Přijdu si pro tebe

Londýn, 1820. Krásná a lehkomyslná Lily Lawsonová patřila ke lvicím londýnských salónů a s oblibou šokovala svým chováním vznešenou společnost. Nevynechala jedinou příležitost, kdy mohla dát úzkoprsým příslušníků anglické smetánky najevo svou nezávislost. Nyní si ovšem uložila velmi složitý úkol: zabránit sňatku své něžné a půvabné sestry s arogantním lordem Alexem Rainfordem. Lily totiž ví, že sestra miluje jiného muže, a proto jí chce pomoci. Použije svého šarmu a vnutí se na Rainfordovo panství, kde hodlá rozehrát velkolepý plán. S Alexem si však padnou do oka a vypuknou mezi nimi prudké hádky. Všechno se zdá být ztraceno, ale po několika dnech se začne zášť měnit v cosi jiného, mnohem příjemnějšího...Lily ani Alex si ovšem nechtějí přiznat, že se proti své vůli zamilovali, a navíc jsou svatební přípravy v plném proudu...Najdou cestu ven z tohoto začarovaného kruhu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/1948/gamblers-prijdu-si-pro-tebe-7go-1948.jpg 4.4253

Hazardní hráči 1.

Vydáno, Domino

Then Came You, 1993

Kniha Přijdu si pro tebe

Petra-1
09. listopadu

Velmi dobrá kniha. Vtipná a se zajímavou zápletkou.

luci2

Cetla jsem po letech znovu a musím říct, ze se mi příběh libil více než prve. Lily je energická sibalka, která se nezalekne skoro ničeho, ani Alexe. Jejich slovní přestřelky byly osvěžující a příběhu dodali na zajímavosti. Alex je opravdovým rytířem na bílém koni. A postava pritele Dereka do příběhu hezky zapada a bez něho by příběh nebyl ono. Proto už se na Dereka a jeho vlastní příběh moc tesim. Kdo váha jestli číst tuhle knihu, tak neváhejte a jdete do toho.

moudivlacek

Krásný romantický příběh - o jedné "divožence" lady a lordovi, který má obrovsky velké a laskavé srdce, i když na to vůbec nevypadá. Každopádně ti dva vám připraví krásné chvíle u této knihy, tak jako mně.

DUNIKO

První knížka od této autorky a jsem nadšená. Moc pěkné.Kdyby chudák Lily věděla že to půjde s Nicol tak rychle když se s tím svěří Alexovi tak by mu to řekla hned jak se s ním prvně setkala ale to bysme přišli o krásný příběh♥️plný jiskření,vzteku, odhodlání,beznaděje i naděje a v neposlední řadě lásky.

petraj30

Moc krásný příběh. Lily byla skvělá. Dělala vše, co bylo třeba pro záchranu své rodiny a Alex jí velmi pomohl. Líbilo se mi to o trošku víc, něž druhý díl

Audreyh

Tak samozřejmě červená knihovna, ale já mám ráda, když se za osudy hlavních postav skrývá něco hlubšího ... tady to bylo splněno. Jak ona, tak on, mají za sebou minulost a dokáží se s ní vypořádat. Líbilo se :-)

25.11.2018

I tahle slaďárna od Lisy se mi moc líbila. Bylo tu vše, co mám v oblibě, a proto nejvyšší možné hodnocení.

Maruš.D
15.08.2018

Tento příběh je velmi dojemný. Ztratit své dítě musí být neskutečně těžké, ale vydírání a to co se děje Lily je snad ještě horší. Zamilovala jsem se do postav a rychle se sžila s dějem. Tato kniha patří mezi nejlepší od L. Kleypas a stojí za to, si ji přečíst :-)