Didi15 Didi15 komentáře u knih

Větrné duše Větrné duše Mons Kallentoft

Přečteno za čtyři hodiny, nedalo se odpoutat. Velice zdařilé dílo.

22.04.2016 5 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Přečteno v řádku pár hodin. Wulfa mám moc ráda. Skvělý příběh , i když jsem v půlce už tušila pravděpodobný výsledek . Dávám plný počet, nemohu jinak .

19.04.2016 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Četlo se velice dobře, jen jsem čekala lepší závěr.Ale doporučuji.

14.04.2016 4 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Koupeno, přečteno za odpoledne. Nedalo se odtrhnout. Winter je mi sympatický, už aby zase něco vyšlo .

29.03.2016 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tak tohle byla neuvěřitelná famózní čtenářská jízda!!!!

29.03.2016 5 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Kniha se mi líbila asi nejvíc ze všech od Erskinové, hlavně válečná tématika.

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

České autory moc nečtu, ale zkusila jsem tuto a byla jsem nadšená. Některé scény mě rozesmály, u některých mě píchlo u srdce. Velice sympatická kniha:)

Tichý dech Tichý dech Jan Trachta

Skvěle napsaná kniha. Zajímavá, dojímavá,člověka to nutí přemýšlet nad životem.

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Nejdřív jsem byla přinucena zkouknout film. To jsem neměla dělat,bylo to otřesné. Poté jsem si řekla,že musím zkusit knihu , protože příběh je to každopádně zajímavý. Nelituju, kniha výborná,už se těším až vyjde Farma.

24.03.2016 4 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Četlo se celkem fajn,myšlenka zajímavá. Ale připadalo mi to jako mix Hunger games a Labyrintu,takže dávám pouze tři hvězdy.

24.03.2016 3 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

A opět něco o zvířectvu. Jako ve ´Vlku samotáři není čtenář ochuzen o to , jak to chodí mezi zvířaty. Někdy může až člověk závidět, jak jsou spolu určité druhy spjatí. Velice zajímavá kniha s překvapivým závěrem.

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Nemůžu jinak než dát pět hvězd, autorčino vyprávění jako vždy skvělé. Zajímavý popis,jak to funguje mezi vlky.

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Neuvěřitelné vyprávění. Při určitých pasážích jsem zjistila,že se mi derou slzy do očí . Je to silný zážitek. Konec? Nějak jsem to tušila, přesto mě dostal.

Nezlomný Nezlomný Laura Hillenbrand

Vynikající záležitost, je skoro až neuvěřitelné , co člověk dokáže ustát. Film je proti knize naprostý propadák.

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Vůbec se mi to nečetlo dobře,už od nich víc číst nebudu.

23.03.2016 2 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Tak tohle jsem přečetla hned, už se těším až vyjde Dobře se dívej.:)

23.03.2016 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Moc se mi líbila, přečtena jedním dechem .

Pastýř smrti Pastýř smrti Ethan Cross

Docela zajímavý námět, který byl už slabě zpracován. Průměrná kniha. Ale závěrem jsem překvapená byla:)

23.03.2016 2 z 5

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Kniha velice čtivá , zajímavá , moc jsem byla zvědavá ,jak to všechno dopadne. Ach jo, otevřené konce nenávidím :)

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Knihy od této autorky mám velice ráda:)