Prokletí Titánů

Že mám moc po svém otci, bohu moří Poseidonovi, už víš... Že patřím do Tábora polokrevných už taky víš... Ale na spoustu otázek neznám odpovědi ani já. Kam se poděla bohyně Artemis? Jaké nebezpečné a záhadné příšeře byla na stopě? Mám na sebe vzít děsivé Titánovo prokletí, kterým by se naplnilo proroctví Orákula? Jsem Percy Jackson a vydávám se se svými přáteli z Tábora polokrevných na další výpravu do mytologického světa. Vezmeme tě s sebou, chceš?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/44_/44584/percy-jackson-prokleti-titanu-CsO-44584.jpg 4.51194

Percy Jackson (3.)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

The Titan's Curse (2007)

Kniha Prokletí Titánů

DancerAnnBooks

Tenhle díl mi přišel trochu slabší než první dva předešlé . Myslím , že v předchozích dvou dílech bylo víc akce . Tím neříkám , že v této knize žádná akce nebyla nebo , že byla nudná nebo něco takového . Ale prostě se mi líbil trochu míň než ty další , ale i přes to , se velmi těším na 4. díl a zajímá mně jak to celé dopadne . Knize dávám 4b.z5b. .

Pája20

I když tuto serii sem četl několikrát, strašně rád se k ní vracím. Zbožnuji řeckou mytologii a Rick Riordan mi dal všechno co bych si jen mohl přát je fajn se rozpomínat nad tím když se mi při čtení stránek vrací zážitky a vzpomínky co by se mohlo dít dál :) Je to prostě parádní čtení ale nikdy nezapomenu když jsem to četl poprvé :) no jdu se vrhnout na další díl :D

pampelišinka

Tak, je to tady - jeden z nejsvižnějších dílů, který nezvolní ani na chvilku a nedovolí vám odtrhnout se od stránek.

PhoebePollard

Hrozně dlouho jsem si myslela, že tahle série se odehrává po dobu pěti let, než jsem si konečně uvědomila, že tohle byla zimní výprava. Přesto byla skvělá a já jsem moc ráda, že tou hlavní bohyní zde byla Artemis, která je hned po Athéně mou nejoblíbenější bohyní z tohoto božského světa

verulik196

To se tak dobře čte! Knížka je plná akce i humorných scén a nechce pustit, takže jsem ji zhltla za pár dní. Škoda jen, že už mi zbývají jen dva díly..

MonaLisa42

Skvělé pokračování série. Vystupuje tu mnoho zajímavých postav, postupně čtenář poznává jednotlivé bohy. Častokrát jsem se během děje smála, nejvíce, když si hrdinové dělali legraci ze slova "Přehradní". :D Bulo tu mnoho napětí a překvapení. Je mi líto, že několik hrdinů na cestě zemřelo, ale to k příběhu patří. Konec byl úžasný.
Tuto knihu jsem četla už poněkolikáté a pořád mě velice baví. Knihu velice chválím a Děkuji!!!

DUNIKO
17.12.2018

Zatím nejlepší díl co jsem četla.

PaniWiga
22.11.2018

Další skvělý díl plný akce, přátelství a boje s mocnými nepřáteli a časem. Dozvíme se něco o minulosti hrdinů a přibudou nové, zajímavé postavy.