Setkání s cizincem

Doktorka Garrett Gibsonová předběhla svou dobu a stala se jedinou lékařkou v Anglii v poslední čtvrtině devatenáctého století. Je smělá a nezávislá jako muž – proč by si neměla užívat i stejných radostí? Přesto ji milostný poměr nikdy nelákal, až do nynějška. Ethan Ransom, bývalý detektiv Scotland Yardu, je stejně udatný jako tajnůstkářský; povídá se o něm, že je nájemný zabiják, ale komu ve skutečnosti slouží, je záhadou. Na jedinou krásnou noc podlehnou silné vzájemné přitažlivosti, aby se z nich ráno opět stali cizinci. Ethan se nezajímá o vznešenou společnost, ale krásná a smělá Garrett ho uchvacuje. Navzdory slibu, že se budou po prchavé společné noci jeden druhému vyhýbat, se záhy stanou účastníky nebezpečného dobrodružství. Když se Ethanova mise pokazí, musí Garrett vynaložit veškeré své schopnosti i kuráž na jeho záchranu. V boji proti hrozbě velezrádného vládního spiknutí je Ethan ochoten riskovat pro lásku nejzajímavější ženy, jakou kdy poznal, všechno a cokoli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380661/big_setkani-s-cizincem-ObX-380661.jpg 4.4286

Ravenelovi / Osudy rodu Ravenelovcov 4.

Vydáno: , Baronet

Hello Stranger, 2018

Kniha Setkání s cizincem

ctuvnoci

Krimi zápletu jsem v této sérii vůbec nečekala, mile překvapilo, bavily mě i vtipné dialogy.

Bergerac16

(+ SPOILER) Nesmírně sympatická hrdinka Garrett, byla jsem upřímně napjatá, když zůstala sama na záchranu Ethanova života. Setkání dvou nezávislých mimořádných osobností. Kriminální zápletka mi vyhovovala, stejně tak změna prostředí, tentokrát méně luxusních venkovských sídel a městských rezidencí – Kleypasová popisuje londýnské čtvrti a tržiště opravdu poutavě, od romantického románu se přehoupla k historickému – hodně prostoru dostává profesní život Garrett i Ethana, a je to osvěžující.

tereza1198

V této knize byla kriminální zápletka, lékařské zákroky a téměř žádné sexy scény. Takže oproti ostatním docela změna. Ethan jako cvičený zabiják a agent byl perfektní. A i v ohrožení smrti se dokázal květnatě vyjadřovat a mluvit o citech. Garrett naopak byla vždycky praktická. Moc se mi to líbilo. A Wes jako vedlejší postava byl k sežrání. Knihu o něm už jsem četla, takže vím, že i na něco čeká láska.

Fzuzik
20.11.2021

Oproti třetímu dílu, jsem byla nadšená. Děj měl spád, byl zajímavý a velmi čtivý. Ocenila jsem méně milostných scén a více dějové linky. Postava Westa mě bavila a už se těším na další díl, kde dostane více prostoru.

katkaq
17.11.2021

Za mě nejlepší díl zatím. Obě postavy jsou zajímavé a bavily mě.

jarkaska
07.11.2021

Další pěkná kniha ze série. Už se těším na další o Westovi.

haWranka
21.08.2021

I když jsem knihu celkem s chutí přečetla, byla jsem trochu zklamaná. Na oba hrdiny jsem se těšila, lékařské i špionské prostředí mě lákalo, ovšem někdy od půlky už mě to nějak nebavilo a přišlo mi to natahované. A vyloženě zklamáním bylo to naprosto přehnané sladké cukrkandlování mezi hlavními hrdiny, to už bylo moc.

DUNIKO
08.08.2021

Pěkné čtení.Moc se mi líbila stříbrná píšťalka.Hlavní hrdinové měli osobnost a jiskru.A možná tam chyběl nějaký sladký epilog.