Prokletí Titánů

Že mám moc po svém otci, bohu moří Poseidonovi, už víš... Že patřím do Tábora polokrevných už taky víš... Ale na spoustu otázek neznám odpovědi ani já. Kam se poděla bohyně Artemis? Jaké nebezpečné a záhadné příšeře byla na stopě? Mám na sebe vzít děsivé Titánovo prokletí, kterým by se naplnilo proroctví Orákula? Jsem Percy Jackson a vydávám se se svými přáteli z Tábora polokrevných na další výpravu do mytologického světa. Vezmeme tě s sebou, chceš?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/44_/44584/percy-jackson-prokleti-titanu-CsO-44584.jpg 4.51173

Percy Jackson (3.)

The Titan's Curse (2007)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Prokletí Titánů

verulik196

To se tak dobře čte! Knížka je plná akce i humorných scén a nechce pustit, takže jsem ji zhltla za pár dní. Škoda jen, že už mi zbývají jen dva díly..

MonaLisa42

Skvělé pokračování série. Vystupuje tu mnoho zajímavých postav, postupně čtenář poznává jednotlivé bohy. Častokrát jsem se během děje smála, nejvíce, když si hrdinové dělali legraci ze slova "Přehradní". :D Bulo tu mnoho napětí a překvapení. Je mi líto, že několik hrdinů na cestě zemřelo, ale to k příběhu patří. Konec byl úžasný.
Tuto knihu jsem četla už poněkolikáté a pořád mě velice baví. Knihu velice chválím a Děkuji!!!

DUNIKO
17.12.2018

Zatím nejlepší díl co jsem četla.

PaniWiga
22.11.2018

Další skvělý díl plný akce, přátelství a boje s mocnými nepřáteli a časem. Dozvíme se něco o minulosti hrdinů a přibudou nové, zajímavé postavy.

Mystig
22.10.2018

Pro mě nejlepší díl série! Plný úžasných nových charakterů a dějových zápletek a možná až děsivé upřímnosti, že život poloboha, je skutečně nelehký a happy endy vzácné.

meredith6677
15.10.2018

Jedu dál, jako blesk, až mě to samotnou překvapuje. Ještě jsem se ani na chvíli nenudila v žádném z dosud čtených dílů. Napínavost nepomíjí, i když musím říct, že v tomto díle mi celkem chyběla Annabeth a Tyson, které jsem si oblíbila, ale jak říkám, ani tímhle se nijak kvalita nesnížila a já napjatě hltám každé slovo a stejně jako předtím se vrhám nedočkavě na další díl.

1T0S_
30.09.2018

Zajímavé pokračování série, které odpoví na spoustu otázek z předchozích knih. Jinak vesměs platí to, co jsem napsal o prvním díle - akční, vtipné a nabité příběhem.

4/5.

sola_lupa
27.08.2018

S přibývajícími přečtenými díly série jsem do příběhu čím dál tím víc zažraná. Tento byl za mě zatím nejpovedenější a nejnabitější akcí.