Odplata

Odplata https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498280/bmid_odplata-7JC-498280.jpg 4 26 5

Nomád série

Bývalý agent MI6 Marc Dane zasvětil život ochraně své země, takže si nadělal nepřátele. Hodně nepřátel. A společným cílem těch, kteří se snaží ze všech sil srazit západní svět na kolena, je jediné: Rubicon Group – elitní zpravodajská agentura, která tohoto špiona zaměstnává. Kdo zničí Rubicon, ten zničí mír a řád na celém světě. Marc Dane musí spolu se svou parťačkou Lucy Keyesovou rozkrýt děsivé spiknutí, která sahá od přístavů v Monaku po hory v Mosambiku. A čas běží! V novém strhujícím thrilleru od autora bestsellerů Nomád či Exil najdou fanoušci příběhů Marca Danea přesně to, na co se těší: dechberoucí napětí, tajné spiknutí a touhu po odplatě!... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Rogue , 2020

TeaPeter
10.03.2024 2 z 5

Podivně slabý díl. Všechno se tak nějak popřevracelo a zůstalo otevřené, že mám pocit, jakoby ve výtisku, který jsem četl chyběly nějaké stránky - ale je to jen předvěst pokračování. Kdyby to bylo vcelku, tak by ta kniha asi byla moc tlustá. Uvidíme, kdy u nás to pokračování vyjde. Zatím jen dvě hvězdičky.

Didi15
22.12.2023 3 z 5

Pro mě nejslabší díl , i když to bylo zajímavé , nemohla jsem se tolik začíst . Jsem zvědavá na další díl.

iceVS
26.03.2023 4 z 5

Chvíli to vypadalo, že už i mrtví ožívají...
Sice v tomhle díle bylo mnoho mnoho mnoho emocí, ale celkově z něj nejsem příliš nadšená. Prostředí, které nepreferuji, trošku až moc nevysvětlitelných pomocí, úmrtí, která čtenář nechce.
A přestože emocí mnoho, tak ne ty, které tam být měly ;-)

hnusák
20.01.2023 4 z 5

Na začátku se to pěkně rozjelo, poté následovalo poměrně vádní co, jak a proč, ale konec to vše vynahradil, takže za mne spokojenost.

Shanib
13.12.2022 4 z 5

Konečně jsem se dočkala pokračování! Ovšem tenhle vývoj jsem nečekala. Ve všech předchozích dílech měli naši hrdinové štěstí, až si člověk říkal, že to snad není možný. A teď je to dohnalo a štěstěna je opustila. Jak jsem otáčela stránky, říkala jsem si leckdy nahlas: "no to snad ne." Za mě nejemotivnější díl ze všech. Konečně se do popředí dostaly i vedlejší postavy, které mi byly sympatické a v minulosti jsem si myslela, jaká je škoda, že nemají víc prostoru. Ovšem to jak autor zamíchal s kartami mě dostalo, až slza ukápla. A návrat jedné staré známé na úplném konci jsem tak trochu čekala. Uff, nemůžu se dočkat dalšího dílu, protože to určitě bude pořádná jízda.

James Swallow
britská, 1969