Moře nestvůr

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Percy Jackson už si zvykl na to, že není jen tak obyčejný kluk z New Yorku – jako syn boha moří Poseidóna patří do dvou světů, lidského i mytologického, kde se to hemží záludnými a krvelačnými nestvůrami. A spousta těch příšer, které dřív znal jenom ze starých řeckých pověstí, mu teď usiluje o život… Po nečekaně klidném školním roce se poslední den před prázdninami na Percyho sesype celá lavina problémů – hodina tělocviku se promění ve vybíjenou s lidožravými obry, kamarád Grover se dostane do problémů a Táboru Polokrevných hrozí zničení. A tak se Percy a jeho přátelé vydávají na další nebezpečnou výpravu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31011/big_more-nestvur-cEL-31011.jpg 4.41692
Série:

Percy Jackson 2.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

The Sea of Monsters, 2006


více info...
Nahrávám...

Komentáře (151)

Kniha Moře nestvůr

Lenka2533
13. května

Wow, tak tohle bylo výborný. Nevím, jestli se mi líbil víc tento, nebo první díl, ale každopádně to bylo opět úžasný. Opět to bylo akční, čtivý, stránky mi ubíhaly pod rukama. A ten konec!? Hned teď se vrhám na třetí díl :)

kačuleee29
31. března

(+ SPOILER) Další super díl !! Když jsem tak četla, ani jsem si neuvědomovala, že už jsem v půlce knížky :D. Fakt úžasný. Taky jsem si oblíbila novou postavu Tysona a děsil mě chudák Grover ve svatebních šatech :D. No a ten konec s Thalií?? Lituju, že jsem si v knihovně rovnou nevzala celou sérii :D!


Pert
01. březnaodpad!

Hrozné.

lukaskmn1
02. února

Geniální.

kuky921
01.10.2021

Pěkné, hezky se to čte, ale stejně dávám přednost klasice.

TerezaMondeková
01.09.2021

I druhý díl filmového zpracování jsem viděla a líbil se mi. Nakonec kniha nebyla špatná. Je pravda, že i knižní děj se stejně jako v jedničce lišil. Ale podle mě to tentokrát bylo trošičku horší než film. Neříkám, že mě kniha nebavila... bavila, i když jsem stejně jako u jedničky věděla, jaký bude konec, co se stane, ale stejně jsem si knihu ráda přečetla, ale radši příště se radši podívám na film. Během knihy jsem se i dost zasmála. Taky když jsem byla v knize pokaždé řeč o Groverovi jako o nevěstě... vybavil se mi obraz z filmu, jak vypadal... Ježíši. Dost mě zajímá i jak to bude mezi Thalií a Percym.
Během čtení knihy jsem cítila i vztek kvůli tomu, jak se všichni chovali k Tysonovi, jak se mu všichni smáli, ponižovali ho. Mě se ve filmu postava Tysona moc líbila, ale přišlo mi... jako by v knize byla jeho postava... hloupější, jako by z něho spisovatel udělal úplného blbečka.

Luigi1
15.08.2021

Jsem rád,že jsem si mohl něco z řecké mytologie přečít,pěkné.

vinebitch
09.08.2021

(+ SPOILER) Druhá knížka mě bavila stejně jako jednička, objevilo se zde méně klišé, za což jsem vděčná a líbí se mi nová postava Tyson. Bála jsem se o Grovera ve svatebních šatech a konec mě mile překvapil. Zajímá mě, co se stane s Percym a Thalií. Tahle série mě opravdu začíná bavit :)

1 ...