Polibek půlnoci

Polibek půlnoci je první díl upírské milostné ságy americké spisovatelky Lary Adrian. Autorka ve svém poutavém románu stvořila temný svět, v němž se mistrně mísí napětí se scénami plnými spalující vášně. Kniha, která byla přeložena do několika jazyků, si získala příznivce po celém světě. Tajemný přitažlivý cizinec pozoruje hlavní hrdinku, mladou fotografku Gabrielle, v přeplněném tanečním klubu. Dívka se později stane svědkyní brutální vraždy a děj nabírá nečekané obrátky. Gabrielle je uvržena do světa, o němž doposud neměla tušení - do světa plného stínů, kde žijí upíři, jejichž existenci si běžní lidé vůbec neuvědomují, a kde hrozí vypuknutí krvavé války. Lucan Thorne je upír, jehož posláním je už po staletí chránit nic netušící lidstvo před hrozbou zvrhlých upířích soukmenovců, kteří propadli zhoubné závislosti na krvi. Když potká půvabnou Gabrielle, jeho život se rázem změní. Ve chvíli, kdy si Gabrielle vyberou za terč jeho nepřátelé, pouští se sám do boje o její záchranu - USA Today bestseller 2007 - Award Winner 2007 - Borders Books Bestselling Debut Novel (nejprodávanější kniha v druhém největším řetězci knihkupectví v USA) - Evokující, svůdný, smyslný, vstupte do upířího světa a budete okouzleni. - J. R. Ward NY Times bestselling author...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46642/polibek-pulnoci-0sS-46642.jpeg 3.8324

Půlnoční rasa 1.

03.12.2020

Hezké vtipné romanticke

johana3160
09.08.2020

(+ SPOILER) Kniha byla dobra a mela spad, nemohla jsem si stezovat, ze by se dej vlekl i kdyz “akce” bych uvitala vic, prosla mi takova o nicem, proste jen vlezt do skladu odkraglovat trochu se zapotit a hotovo.. ale jinak pekny pribeh, zajimave postavy ktere nenudi a az na trochu preslazeny konec (posledni kapitolu), to bylo fajn. Co me teda pobavilo a nuti me se uchechtnou,vzdycky, kdyz si na to vzpomenu jsou upiri/mimozemstani? To jako fakt? :oD no tak dobre :oD proc ne :oD
Edit: jo nekdo psal ze je je to podobne BCD, prvni dil snad, pak se to cim dal vic odlisuje, za me osobne jsem tuhle serii cetla radsi nez Bratrstvo, protoze me nerozciloval styl psani autorky

Domča153
23.06.2020

(+ SPOILER) Za mě je zde až moc velká podobnost s Bratrstvem černé dýky přesto to ale není tak dobré jako BČD. Wrath-Lucan více méně je první díl to samé .. vůdce skupiny se zamiluje do holky která je spojena aniž by to věděla s upířím světem, unesou ji zachrání ji velká láska konec.. skupina má i charakterově/vlastnostmi podobné členy. Zkusím další díl ale nemyslím si že se něco změní ikdyby zde nebyla podobnost s BČD knížka by nebyla nic moc ..

martina.tim
06.01.2020

Tato kniha byla náhodný výběr v knihovně. Jelikož teď jedu na vlně upírů, tak to byla jasná volba. Upřimně jsem nečekala, že to bude taková eroťárna :) docela mě překvapila. Co se mi na knížce líbilo bylo to, jak autorka zobrazila svět upírů. Je to něco jiného než jsem doposud četla. Zdál se mi více surovější a drsnější. Tedy až na ten mimozemský původ, tomu jsem se musela zasmát. Každopádně pěkná oddechovka.

Evka3814
06.12.2019

No prostě miluju upíří příběhy,zhltla jsem to jak malinu:D jediný co mě moc nesedělo bylo to s těma mimozemšťanama to už je trochu přestřelené:( No každopádně se těším na Danteho a Tegana

havrmoni
24.10.2019

Před touto knihou jsem četla sérii Strážkyně Riley Jensonová a u posledního dílu jsem napsala, že se mi líbilo jak žijí lidi a nelidi vedle sebe a vědí o sobě a tak. Že nemám ráda ty holky co se dostanou k nějakému nadpřirozenu a než něčemu uvěří atd. je konec knihy. No tak to je přesně tohle. Vlastně je to romantika s upíry. Hrdinka mě moc nebavila , jen ti upíři byli zajímavý. Uvidím jak se to bude vyvíjet dál. Spíše to vypadá, že co příběh to jedna dvojice a trocha toho boje kolem.

moudivlacek
25.08.2019

Sice nemusím ani upíry, ani vlkodlaky apod., přesto jsem si toto dílko s chutí přečetla. A líbilo se mi. Především pak to, že i upíři byli dobří a zlí, jejich boj, jejich láska i jejich čest. Naproti tomu pak hlavní hrdinka Gabriela má chvíli co dělat, aby pochopila, kdo je, kam patří a jaký je její osud. A to samé i vůdce dobrých upírů Bojovníků Řádu. Konec pak přináší jasnou zprávu, že další díl bude rozhodně zajímavý na boj mezi upíry.

miruska1
28.07.2019

super. Kniha sa mi velmi pačila......

upíři erotika pro dívky

Lara Adrian (p)