Didi15 Didi15 komentáře u knih

Zimní hrob Zimní hrob Peter May

Líbilo se mi to a vlastně to bylo všechno uvěřitelné a dokonce i reálné . Ale pro mě docela dost průhledné , dalo by se říci , že jsem přibližně vše odhadla.

26.03.2024 4 z 5

Černočerné srdce Černočerné srdce Robert Galbraith (p)

Je to čtivé , je to napínavé a příběh Robin a Cormorana mě zajímá. Sakra, ať se už dají dohromady .
Ale jinak téma mě moc neoslovilo, místy až někdy nebavilo . Ale Rowlingové jsem to schopna všechno odpustit.

26.03.2024 4 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Opravdu skvělý příběh , který se četl jedním dechem . Žádná hluchá a nudná místa , moc se těším na další knihu od této autorky.

18.03.2024 5 z 5

Šepoty Šepoty Ashley Audrain

Zajímavé , čtivé a někdy dost znepokojivé , jak to vystihlo ženské pocity . Stojí rozhodně za přečtení.

14.03.2024 5 z 5

Pohřeb na přání Pohřeb na přání Anthony Horowitz

Tady jsem trochu v rozpacích , nečetlo se mi to bůhvíjak dobře a chvílemi jsem myslela , že to vzdám. Částečná autobiografie a neustálé omílání těch názvů, co napsal, mě nebavilo vůbec. Zatímco postava Hawthorna mě bavila velice.
Takže je to takové půl na půl.

11.03.2024 3 z 5

Smrt pod kůží Smrt pod kůží James Patterson

Příběh velice slušný , i když na mě moc sci-fi, rozhodně to nemá na V jejím srdci svět se tříští . Není to pro každého , ale styl psaní mě dostal. Takže nakonec jsem vlastně docela spokojená .

09.03.2024 5 z 5

Ďáblové jsou tu Ďáblové jsou tu Louise Penny

Penny nás opravdu přenesla do Paříže , vesnička mi ale chyběla. Pro mě asi nejméně zajímavý příběh , ale nemohu dát jinak, než plný počet . Tahle série je naprosto úžasná!

07.03.2024 5 z 5

Lepší člověk Lepší člověk Louise Penny

I když tentokrát jsem si (snad poprvé ) domyslela hned na začátku , kdo je vrah , bylo to opět výjimečné čtení . Já to zbožňuju .
A Penny se toho nebojí ,vraždit těhotné ženy , malé kluky ..
Když tuhle sérii čtu, cítím , jakoby bych ve Three Pines žila taky .
Doufám, že příští díl nebude posledním .

04.03.2024 5 z 5

Království slepých Království slepých Louise Penny

Opět skvělý příběh a já pořád nechápu , jak mi tak úžasná autorka mohla celou dobu unikat.

04.03.2024 5 z 5

Skleněné domy Skleněné domy Louise Penny

Three Pines je stav mysli. Autorčina slova v poděkování mě dostala .
Opět příběh s milovanými postavami a zase jinak vystavěný . Miluju to , zbývají mi tři poslední . Tato série je mimořádná, opravdu.

29.02.2024 5 z 5

Vysoký účet Vysoký účet Louise Penny

Ze žádné knihy z této série jsem ještě nebyla zklamaná . Nutí mě to pořád číst . jakmile dočtu jednu , okamžitě se vrhám na další . Bude se mi stýskat . Ale naprosto si umím představit , jak ve starším věku ( když Bůh dá), sedím s kávou v křesle a celou sérii čtu od znova. Miluju ty příběhy a miluju ty hlášky, u kterých se opravdu nahlas zasměju.

26.02.2024 5 z 5

Břicho nestvůry Břicho nestvůry Louise Penny

Zase trochu z jiného soudku , ale o nic méně zajímavé , já tuhle sérii naprosto, ale naprosto zbožňuji.

26.02.2024 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Skvělý a čtivý díl , akorát jsem teď srdcem ve Three Pines , takže musím dát o hvězdu méně.

23.02.2024 4 z 5

Dlouhá cesta domů Dlouhá cesta domů Louise Penny

Opět další díl, opravdu nevím, co budu dělat až všechny vydané knihy přečtu. Je to úžasné . A Petera jsem oplakala.

21.02.2024 5 z 5

Pozoruhodně bystrá stvoření Pozoruhodně bystrá stvoření Shelby Van Pelt

Tohle je milý a odpočinkový příběh , líbilo se mi to.

Kudy vchází světlo Kudy vchází světlo Louise Penny

Tak tohle byla jízda , pro mě zatím nejvíc napínavý díl. Sakra , to bylo naprosto skvělý.

Krásné tajemství Krásné tajemství Louise Penny

Zatím žádný díl nemohu hodnotit nižším počtem , je to úžasné . A tento díl je úplně z jiného prostředí , změna . Až tuto sérii dočtu , bude mi Gamache a spol . opravdu chybět.

Světelný klam Světelný klam Louise Penny

Opět další parádní díl, tato série je opravdu úžasná .

15.02.2024 5 z 5

Pohřběte své mrtvé Pohřběte své mrtvé Louise Penny

Velice zajímavý díl, líbilo se mi prolínání více dějových linií. Parádní linka o městě Québec, musela jsem si pak vyhledat další informace , jak mě to zaujalo . Zajímavá část i co se týče Gamache a jeho vyšetřovaní s tragickými následky. A jsem ráda , že se vrátil Olivier.

15.02.2024 5 z 5

Hladový duch Hladový duch Louise Penny

Jak pokračuji sérií , tím víc se vyskytují vtipné hlášky a Ruth naprosto zbožňuju .
A Olivier ? To snad ne... okamžitě se vrhám na další díl.

12.02.2024 5 z 5