Didi15 Didi15 komentáře u knih

Závěj Závěj C. J. Tudor

Pro mě docela originální pojetí , četlo se mi to dobře a bylo to napínavé . Takže jsem byla celkem spokojená :)

10.01.2024 4 z 5

Rande Rande Halina Pawlowská

Některé historky velice zábavné , je to čtivé . Jednohubka pro zlepšení nálady .
Ale více mě to neoslovilo .

08.01.2024 3 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Za mě nejslabší díl , pár věcí mi tam vadilo , ale i tak se jedná o zajímavou sérii, jež stojí za přečtení :)

02.01.2024 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

No a člověk má hned chuť otevřít si kavárnu nebo cukrárnu :)))
Jsou fajn knihy na oddech .

30.12.2023 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Začínám s touto sérií a i když tento žánr není můj top,tohle bylo čtivé se spousty tipů na zajímavá místa v Dánsku . Takže určitě si postupně všechny díly přečtu.

29.12.2023 5 z 5

Čtenářský kroužek na konci světa Čtenářský kroužek na konci světa Frida Skybäck

Jsem mile překvapena ,jak dobré to bylo . Nic jsem neočekávala ,ale dostala jsem milý a celkem napínavý příběh .
Určitě si přečtu ještě tu knihu před touto.

29.12.2023 5 z 5

Kult Kult Camilla Läckberg

Mě to baví ,takže se rozhodně těším na další díl ,jen některé popisy jsou zbytečně rozvleklé

27.12.2023 5 z 5

Odplata Odplata James Swallow

Pro mě nejslabší díl , i když to bylo zajímavé , nemohla jsem se tolik začíst . Jsem zvědavá na další díl.

22.12.2023 3 z 5

Až najdu klíč Až najdu klíč Alex Ahndoril (p)

(SPOILER) Četlo se to rychle , ale jinak naprostá katastrofa . Musela jsem smát , že ukazují fotku na který je muž s pytlem přes hlavu . Ihned označen jako mrtvý , přičemž se to nedá z ničeho odvodit a jestli prý ho nikdo nezná. Od této dvojice jsem čekala mnohem víc . Tohle se fakt nepovedlo.

19.12.2023 2 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Tuhle sérii naprosto miluju, tak originální a tak zajímavé postavy. Jsem moc zvědavá na třetí díl.

13.12.2023 5 z 5

Storočí Storočí Alex Aster (p)

Tak tohle mě fakt bavilo :) K Hunger games bych to vůbec nepřivnovala, úplně něco jiného . Stojí to za přečtení a já se nemůžu dočkat dalšího dílu.

11.12.2023 5 z 5

Poslední gambit Poslední gambit Jennifer Lynn Barnes

Pro mě byl tento díl nejslabší , ale i tak fajn zakončení . Za přečtení celá série určitě stojí :)

08.12.2023 4 z 5

Kéž bys tu byl Kéž bys tu byl Jodi Picoult

(SPOILER) Tak tohle mi vůbec nesedlo , moc mě to nebavilo . Měla jsem co dělat, abych to dočetla. A jako v Knize dvou cest, zde téměř z ničeho nic opouští ženská skoro dokonalého muže.

04.12.2023 2 z 5

V jejím srdci svět se tříští V jejím srdci svět se tříští Jonathan Dylan Barker

Naprosto famózní kniha , četla bych pořád a pořád a chtěla jsem, aby příběh nikdy neskončil.

04.12.2023 5 z 5

Všechny cesty vedou do Santiaga Všechny cesty vedou do Santiaga Ladislav Zibura

Miluju cestování , ale tentokrát se zážitky z cest nepřenesly na mě. Je to hezky a mile napsané a místy jsem se opravdu dost zasmála, ale ve formě přednášky či nějakého vyprávění by mě to bavilo asi víc.

29.11.2023 3 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

O této knize se jsem hodně slyšela, schválně jsem se jí tedy vyhýbala. Nakonec jsem tedy podlehla a musím říct, že jsem za to ráda. Strhlo mě to.

27.11.2023 5 z 5

Není úniku Není úniku Yrsa Sigurðardóttir

Za mě to vypadá na velice zdařilou sérii. Bavilo mě to a bylo to strhující. Zatím nejlepší kniha ,co jsem od Yrsy četla.

24.11.2023 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Tahle série je tak osvěžující , zajímavá, napínavá a velmi vtipná , že ji prostě musíte milovat . Poe a Tilly jsou jedineční a já je opravdu miluju. Takže doufám, že se dalšího dílu dočkáme a pokud ano, tak brzy :)

22.11.2023 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Trochu něco jiného , ale pořád stejně čtivé , i když mi nějaké pasáže příliš neseděly.

20.11.2023 4 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Nevím, zda nějaká kniha překoná erotikon , který mě bavil nejvíc. Ale pořád je to milovaný Hartl, zábavný , čtivý , smutný a ze života :) Jediný chlap , který dokáže porozumět ženám , je asi on :) Takže další knihu, šup, šup:)

20.11.2023 5 z 5