Bitva o labyrint

Chlapec Polobůh Hrdina 4. díl Jmenuji se Percy Jackson… Je mi skoro 15. Svět kolem se zdá být čím dál nebezpečnější. Tábor polokrevných už není, co býval. Luke s Kronovou armádou se snaží dostat se za jeho hranice. Vydáváme se do prastarého Daidalova labyrintu. Jdeš do toho s námi? Musím tě ale varovat, důmyslné podzemní bludiště může člověka dovést kamkoli, zmást, dohnat k šílenství a zahubit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69644/big_percy-jackson-bitva-o-labyrint-h0x-69644.jpg 4.61520

Percy Jackson 4.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Battle of the Labyrinth, 2008

Kniha Bitva o labyrint

Elea
03.12.2022

Další zajímavý čtivý příběh, líbí se mi vývoj vztahů mezi postavami.

Book_lover469
22.11.2022

Úžasný díl u kterého jsem se opět skvěle pobavila. Hned se musím pustit do dalšího dílu protože poslední kapitola mě dostala a já prostě musím vědět jak to bude dál. Skvělá chemie mezi postavami stejně tak jako jejich vývoj. Převážně mě zajímala linka s Nikem. Rozhodně 5/5

Zelený_Drak
11.08.2022

Po delší pauze (a zabroušení do kalných vod fantasy pro děti, která je docela často docela mizená) mě Percy Jackson opět bavil. Daidalos a labyrint, to bylo konečně zase něco zajímavého. Navíc se zde vyvíjí příběh Nika di Angelo, což si myslím, že je jedna z mála nepříliš průhledných záležitostí v celé sérii. To, jak to bude s Nikem a kdo je zvěd v táboře. Některé dějové linie, které jsou v příběhu od začátku se konečně uzavřely (a celkem chytře a pěkně). A kdo by nechtěl jednoho pekelného pejska tak akorát do obýváku? Pro mě lepší díl než první, byť se mu rozsahem blíží.

andrejci
04.08.2022

Já nevím co mám napsaat :D. Opět skvělé, zábavné, vtipné a napínavé. Labyrint se řadí mezi mé oblíbené díly. Opět jsem si to užila. Hodně se těším na další díl. Je to silné návykové a já se čím dál tím víc propadaním do řecké mytologie což má neblahé učinky na mé okolí :D. Riordan to všechno skvěle zpravovává do moderna.

tereza7804
30.07.2022

Percy Jackson je napsaný tak jednoduše, až je to geniální! Vždycky si říkáte, jak vás už nic nemůže překvapit, a pak přijde BUM a vám spadne čelist až na zem. Druhý díl si u mě stále drží pozici na první příčce, ale jinak jsou všechny díly prostě srovnatelně dobré! 4,5/5

Lenka2533
29.05.2022

Tohle byla opět jízda! Nevím proč, ale ani jsem nečekala, že tento díl bude tak skvělej. Bylo to samozřejmě opět nabité a také místy dojemné a smutné. Grover byl v tomto díle opravdový hrdina! A Tysona jsem si oblíbila ještě víc než v předchozích dílech. Jen mě mrzelo, že Percy s Annabeth spolu nebyli to co dřív. Ale věřím, že se to změní ️ Co k tomu dodat, Rick Riordan prostě umí psát! Já tomuto dílu dávám 5 ⭐

kačuleee29
30.04.2022

Už mi dochází nápady, co psát u recenzí o Percym, protože je to snad ČÍM DÁL LEPŠÍ. I když jsem myslela, že to není možné :D. Možná už jsem to psala, ale opravdu mě ohromuje Rickův způsob psaní, nedokážu se od čtení odtrhnout, protože je to hrozně zajímavé, napínavé a prostě to hned vtáhne do děje a nepustí. NO A VÍTE CO?? Percabeth je tu a já je MILUJU!! :Dd
P.S.: I když je to vyhlášeno už nějakou dobu, neměla jsem to kam napsat, takže to píšu sem: Jsem hrozně nadšená, že bude seriál Percyho Jacksona, nemůžu se ho dočkat!! Walker Scobell bude suprovej Percy!!

FerryTaz
22.02.2022

Dalsi dil za mnou. Tentokrat hrdinove vstoupili do tajemneho labyrintu znameho genia stareho Recka-Daidala. Opet skvele napsany pribeh plny zvratů a prekvapeni. Ctenar se dozvi o dalsich mistech Percyho sveta a setka se s dalsimi dvema Bohy starovekeho sveta. Jak to asi cele dopadne? Vzhuru za poslednim dilem!