Domča153 Domča153 komentáře u knih

Skóre Skóre Elle Kennedy

Za mě nejlepší díl série

31.01.2020 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha mě opravdu překvapila samozdrejme v nejlepším slova smyslu. Skvěle se čte a příběh je perfektní. Nejedná se o knihu na kterou po odložení na poličku zapomenete.

Spoiler:
Velkým překvapením byl pro mě závěr. Opravdu jsem do poslední chvilky myslela jak to v knihách bývá že to dopadne “šťastně”. Pod heslem: láska vše překoná. Což se zde nestane. Myslím si ale že to knihu nijak nekazí naopak ji to odlišuje.

19.07.2019 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Kdyby autorka šetřila na věčném popisováni toho jak je Aiden obrovský a raději víc do hloubky rozvedla vztahy hrdinů s jejich “rodinou” popřípadě tam dala nějakou zajímavou zápletku, více nám představila Aidna a jeho vztahy nevztahy s týmem apod.
Aiden za mě navíc působí jako člověk co má nízké IQ jak nechápe většinu věci - asi to má evokovat že je jen tak namyšlený/cílevědomí na mě to ale proste působí jakože je to “hloupý sportovec” alespoň na začátku knihy.
Příběh alá musíme se kvůli něčemu vzít ale nakonec se fakt zamilujeme je již docela známí… tenhle vypadal nadějně na začátku silná hrdinka která měla vtipné chvilky ..bohužel se z ni stala klasická potrebuju muže jinak nepřežiju snídani holka..
Přijde mi škoda ze se víc nerozvíjel příběh Diany myslím ze by bylo zajímavé dát ji dohromady se Zacem..

05.09.2022 3 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Myslela jsem si že to bude podobné jako kniha Visious.. na začátku dětské hašteření a následný přesun do dospělého světa. To se bohužel nastalo. Neříkám že kniha byla špatná, tyhle americké války ze střední mě ale bohužel moc neberou - bylo to na můj vkus až přehnané a hlubší smysl to ztratilo někde v polovině.
Dále mi tam chybělo zapojení starých hrdinů - Vic, Dean ale hlavně jejich poloviček (chápu ale ze si to asi autorka nechává do knih o jejich potomstvu). Uvidíme co přinesou další knihy z této série.

21.09.2021 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Kniha se mi líbila jako všechny od této spisovatelky ale konec mě zklamal. Začátek knihy se poměrně táhl (příjemně táhl bavil mě) a konec byl na můj vkus až moc rychlý. Ocenila bych na konci dalších pár stránek věnovaných Atlasovi a Lily. Například i odhalení Atlasovi o tetování Lily. Celkově jejich nové sbližování.

13.07.2019 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Kniha ať už je to neuvěřitelné se mi líbila víc než ta předchozí. Přišla mi víc vtipná a zároveň smutná (konkrétně psané vzkazy pro sestru a závěrečný dopis mě dostal úplně). Stále ale platí mírné přehánění které mi na obou knížkách vadí.
Po přečtení Deanova pohledu je to jako když dokončíte puzzle lépe to snad ani vystihnout nelze.

08.07.2019 5 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

(SPOILER) "Milujeme deštivé dny, viď, zlato?"
To mi zlomilo srdce a úplně změnilo pohled na knihu. Číst bez oblíbené postavy sérii je těžké. Stále jsem doufala, že je to nějaký trik havranů ale bohužel ..to byla pravda a Dominik odešel.

Některé části knihy jsem už opravdu jen prolétla, 20 stran řeči o pocitech a 2 strany akce. Série by se podle mě vešla do 2 knih a již od začátku tam mohl být pohled i ze strany někoho jiného než Cecílie.

02.03.2024

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

(SPOILER) Můj problém s celou sérii je ten, že jsem byla fanoušek Dominika. Když ho autorka zabila, můj zájem o knihu byl spis už z pohledu “jak to dopadne, než cokoliv jiného.

Co bych velice ocenila kdyby i v předchozích dílech bylo alespoň pár pasáží z pohledu jiných osob než Cecilie.

Celkově hodnotím sérii kladně ale nevidím důvod se k ni v budoucnu vracet.

02.03.2024

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

(SPOILER) Za mě zklamání. Knížku jsem přečetla během večera, furt jsem čekala na pořádný zvrat a ono nic.
Charakter postav mě nijak nezaujal. Co říct, Back se ukázal jako docela hajzlík
Upřímně jsem si myslela, že ten zvrat bude v tom, že se hlavní hrdinka dá dohromady s Ethanem. S tím jak se k ní choval a soudil mi to tam nějak sedělo…ze skončí nakonec spolu, hlavně mi Back přišel jako takový hajzlík - že ji tam chtěl tak moc kvůli něčemu (například dohoda že si musí najít ženu jinak nebude dědictví). Což tak ale nakonec není.

