Bitva o labyrint

Chlapec Polobůh Hrdina 4. díl Jmenuji se Percy Jackson… Je mi skoro 15. Svět kolem se zdá být čím dál nebezpečnější. Tábor polokrevných už není, co býval. Luke s Kronovou armádou se snaží dostat se za jeho hranice. Vydáváme se do prastarého Daidalova labyrintu. Jdeš do toho s námi? Musím tě ale varovat, důmyslné podzemní bludiště může člověka dovést kamkoli, zmást, dohnat k šílenství a zahubit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/69_/69644/percy-jackson-bitva-o-labyrint-h0x-69644.jpg 4.61112

Percy Jackson (4.)

The Battle of the Labyrinth (2008)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Bitva o labyrint

DUNIKO

Naprosto úúúchvatné čtení.

verulik196

Opět povedené pokračování! Autor prostě umí psát.

MonaLisa42

Další skvělý díl. Tuto sérii jsem už kdysi přečetla a tohoto dílu jsem se obávala nejvíc. Měla jsem tušení, že mě nebude bavit. Ale to se nestalo. Kniha je skvěle napsaná, je zábavná a napínavá. Hrdiny velice obdivuji, především Rachel, musí mít obrovskou odvahu vydat se do labyrintu. Už se těším na další díl.
Jsem ráda, že Nico je takový jaký je. Velice mě překvapila narozeninová oslava, na které se objevila nečekaná osoba (Výraz Paula musel stát za to). Líbí se mi jakým způsobem se kniha vyvíjí a jak je napsaná. Myslím si, že každý čtenář najde něco, co se mu bude líbit, dokonce se v této knize objevuje i láska mezi hrdiny. No prostě úžasné. Děkuji!!!

Jeronym
17.12.2018

Občas mě při čtení Percyho napadne, jestli už nejsem na takové knihy starý. Ale ne! Tuhle sérii prostě dočtu. Přestal bych po druhém díle, kdyby se neobjevila Thálie. A přestal bych po třetím díle, kdyby se neobjevil Nico. Však je to Hádův syn, no není to fascinující?
Překvapuje mě, že i čtvrtý díl dokáže být tak čtivý a napínavý. Trochu mě podráždilo, že jsem čekal jasnější konec, ale alespoň zbývá ještě jeden díl...

meredith6677
31.10.2018

Další díl přečtený za pět díl, až mě to samotnou udivuje, ale asi se budu opět opakovat. Stejně napínavé, dobře napsané, vtipné chvilky i ty dobrodružné, u kterých se někdy přistihnu zatajovat dech. Kniha se čte sama a jen hltám jednu stránku za druhou, abych se dočetla, jak to skončí. :) Samozřejmě už čtu nadšeně poslední díl. x)

1T0S_
30.09.2018

Akční a vtipné, jako ostatní díly, ovšem doplněné o velice zajímavou bitvu na konci knihy.

Silné 4/5, zatím nejlepší díl série.

any333
07.09.2018

Myslím, že po čtyřech knihách od tohoto autora bych už mohla poznamenat, že se nemůže stát, aby mě to nějak zklamalo. Vždy se dočkám vtipu, záhady, akce, prapodivných situací a také skutečností, co by mi mohly být tak jasné hned na první pohled, kdybych se o ně tedy přes sledování průběhu děje víc zajímala. Ale to má být patrně účel; odlákání pozornosti, aby se jeden pak cítil překvapený.
V tomhle díle se mi to stalo dvakrát a vážně jsem se proklínala, proč mi to došlo až tehdy, když se ta osoba sama představila a nebo na to musel přijít Percy. Jinak jsem si ale rozhodně užívala ty jeho vtipné poznámky, když se na něčem sekli. Athenina dcera se trochu urážela, ale mě to přišlo jen jako možnost ke šklebení, než že bych to brala nějak vážně. Mám totiž představu, jak to asi s nimi stejně bude.
A nevím, jestli je to jen moje domněnka, ale Grover se tady o něco změnil, protože se hned vrhal do dobrodružství. A setkání s hledaným(stejně jako s jinými obyvateli labyrintu) mě docela dostalo.
Zase jsem si oblíbila o něco víc Tysona a byla ráda, že se tu zase objevil Nico. Přešel na stranu svého otce, takže se teď zařadil do skupiny postav, co si prostě musím oblíbit, i kdybych nechtěla, což se ale nikdy nestane. Teď tedy nezbývá než čekat, jak to dopadne s Lukem v dalším díle, když to takhle zamotal. Ale jelikož pak ještě existují Bohové Olympu, nemuselo by to být tak zlé. A snad se zase objeví Nico.

Francesca14
19.08.2018

Tahle série je prostě díl od dílu lepší. Tenhle byl akčnější a napínavější, objevuje se tam spousta Percabeth momentů (já ty dva vážně zbožňuju) a Percyho samozřejmě stále neopouští jeho sarkasmus. Jediné, co mi tam trochu nesedlo bylo, že všichni pořád opakovali, jak hrozně nebezpečný labyrint je a kolik lidí v něm zešílelo a skupinka patnáctiletých polokrevných to projde skoro bez újmy. Ale jinak knize nemám asi co vytknout, pohltila mě, posledních sto stránek jsem ji skoro nedala z ruky a těším se na závěrečný díl.