Didi15 Didi15 komentáře u knih

Dlouhá cesta domů Dlouhá cesta domů Louise Penny

Opět další díl, opravdu nevím, co budu dělat až všechny vydané knihy přečtu. Je to úžasné . A Petera jsem oplakala.

21.02.2024 5 z 5

Pozoruhodně bystrá stvoření Pozoruhodně bystrá stvoření Shelby Van Pelt

Tohle je milý a odpočinkový příběh , líbilo se mi to.

Kudy vchází světlo Kudy vchází světlo Louise Penny

Tak tohle byla jízda , pro mě zatím nejvíc napínavý díl. Sakra , to bylo naprosto skvělý.

Krásné tajemství Krásné tajemství Louise Penny

Zatím žádný díl nemohu hodnotit nižším počtem , je to úžasné . A tento díl je úplně z jiného prostředí , změna . Až tuto sérii dočtu , bude mi Gamache a spol . opravdu chybět.

Světelný klam Světelný klam Louise Penny

Opět další parádní díl, tato série je opravdu úžasná .

15.02.2024 5 z 5

Pohřběte své mrtvé Pohřběte své mrtvé Louise Penny

Velice zajímavý díl, líbilo se mi prolínání více dějových linií. Parádní linka o městě Québec, musela jsem si pak vyhledat další informace , jak mě to zaujalo . Zajímavá část i co se týče Gamache a jeho vyšetřovaní s tragickými následky. A jsem ráda , že se vrátil Olivier.

15.02.2024 5 z 5

Hladový duch Hladový duch Louise Penny

Jak pokračuji sérií , tím víc se vyskytují vtipné hlášky a Ruth naprosto zbožňuju .
A Olivier ? To snad ne... okamžitě se vrhám na další díl.

12.02.2024 5 z 5

Oživlý kámen Oživlý kámen Louise Penny

Opět skvělé , a místy i opravdu zábavné . Miluju to .

07.02.2024 5 z 5

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

Tak trochu Vraždy v Midsomeru v kanadském podání :) Je to milé , napínavé , naivní , klasické a místy velmi zábavné .

05.02.2024 5 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Další díl opět skvělý . Tu vesnici miluju:)

05.02.2024 5 z 5

Osamělá noc Osamělá noc Charlotte Link

Jedna z mých oblíbených autorek , opět to stálo za to . Já jsem spokojen a velice ráda si počkám na další .

31.01.2024 5 z 5

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Zajímavé zpracování a téma . Přečteno na jeden zátah.

Zátiší Zátiší Louise Penny

Nemohla jsem odtrhnout oči, i když jsem si chvíli zvykala na styl psaní . Přišlo mi to jako ještě více z dřívějších let 20.století. Každopádně jsem ráda , že jsem našla další sérii, která vypadá , že na ní nedám dopustit.:)

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Mně se to moc líbilo , jak téma fotografování , tak Japonsko , které na mě úplně dýchlo.

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Konec až přesladký , ale beru to tak, že to k romantickým útěkům prostě patří :)

25.01.2024 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Další příjemná oddechovka, vždy při čtení romantických útěků mám chuť ochutnávat speciality a stěhovat se :)

22.01.2024 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Parádní , tohle mě bavilo, už bych jela na dovolenou :)

22.01.2024 5 z 5

Fajn kniha u které se poučíte a může to zachránit život vám nebo někomu jinému.:)

19.01.2024 4 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Je to milá, příjemná a oddechová kniha . V rámci tohoto žánru je to skvělé . Líbí se mi i autorčin styl psaní.

18.01.2024 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Přesně takhle si představuju svůj život, vlastnit někde v Alpách svůj malý penzionek :)))
Ale zatím co se týče těchto knih , se mi nejvíc líbilo v Kodani.

15.01.2024 5 z 5