mi specifické detaily, kterými jsou postavy ozvláštněny (třeba Phoebino "klení"). Kniha je lehce vtipná, romantická, příjemně se čte a dává čtenářkám přesně to, co očekávají (za mě osobně by ale erotické scény nemusely být až tak detailní).

Majjina
16. listopadu

Velmi pěkný začátek, ale totálně přeplácaný konec. Méně je někdy více...škoda

Maruš.D
08. listopadu

Tak jako předešlé díly, ani tento nezklamal. L. Kleypas je prostě bůh ve psaní úžasných postav, zápletek, vztahů, citů, prostě knih. Nechybělo zde jako vždy nic. West je napravený hříšník, kterého chceme každá doma a Phoebe byla laskavá a ukázala nám, že jde milovat dva úžasné lidi za náš krátký život.

alnahu
04. listopadu

Další skvělá romantická kniha od této autorky ,která umí příběh napsat,tak jak očekáváme.V jejích knihách se setkáme s drsnými chlapi ,kteří podlehnou ženám, nechybí v nich i špetka erotiky.A tak je to i v tomto příběhu kde i takový drsňák a tyran ,jako je West podlehne krásné ženě.Není to na pět hvězdiček,ale čtyři si zaslouží.

happy19
28. října

Opět báječný příběh!Weste..ach..:-*
Zhltnut za pár hodin!
Dokonalé počtení od Lisy;-)
Nikdy se jejích knih nenabažím:-*
XOXO

JanaSustr
25. října

Spokojenost. Čtivé. Zábavné.

1