Přijdu si pro tebe

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Londýn, 1820. Krásná a lehkomyslná Lily Lawsonová patřila ke lvicím londýnských salónů a s oblibou šokovala svým chováním vznešenou společnost. Nevynechala jedinou příležitost, kdy mohla dát úzkoprsým příslušníků anglické smetánky najevo svou nezávislost. Nyní si ovšem uložila velmi složitý úkol: zabránit sňatku své něžné a půvabné sestry s arogantním lordem Alexem Rainfordem. Lily totiž ví, že sestra miluje jiného muže, a proto jí chce pomoci. Použije svého šarmu a vnutí se na Rainfordovo panství, kde hodlá rozehrát velkolepý plán. S Alexem si však padnou do oka a vypuknou mezi nimi prudké hádky. Všechno se zdá být ztraceno, ale po několika dnech se začne zášť měnit v cosi jiného, mnohem příjemnějšího...Lily ani Alex si ovšem nechtějí přiznat, že se proti své vůli zamilovali, a navíc jsou svatební přípravy v plném proudu...Najdou cestu ven z tohoto začarovaného kruhu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1948/gamblers-prijdu-si-pro-tebe-7go-1948.jpg 4.4282
Série

Hazardní hráči 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Domino
Orig. název

Then Came You, 1993

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (36)

Kniha Přijdu si pro tebe

Přidat komentář
MonaLisa42
28.05.2020

Velice příjemná a čtivá kniha, která umí překvapit, napnout i pobavit.
Knihu jsem přečetla jedním dechem a byla jsem moc zvědavá, jak to dopadne s malou Nicol. Musela jsem se velice přemáhat, abych se nepodívala na konec knihy.
Líbí se mi, že nás příběh zanesl do historicky hříšné smetánky a ne pouze do plesových sálů pod dohledem matron. Postava Lili mě potěšila, obdivuju ji za její zábavné kousky a odvahu. Konec příběhu je prostě krásný :-)
Bohužel ale musím přiznat, že se mi nelíbila rychlá změna v citech hlavního páru - V jeden moment se nenávidí a další den se dobrovolně žení. Také si myslím, že zde mohlo být více scén z jejich manželského života :-(
Velice se těším na příběh o Derekovi, který je prostě úžasný. Děkuji!!!

lusitta05
13.05.2020

Mne sa celkom páčila, vtipná romantika.


Majjina
21.03.2020

Celkem dobrá kniha až na rychlý a přeslazený konec...

Petra-1
09.11.2019

Velmi dobrá kniha. Vtipná a se zajímavou zápletkou.

luci2
30.10.2019

Cetla jsem po letech znovu a musím říct, ze se mi příběh libil více než prve. Lily je energická sibalka, která se nezalekne skoro ničeho, ani Alexe. Jejich slovní přestřelky byly osvěžující a příběhu dodali na zajímavosti. Alex je opravdovým rytířem na bílém koni. A postava pritele Dereka do příběhu hezky zapada a bez něho by příběh nebyl ono. Proto už se na Dereka a jeho vlastní příběh moc tesim. Kdo váha jestli číst tuhle knihu, tak neváhejte a jdete do toho.

moudivlacek
30.09.2019

Krásný romantický příběh - o jedné "divožence" lady a lordovi, který má obrovsky velké a laskavé srdce, i když na to vůbec nevypadá. Každopádně ti dva vám připraví krásné chvíle u této knihy, tak jako mně.

DUNIKO
24.08.2019

První knížka od této autorky a jsem nadšená. Moc pěkné.Kdyby chudák Lily věděla že to půjde s Nicol tak rychle když se s tím svěří Alexovi tak by mu to řekla hned jak se s ním prvně setkala ale to bysme přišli o krásný příběh♥️plný jiskření,vzteku, odhodlání,beznaděje i naděje a v neposlední řadě lásky.

petraj30
03.08.2019

Moc krásný příběh. Lily byla skvělá. Dělala vše, co bylo třeba pro záchranu své rodiny a Alex jí velmi pomohl. Líbilo se mi to o trošku víc, něž druhý díl

1