Ďáblova dcera

Ďáblova dcera https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413415/bmid_dablova-dcera-vIs-413415.jpg 4 336 65

Ačkoliv se krásná mladá vdova Phoebe, lady Clareová, s Westem Ravenelem nikdy nesetkala, v jedné věci má jasno: je to zlomyslný ničema a tyran. V internátní škole udělal kdysi jejímu zesnulému manželovi ze života peklo a to mu Phoebe nikdy neodpustí. Když ji však osud zanese na svatbu v rodině, setká se s pohledným a nepředstavitelně okouzlujícím cizincem, který ji na první pohled uchvátí. A pak se jí představí… jako nikdo jiný než West Ravenel. West je muž s pošpiněnou minulostí. Žádné omluvy, ani výmluvy. Nicméně od chvíle, kdy pozná Phoebe, zmocní se Westa nepřekonatelná touha… ani nemluvě o trpkém vědomí, že žena jako ona je pro něj naprosto nedosažitelná. West však nepočítá s tím, že Phoebe není žádná upjatá aristokratka. Je dcera tvrdohlavé čekanky, která kdysi dávno odmítla zůstat na ocet a místo toho uprchla, aby se vdala za Sebastiana, lorda St. Vincenta – nejďábelštějšího hříšného zhýralce v Anglii. Zanedlouho už je Phoebe rozhodnutá svést muže, který v ní probudil oheň a ukázal jí nepředstavitelné rozkoše. Postačí ale jejich prudká vášeň k překonání překážek z minulosti? To ví jen ďábel… nebo spíš jeho dcera.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Deviľs Daughter , 2019

anishta
07.09.2019 4 z 5

Nemyslím si, že to překonalo předchozí díly, ale bylo to dobré, takové milé. Místy mě štvalo, jak ti dva furt tvrdili, jak nemohou být spolu, bla, bla, bla... Bylo to ale celkově fajn. ????

LadyElisa
31.08.2019 5 z 5

Ach, to byla krása. West a Phoebe se dočkali nádherného příběhu, teď už jen čekat na Severina s Cassandrou, mám dojem, že v této knize si Lisa připravuje půdu pro další knihy :)

Etule
31.08.2019 5 z 5

Phoebe je jednoznačně dcerou své matky Evie, protože i ona se rozhodne získat muže, který si to podle vlastního uvážení nezaslouží. Který se bojí toho, že ho dostihne vlastní minulost a zhýralost a tudíž si nemůže dovolit se zamilovat.
Ačkoliv zpočátku ho Phoebe odmítá kvůli tomu, jak se zachoval v dětství, postupně zjišťuje jaký muž se z onoho malého tyrana jejího manžela stal. A postupně propadá jeho kouzlu.
Samozřejmě jsem byla nadšená z Evie a Sebastiana, kteří se opět objevili na scéně. Já je prostě zbožňuju! :) Dokonce byly zmíněny i ostatní čekanky a jejich muži, a to mě tak krásně zahřálo u srdce.
Trošičku mě mrzelo, že se tady neukázal aspoň maličký náznak, toho že další díl bude o Cassandře a Severinovi, ale to je naprosto odpustitelný detail, protože kniha byla naprosto dokonalá.
Ale nic jiného jsem od Lisy neočekávala. :)

willovw
30.08.2019 5 z 5

Uzasnaaa!!!

Terez9119
28.08.2019 5 z 5

Na tohle jsem se těšila už od února, kdy knížka vyšla v angličtině, ale já ji zarputila odmítala číst jinak než v češtině. A výsledek? Jednoznačně moje nejoblíbenější kniha od Lisy. Nejoblíbenější v sérii a nejoblíbenější vůbec. Potřebovala bych dát dvojnásobný počet hvězd, než je možné. Proč? Dva nejlepší hrdinové romantické literatury spolu v jedné knize. West a Sebastian. Jejich interakce s okolím jsou nedostižné. Phoebe je dobrá silná hrdinka. Ze začátku ještě příliš lpí na Henrym a zoufale se drží jeho památky, a řekla bych, že je až dětinská s odmítáním Westa kvůli jeho chování v dětství (vždyť byli děti, proboha), ale postupně dostává vlastní rozum. A West… A bože West… Je ještě lepší hrdina, než jsem si představovala. Ať jde k čertu pan Darcy i všichni ostatní, já chci Westona Ravenela.
Bylo tak hezké potkat všechny staré postavy, ale žádná nemohla zastínit hlavní dvojici, což je jedině dobře. A k tomu ten dokonale rozkošný Justin. Celá tahle knížka vyzařuje neskutečnou pohodu a radost ze setkání dvou sérií a spousty starých i novějších postav. Myslím, že i pro Lisu musela být tohle čirá radost. Budu se k ní určitě vracet a znovu si vychutnávat vtipné dialogy a výbornou energii.