Přijdu si pro tebe

Londýn, 1820. Krásná a lehkomyslná Lily Lawsonová patřila ke lvicím londýnských salónů a s oblibou šokovala svým chováním vznešenou společnost. Nevynechala jedinou příležitost, kdy mohla dát úzkoprsým příslušníků anglické smetánky najevo svou nezávislost. Nyní si ovšem uložila velmi složitý úkol: zabránit sňatku své něžné a půvabné sestry s arogantním lordem Alexem Rainfordem. Lily totiž ví, že sestra miluje jiného muže, a proto jí chce pomoci. Použije svého šarmu a vnutí se na Rainfordovo panství, kde hodlá rozehrát velkolepý plán. S Alexem si však padnou do oka a vypuknou mezi nimi prudké hádky. Všechno se zdá být ztraceno, ale po několika dnech se začne zášť měnit v cosi jiného, mnohem příjemnějšího...Lily ani Alex si ovšem nechtějí přiznat, že se proti své vůli zamilovali, a navíc jsou svatební přípravy v plném proudu...Najdou cestu ven z tohoto začarovaného kruhu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1948/gamblers-prijdu-si-pro-tebe-7go-1948.jpg 4.4282

Hazardní hráči 1.

Vydáno, Domino

Then Came You, 1993

Kniha Přijdu si pro tebe

MonaLisa42
28.05.2020

Velice příjemná a čtivá kniha, která umí překvapit, napnout i pobavit.
Knihu jsem přečetla jedním dechem a byla jsem moc zvědavá, jak to dopadne s malou Nicol. Musela jsem se velice přemáhat, abych se nepodívala na konec knihy.
Líbí se mi, že nás příběh zanesl do historicky hříšné smetánky a ne pouze do plesových sálů pod dohledem matron. Postava Lili mě potěšila, obdivuju ji za její zábavné kousky a odvahu. Konec příběhu je prostě krásný :-)
Bohužel ale musím přiznat, že se mi nelíbila rychlá změna v citech hlavního páru - V jeden moment se nenávidí a další den se dobrovolně žení. Také si myslím, že zde mohlo být více scén z jejich manželského života :-(
Velice se těším na příběh o Derekovi, který je prostě úžasný. Děkuji!!!

lusitta05
13.05.2020

Mne sa celkom páčila, vtipná romantika.

Majjina
21.03.2020

Celkem dobrá kniha až na rychlý a přeslazený konec...

Petra-1
09.11.2019

Velmi dobrá kniha. Vtipná a se zajímavou zápletkou.

luci2
30.10.2019

Cetla jsem po letech znovu a musím říct, ze se mi příběh libil více než prve. Lily je energická sibalka, která se nezalekne skoro ničeho, ani Alexe. Jejich slovní přestřelky byly osvěžující a příběhu dodali na zajímavosti. Alex je opravdovým rytířem na bílém koni. A postava pritele Dereka do příběhu hezky zapada a bez něho by příběh nebyl ono. Proto už se na Dereka a jeho vlastní příběh moc tesim. Kdo váha jestli číst tuhle knihu, tak neváhejte a jdete do toho.

moudivlacek
30.09.2019

Krásný romantický příběh - o jedné "divožence" lady a lordovi, který má obrovsky velké a laskavé srdce, i když na to vůbec nevypadá. Každopádně ti dva vám připraví krásné chvíle u této knihy, tak jako mně.

DUNIKO
24.08.2019

První knížka od této autorky a jsem nadšená. Moc pěkné.Kdyby chudák Lily věděla že to půjde s Nicol tak rychle když se s tím svěří Alexovi tak by mu to řekla hned jak se s ním prvně setkala ale to bysme přišli o krásný příběh♥️plný jiskření,vzteku, odhodlání,beznaděje i naděje a v neposlední řadě lásky.

petraj30
03.08.2019

Moc krásný příběh. Lily byla skvělá. Dělala vše, co bylo třeba pro záchranu své rodiny a Alex jí velmi pomohl. Líbilo se mi to o trošku víc, něž druhý díl