Bitva o labyrint

Chlapec Polobůh Hrdina 4. díl Jmenuji se Percy Jackson… Je mi skoro 15. Svět kolem se zdá být čím dál nebezpečnější. Tábor polokrevných už není, co býval. Luke s Kronovou armádou se snaží dostat se za jeho hranice. Vydáváme se do prastarého Daidalova labyrintu. Jdeš do toho s námi? Musím tě ale varovat, důmyslné podzemní bludiště může člověka dovést kamkoli, zmást, dohnat k šílenství a zahubit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69644/big_percy-jackson-bitva-o-labyrint-h0x-69644.jpg 4.61414

Percy Jackson 4.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Battle of the Labyrinth, 2008

Kniha Bitva o labyrint

vinebitch
předevčírem

Super díl, líbilo se mi prostředí a pekelný pes Kvintuse :) Percy je prostě dobrák celou duší, a občas se mu to vymstí. Co mě překvapilo byla Rachel a její schopnosti, docela jsem si ji oblíbila. Ale už by to chtělo nějakou romanťárnu mezi Annabeth a Percym, vždyť se to úplně vybízí ;)

jiri9568
10. listopadu

Dobra kniha, stejne jako predchozi

TerezaMondeková

Další dobrý díl. Sice ani tady nechybělo nebezpečí, překvapení, zvraty a napětí, ale zároveň... nevím. Musím říct, že děj se mi líbil více v předchozím dílu, ale v tomhle dílu se mi zase líbil konec. Nechyběly ani smutné momenty, ale každá válka má své oběti. Tentokrát jsem byla i trochu zmatená z Percyho. Z jeho citů. Nejdřív jedna holka, pak druhá, třetí... všechny dohromady... nevím. Přišlo mi to trochu moc. Podle mě se hodí k jediné osobě, takže doufám, že s ní skončí. Taky pořád nějak doufám, že to i s Lukem dopadne dobře. Je tam pro něj taková zvláštní slabost... asi jsem to chytla od Annabeth. Byla jsem ráda, že se tady objevil i Tyson. Jsem zvědavá, jak to všechno dopadne.

jancapen

Čtvrtý díl Percyho Jacksona byl opět epický - veliká dobrodružná výprava, spousta nových mýtických nestvůr a postav, zhmotňující se hrozba v podobě Krona. Opravdu mi přijde, že je díl od dílu dobrodružství Percyho nebezpečnější a náročnější, jediné, co mi trochu vadí, je to, že mi už všechny díly připadají trochu na jedno brdo. Jinak hodnotím opět víc než kladně a těším se na zakončení této série.

Luigi1

Další skvělé pokračování,které jistě čtenář ocen.Moc se líbí postava Percyho Jacksona,který se snaží seč může bojovat proti zlu a křivdě.

Ešína

Další super oddechový díl. Doporučuji.

zirafinec

Dokonalé. Nic víc, nic míň.

To poslední. Povídat.

Akléda_

Percy je prostě boží! Už od první stránky tam máte tolik zvratů a děje, že to nestíháte sledovat. Postavy miluju, baví mě to, jak autor píše, jeho humor a hlavně ta inspirace řeckou mytologií je dokonalá! Já v ní mám nulové znalosti a jsem ráda, že se díky Percymu můžu v těchto znalostech zdokonalovat. Bohužel tím, že už nejsem cílovka mě to prostě tolik nevzalo. Užila jsem si to moc, ale není to pro mě životuměnící kniha.