27.04.2022 1 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

(SPOILER) Za mě je zde až moc velká podobnost s Bratrstvem černé dýky přesto to ale není tak dobré jako BČD. Wrath-Lucan více méně je první díl to samé .. vůdce skupiny se zamiluje do holky která je spojena aniž by to věděla s upířím světem, unesou ji zachrání ji velká láska konec.. skupina má i charakterově/vlastnostmi podobné členy. Zkusím další díl ale nemyslím si že se něco změní ikdyby zde nebyla podobnost s BČD knížka by nebyla nic moc ..

23.06.2020 2 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Za mě zklamání. Největší zklamání bylo že smrt rodičů hlavního hrdiny je stejná jako z Batmana... divadlo, perly? Opravdu?
Místy se objeví vtipné pasáže což je tak jediné co knihu zachraňuje.
Navíc ta náhoda že 3 kamarádi si perfektně sednou se 3 kamarádkami..

04.05.2020 1 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Začátek byl až neuvěřitelně slibný. Potom se ale Bitsy po návratu ze školy začala chovat katastrofálně - ufňukaná a upřímně i úplně hloupá.
Z knihy mám smíšené pocity. Za přečtení stojí ale stačí to jednou.

18.02.2020 3 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Knihu jsem přečetla za pár hodin a nešla kvůli ní vůbec spát je opravdu těžké se od příběhu odtrhnout.
Knížka je založena na těžkých tématech dokonce i vedlejší postava Eddie má svůj vlastní poměrně smutný příběh dětství.
Kniha ve mě vyvolala hodně emocí - smutek, radost, pochopení a mnoho dalších. Já osobně na takovéto knížky potrebuju klid určitě bych tohle nezvládla číst někde v aquparku.
Jediné co bych knížce vytkla je její začátek a vzájemné sblížovaní hlavních postav. Na můj vkus to bylo až moc rychlé avšak chápu že to bylo nutné kvůli budoucí zápletce. Za co má ale u mě kniha naopak plus je poezie sama ji nevyhledavám ale po tomto mám nutkání se do nějaké pustit.

09.07.2019 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Z celé série Božský podle mě nejlepší díl. Kniha je chvilkama opravdu vtipná. Jediné co mi na knize vadilo bylo oslovení Haničko.

02.07.2019 5 z 5

Ke knize jsem se dostala náhodou před 5 lety. Předtím jsem o ni nikdy neslyšela. Bavila mě a četla se skvěle musím ale říct že od té doby jsem na ni slyšela přehnané chvalozpěvy tudíž když jsem se k ní opět dostala čekala jsem strašně moc a už tomu chybělo to čisté čtení a bylo zde jen “tak a musí se mi to líbit” zkazilo mi to celkový dějem. Přesto knihu musím hodnotit plným počtem. Protože napoprvé se mi opravdu líbila.

Šéf Šéf Vi Keeland

Kniha mě bavila byla chvilkama i vtipná. K vodě jako oddechovka skvělé.

King King T. M. Frazier

Lidi pokud vám vadí vulgarita tak je logické nečíst knihu o gangu. A kde se vyskytují motořkaři protože tam sprostá slova prostě patří. Není důvod kvůli tomu tak zle hodnotit.
SPOILER:
Musím říct že smrt Prepa mě mrzela a zklamala. Dělal knihu svěží a vtipnou. Opravdu tam pak chyběl i v dalším díle. Chápu že bylo asi potřeba dat tam nějaký šok ale dát ho například na čas do komatu či něco takového by stačilo.

30.05.2019

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Knížky jsem se trochu bála jelikož Gianna mi v prvním díle zrovna k srdci nepřirostla.
Musím ale říct, že knížka je super, příjemná oddechovka. Rozdělení na 2 části muže nejprve někoho vyděsit ale skvěle si to v knížce sedne.

03.07.2023

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Od Colleen Hoover mám přečtenou většinu jejich knih a u téhle jsem se musela ujistit, že ji napsala opravdu Colleen. Dle komentářů, jsem čekala pecku jak to Colleen umí ale upřímně jsem z knihy spíše zklamaná. Nevím proč, knížka mi přijde skoro bez děje, nedotažená. Nevýrazné postavy, toxická hlavní postava a mužská postava vlastně bez hlubšího charakteru (nic o něm celou dobu nevíme)

03.07.2023 2 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Mě upřímně Penelopa moc nesedla. Bez svého nejlepšího kamaráda se pomalu nebyla schopná ani obléct ale jakmile měla partnera hned ho odkopla, rušila mu schůzky ale hned co ji neodepisoval se mohla zbláznit….

Docela jsem čekala ze se bude jednat o sérii a že další díl bude o Trevisovi a Tatiane?

06.10.2022