Dobby888 Dobby888 komentáře u knih

Tajemství sedmého syna Tajemství sedmého syna Glenn Cooper

Až téměř do poloviny jsem měla v ději úplný guláš, pak se samotný příběh rozjel a musím říct, že je kniha svým námětem poměrně zajímavá.

14.08.2019 3 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Musím říct, že mne tato kniha doslova pohltila. Kniha je velmi čtivě napsaná (přečteno za víkend), líbil se mi popis a myšlenky hlavních postav a vraha a v neposlední řadě zasazení děje do prostředí tatérského umění. Teď jen doufat, že v brzké době vyjde další díl.

27.05.2019 5 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Z tohoto dílu mám jaksi rozporuplné pocity. Na jednu stranu se zde odehrává děj, který je nejen brutální ale i je z trochu jiného soudku než jsme byli u autorky zvyklí. Z druhého pohledu jsem naopak tomu příběhu nějak nemohla uvěřit. Každopádně kladné body za čtivost a příběh ze života lidí z policejní stanice. :-)

23.05.2019 3 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Musím dát tentokrát plný počet hvězdiček za tak trochu jiné téma než jen vraždy. Děj byl napínavý, po 2/3 knihy jsem sice tak nějak tušila kam spěje, ale i tak mě závěr knihy překvapil.

17.05.2019 5 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Po předchozím dílu byl děj o trochu slabší. Čekala jsem až do konce na rozuzlení zápletky ale žádné wow nenastalo.

09.04.2019 3 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Mořskou pannu jsem četla jedním dechem, ačkoliv jsem se do děje nemohla zpočátku začíst. Opět se v díle vyskytuje více postav, které ale nijak nerušili. Děj mi přišel opět zajímavý a pro mě do posledních kapitol nepředvídatelný, což mě nutilo číst dále. Kniha má však otevřený konec co se Patrika a Eriky týče, což mě nutí sehnat co nejdříve další díl a hned se opět začíst.

25.03.2019

Pankhart Pankhart Camilla Läckberg

Opět velmi čtivý díl, který odkrývá dosud nevysvětlené otázky. Super napsané

20.03.2019 4 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Pro mě zatím nejslabší díl série. Nejen že mne tentokrát nezaujala historická linka, ale i současnost byla taková pro mě až překombinovaná. Nicméně opět velmi čtivé :-)

13.03.2019 3 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Další oddechový díl, který byl nejen napínavý ale pro mě až do konce záhadný v tom smyslu, že jsem stále čekala na rozuzlení. Autorku jsem si oblíbila a proto se těším na další díl.

06.03.2019 4 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Druhý díl je pro mne trochu slabší, už z důvodu většího počtu postav, mezi kterými jsem se ve dvou třetinách knihy poměrně ztrácela. Nicméně i tak byl děj velmi napínavý a výsledné rozuzlení jsem tedy nečekala :-)

24.02.2019 3 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Kniha se četla velmi dobře. Děj byl napínavý, a pro mě důležitým kritériem byly i sympaticky působící postavy. Jediným negativem pro mě jsou ty dlouhé kapitoly.

19.02.2019 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Tato kniha mě upřímně zklamala. Po slibném a napínavém začátku pro mě děj tak nějak začal upadat. Vraždy vypadaly skvěle promyšlené a čekala jsem kdo a proč za tím je, ale po pravdě výsledek jsem fakt nečekala. Hlavní postavy byly fajn ale děj za mě opravdu slabší.

14.02.2019 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Na jednu stranu se kniha četla velmi dobře na druhou stranu mi často vadilo chování hlavní postavy. Nicméně i přes to negativum s hlavní postavou jsem četla dál a dál, jelikož jsem přes to všechno chtěla znát ten důvod, proč se děje co se děje. Každopádně autorka umí psát velmi poutavě.

08.02.2019 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Jedná se o mou první přečtenou knihu od autorky a musím říct, že psala velmi čtivě. Líbilo se mi rozvržení knihy mezi různé postavy, tj. jaké mají pocity a myšlení z vyvíjejících se událostí. Závěrečná část knihy byla pro mě spíš zdlouhavá, a v podstatě jsem od začátku tušila, jak to dopadne.

06.02.2019 3 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Pro mě skvělá série, nicméně z tohohle dílu mám jaksi rozporuplné pocity. Vše zajímavě začalo, ale tak nějak mě zklamal konec. Co mi přišlo tak trochu moc, je stále stejný a nesmrtelný vrah, plusem je samozřejmě skvělá čitelnost, která chytí a nepustí.

01.02.2019 4 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Za mě skvělě propracovaná knížka co se týče charakteristiky postav, děje a čtivosti. Ačkoliv patřím mezi ty, co viděli nejprve seriál a potom se začetli do knihy, musím říct, že se děj zatím odehrává stejně tak jako v seriálu, a proto se těším i na další pokračování, kde se jistě nějaké odchylky najdou. Za mě u této knížky palec hore a jsem zvědavá, jak tento celkový děj nakonec skončí :-)

11.07.2018 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Skvělý děj, čtení které má spád. Napínavé až do konce, nicméně mne zklamalo, že první vražda zůstala jaksi nedořešená. Jinak super :-)

16.06.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Po dlouhé době opět jeden z knižních titulů, který mě opravdu pohltil a nadchnul. Přečteno během dvou dní, kdy jsem opravdu netrpělivě čekala na rozuzlení děje. Za mě paráda :-)

16.06.2018 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Pěkné doplnění celé série :-)

16.06.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Poutavé čtení na deštivé odpoledne. Příběh byl zajímavý a rychle se četlo :-)

05.06.2018 4 z 5