Didi15 Didi15 komentáře u knih

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Nemám ráda zombíky, ale tady jsem zvědavá, jak celá série dopadne. A čte se to skvěle:)

28.08.2023 4 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Craven píše skvěle, zajímavě , vtipně.... Další skvělý díl , s mojí oblíbenou detektivní dvojicí - Poe a Tilly:)

28.08.2023 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Četlo se to rychle a dobře, ale nebylo to nic dechberoucího a konec mi přišel divný . Jako oddechovka fajn.

28.08.2023 3 z 5

Město páry Město páry Carlos Ruiz Zafón

Já prostě povídky nemám moc ráda, vždy když mě to začne bavit, tak to skončí .
Každopádně krásné rozloučení s tímto úžasným autorem .

23.08.2023 4 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Četlo se jedna báseň, sice za mě už trochu překombinovaný příběh ,ale pořád je to jízda . Velice se těším na dalšího Rakera:)

21.08.2023 5 z 5

Pronásledování Pronásledování John Flanagan

Volavky rozhodně lepší než Hraničář a Arazinini vlci. Čte se to zase báječně , ale i tady se mi zdálo, že se nic moc neděje.

18.08.2023 4 z 5

Arazanini vlci Arazanini vlci John Flanagan

Pro hraničářova učně mám slabost , ale tenhle díl je asi nejhorší ... celková nuda. Četba mě netěšila, jaká to škoda....

16.08.2023 3 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Tak tady není absolutně co řešit. Angela je hvězda a žádným dílem ještě nezklamala. Už aby tu byl další díl.:)

14.08.2023 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Super čtení pro děti ,dost jsem se u několika pasáží zasmala.:)

05.08.2023 5 z 5

Královna mrtvol Královna mrtvol Heather Herrman

Nečekala jsem moc, ale docela mě to překvapilo. Bylo to zajímavé a ani bych to nezařadila mezi dívčí romány. Bavilo mě to číst.

28.07.2023 4 z 5

Smrt číhá na jarmarku Smrt číhá na jarmarku Anders de la Motte

Druhý díl ještě lepší než první . Velice svižné , vtipné a roztomilé. Doufám , že se někdy dočkáme i dalšího dílu . Postavy jsou všechny moc sympatické.

26.07.2023 5 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Pěkný závěr série. Zamilovala jsem si všechny postavy ,hlavně Crestu a Caldona. Všem doporučuji .

23.07.2023 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Druhý díl jsem nemohla odložit ,naprosto parádní svět .Caldon mě nesmírně bavil a Kiva trošku štvala :) Ještě ,že mám doma i třetí díl ,jinak bych to nepřežila.:)

22.07.2023 5 z 5

Noční návštěvník Noční návštěvník Jeffery Deaver

Tak na Linca jsem čekala fakt dlouho ,jakmile jsem zjistila ,že je venku ,okamžitě jsem běžela ji koupit. Do druhého dne přečteno, Deaver nezklamal .Opět se stáváme experty,tentokrát přes zámky. Myslím,že moje dveře by se daly otevřít pouze pohledem:-D
Moc si bych si přála ,aby Deaver psal pouze Lincolna a aby byl často :))))
I když si myslím,že některé předchozí díly byly promakanější a zajímavější , je to prostě láska a já nemůžu dát jinak než plný počet.

21.07.2023 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Příběh ze zajímavého prostředí a i když tušíte , jak by to celé mohlo být , stejně vás to vezme za srdce. Takže já okamžitě běžím na další díl:)

19.07.2023 5 z 5

Umění smrti Umění smrti David Fennell

Vraha jsem uhodla v prvním momentě ,co se tam objevil. Námět dobrý ,ale přišlo mi to všechno takové uspěchané ,vůbec nic nebylo rozepsané ,takže se toho člověk moc nedozvěděl. A bez Klary bych se fakt obešla.

10.07.2023 3 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Taková dívčí jednohubka ,kde Lucu by chtěla každá):))Velice čtivé, o hodně lepší než Lenka Lanczová za mého mládí :-D

10.07.2023 5 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

Nebylo to špatné , ale podle mě zbytečně moc dlouhé . A to je tak všechno ,co bych k tomu napsala.

07.07.2023 4 z 5

Škvíra Škvíra C. J. Tudor

Mám raději ucelený děj než povídky , ale tyto byly opravdu fajn a čtivé.
Určitě bych vyzdvihla povídky : Gloria, Já nejsem ED, Kopírka, Konec plavby a Prchavé Blues.

03.07.2023 4 z 5

Odkaz Hawthornů Odkaz Hawthornů Jennifer Lynn Barnes

Je to pořád fajn , první díl mě nadchnul asi o něco více , ale nevadí . Rozhodně se těším na třetí díl.

03.07.2023 5 z 5