Tajemství letní noci

Čtyři mladé dámy se vypravily do Londýna, kde hodlají využít svého půvabu a šarmu k nalezení manžela. Jedna z nich, Annabella Peytonová, má úkol ještě těžší než její přítelkyně: dala si totiž za cíl okouzlit bohatého šlechtice, aby mohla zachránit svou rodinu před katastrofou. Díky své kráse nemá o ctitele nouzi, ale ten nejpřitažlivější a nejvytrvalejší z nich, bohatý a mocný Simon Hunt, jí dal jasně najevo, že ji mile rád zasvětí do umění lásky, ale v žádném případě od něj nemůže očekávat nabídku k sňatku. Pobouřená Annabella je rozhodnuta jeho drzou nabídku nevyslyšet, ale vzápětí zjišťuje, že odolat zkušenému svůdci není nikterak snadné. Na pomoc jí přispěchají i přítelkyně, které se pro Annabellu snaží rychle nalézt dostatečně zámožného ženicha, aby ji zachránily nejen před neodolatelným Simonem, ale i před jejími vlastními tužbami. Jedné letní noci však Annabella podlehne Simonovu vášnivému objetí a polibkům......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/1945/tajemstvi-letni-noci-1945.jpg 4.4304

Čekanky 1.

Vydáno, Domino

Secrets of a summer night, 2004

Kniha Tajemství letní noci

anishta
10. listopadu

Až na tu část mezi svatbou a návštěvou sléváren jsem se dost bavila. Tato zmíněná pasáž až na pár světlých chvil, třeba Phillipa s nůžkami, byla furt o tom samém, líbánky, bla, bla. Ještě mi místy vadilo, že chvílemi se Annabell chovala jako bezduchá slepice. Jinak to byl dobrý příběh, ale teď se těším na příběh další čekanky, Lillien.

Petra-1
09. listopadu

Krásná kniha, rychle se čte.

jinbr

Hezké čtení, v každém díle je nějaká epizoda, která to trochu zdramatizuje. je to nápadité a není to potom tak ploché

luci2

Knihy této autorky se čtou s lehkosti, jenž Vas zcela pohltí. Pribeh Annabell a Simona je okouzlující, avšak autorka nezapomíná rozvinout další postavy, takže už ted se moc tesim na další knihu o čekankach a na vášnivou americkou Lillian a urozeneho Westcliffa.

keiko33

Taka sladka romantika s kvapkou humoru. Annabell bola zastankynou vyssej vrstvy, teda modrej krvy. Preto si najprv Simona ani k sebe nepripusta, kedze je iba bohaty obchodnik, ktory z nej chce urobit svoju milenku, ako vsetci ostatni, kedze nema veno. Aj ked ju to k nemu taha, snazi sa drzat svojho rozhodnutia, no postupne straca svoje zabrany, rovnako ako Simon. A nakoniec zistuje, ze vyssia vrstva jej stastie neprinesie a ak ho chce, musi sa vzdat svojich narokov.

petraj30

Och to bylo krásné, sice díly z Čekanek čtu na přeskáčku, ale i tak bych řekla, že série Čekanky je nejlepší ze všech sérií od Lisy

moudivlacek

Krásná romantika, příjemní hlavní hrdinové - čekanky jsem si všechny oblíbila od prvního momentu, v duchu už jsem si našla na nich pozitiva, Simon a lord Wercliff jsou prostě skvělí, samozřejmě se tu najdou i záporové, ale to k tomu patří, aby se zdůraznilo dobro. Trošku jsem váhala nad Annabelle, jak ustojí svou novou společenskou pozici, ale nakonec ji zvládla na jedničku s hvězdičkou.
A já zas našla další hezkou sérii, která přináší radost, smích i poučení.

Irenka8

Úžasná.