Přijdu si pro tebe

Londýn, 1820. Krásná a lehkomyslná Lily Lawsonová patřila ke lvicím londýnských salónů a s oblibou šokovala svým chováním vznešenou společnost. Nevynechala jedinou příležitost, kdy mohla dát úzkoprsým příslušníků anglické smetánky najevo svou nezávislost. Nyní si ovšem uložila velmi složitý úkol: zabránit sňatku své něžné a půvabné sestry s arogantním lordem Alexem Rainfordem. Lily totiž ví, že sestra miluje jiného muže, a proto jí chce pomoci. Použije svého šarmu a vnutí se na Rainfordovo panství, kde hodlá rozehrát velkolepý plán. S Alexem si však padnou do oka a vypuknou mezi nimi prudké hádky. Všechno se zdá být ztraceno, ale po několika dnech se začne zášť měnit v cosi jiného, mnohem příjemnějšího...Lily ani Alex si ovšem nechtějí přiznat, že se proti své vůli zamilovali, a navíc jsou svatební přípravy v plném proudu...Najdou cestu ven z tohoto začarovaného kruhu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1948/big_gamblers-prijdu-si-pro-tebe-7go-1948.jpg 4.4314

Hazardní hráči 1.

Vydáno: , Domino

Then Came You, 1993

Kniha Přijdu si pro tebe

johana3160
02.12.2021

Hezky pribeh, ktery trochu vynika nad ostatnimi “pohorsujici” hrdinkou… neoslni neurazi

allyska
26.11.2021

Lise se knížka opět povedla. Bavila jsem se, mezi hrdiny to jiskřilo a byl tam krásně propracovaný příběh.

evik2710
19.07.2021

Moc pěkný

miruska1
20.04.2021

Krásné. Prostě skvělá Lisa Kleypas

katkaq
20.04.2021

Další série a další nápad. V Lily hoří neustále oheň a čtenář postupně poznává, co ještě najde za jeho září. Naopak Alex je velmi uhlazený a právě proto tvoří dokonalý pár. Derek skvěle doplňuje situaci a přidává do příběhu jistou temnotu. Hezky vyvážená kniha.

Verunka4444
22.03.2021

Áááách,to byl balzám,Lily a Alex se mi nesmírně líbili.Na začátku čtení jsem si nemyslela,že mě příběh pohltí,ale opak byl pravdou a já se skoro celou dobu jen připitoměle usmívala :) ♥ ♥ ♥

MonaLisa42
28.05.2020

Velice příjemná a čtivá kniha, která umí překvapit, napnout i pobavit.
Knihu jsem přečetla jedním dechem a byla jsem moc zvědavá, jak to dopadne s malou Nicol. Musela jsem se velice přemáhat, abych se nepodívala na konec knihy.
Líbí se mi, že nás příběh zanesl do historicky hříšné smetánky a ne pouze do plesových sálů pod dohledem matron. Postava Lili mě potěšila, obdivuju ji za její zábavné kousky a odvahu. Konec příběhu je prostě krásný :-)
Bohužel ale musím přiznat, že se mi nelíbila rychlá změna v citech hlavního páru - V jeden moment se nenávidí a další den se dobrovolně žení. Také si myslím, že zde mohlo být více scén z jejich manželského života :-(
Velice se těším na příběh o Derekovi, který je prostě úžasný. Děkuji!!!

lusitta05
13.05.2020

Mne sa celkom páčila, vtipná romantika.