Didi15 Didi15 komentáře u knih

Kavky Kavky Ken Follett

Líbilo se mi to moc a víc k tomu nemám co dodat :)

02.10.2023 5 z 5

Kniha dvou cest Kniha dvou cest Jodi Picoult

(SPOILER) Spoustu odborných zajímavostí, mám ráda knihy, kde se člověk i něco naučí. Příběh zajímavý, sice na hlavu , že by svého skoro dokonalého manžela chtěla po 15 letech opustit, ale budiž.

Téma smrti jako takové velice vítám, málokdo o ní chce mluvit, slyšet nebo číst, děláme jakoby neexistovala, takže za mě velké plus.
Ale ten konec?? Takové konce nesnáším :))))

29.09.2023 4 z 5

Záře dávno pohaslá Záře dávno pohaslá Guy Gavriel Kay

I když jsem se těšila, vůbec mě to nenadchlo. I když musím ocenit autorův jazyk, tak celkově mě to vůbec nechytlo, dočetla jsem někam za polovinu a pak už jsem to vzdala.

27.09.2023 2 z 5

Spřádači snů Spřádači snů Barbara Erskine

Tak tohle mě vůbec neoslovilo . Dlouho jsem od autorky nic nečetla, ale vždycky mě bavila. Zde jsem přemýšlela , zda vůbec knihu budu dočítat. Překousala jsem se a některé kapitoly i jen zběžně prolítla. Za mě velké zklamání.

25.09.2023 2 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Přečteno ještě téhož večera. Téma zas tak originální není , ale sakra čtivé a hezky zpracované , určitě stojí za přečtení .

25.09.2023 5 z 5

Legendy & latéčka Legendy & latéčka Travis Baldree

Krásná obálka, krásná ořízka. Celkově se tam zas tak nic neděje, ale je to roztomilé a laskavé , příjemná oddechovka.

22.09.2023 3 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Příjemná kniha, hlavní plus je, že je podle skutečné události, o které jsem neměla ani tušení .
Úplný wau efekt se nekonal , ale i tak stojí za přečtení .

21.09.2023 4 z 5

Námořní bouře Námořní bouře Andrew Mayne

Je to velice čtivá kniha a jsem moc ráda, že se série odehrává v jiném prostředí než jsme zvyklí :)

19.09.2023 4 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Líbilo se mi to . Mám tuto sérii ráda , ubírám hvězdu jen proto, že ve srovnání s podobnými je to trochu slabší :)

18.09.2023 4 z 5

Dům tisíce šepotů Dům tisíce šepotů Graham Masterton

Masterton trochu jinak. Napsané opět dobře , nápad také dobrý , ale na mě moc duchařské a konec přitažený za vlasy.

18.09.2023 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Je to celkem nuda, nic převratného, ale na dovolenou na odlehčení to jde :)

18.09.2023 2 z 5

Vzpomínky Vzpomínky Brian Freeman

Opět skvělá kniha. I když celou dobu tak nějak tušíte , kdo v tom má prsty ,nic to neubírá na kráse této originální knihy.

07.09.2023 5 z 5

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Moje první setkání s autorem a moc mi to sedlo, takže budu určitě číst dál a dál:)

06.09.2023 5 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

Pěkné a čtivé zakončení této série.

04.09.2023 5 z 5

Šepot v mlze Šepot v mlze Darcy Coates

Jak už bylo zmíněno v jednom komentáři níže, je to taková blbovinka - ale čtivá :)
Za mě asi zatím nejlepší díl, ve kterém se toho dělo poměrně dost. Oceňuji postavu Beth.

31.08.2023 4 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Nemám ráda zombíky, ale tady jsem zvědavá, jak celá série dopadne. A čte se to skvěle:)

28.08.2023 4 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Craven píše skvěle, zajímavě , vtipně.... Další skvělý díl , s mojí oblíbenou detektivní dvojicí - Poe a Tilly:)

28.08.2023 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Četlo se to rychle a dobře, ale nebylo to nic dechberoucího a konec mi přišel divný . Jako oddechovka fajn.

28.08.2023 3 z 5

Město páry Město páry Carlos Ruiz Zafón

Já prostě povídky nemám moc ráda, vždy když mě to začne bavit, tak to skončí .
Každopádně krásné rozloučení s tímto úžasným autorem .

23.08.2023 4 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Četlo se jedna báseň, sice za mě už trochu překombinovaný příběh ,ale pořád je to jízda . Velice se těším na dalšího Rakera:)

21.08.2023 5 z 5