Didi15 Didi15 komentáře u knih

Takže musím uznat, že se to četlo stejně rychle a stejně skvěle jako ostatní Pottrovky. Člověk musí vzít v úvahu, že to je psáno prostě jako scénář. Ale opravdové fanoušky a fanynky je to srdeční záležitost, takže překousnou i to:) Příběh je fajn a umím si to dokonale představit i na filmových plátnech, moc dobře si pamatuju na pocit, kdy jsem si řekla, že to je poslední kniha a následně poslední film a pak už nebude nic a jak jsem byla smutná. Je to naprostá nostalgie, kdo by nechtěl chodit do školy v Bradavicích, že?:)
Je to ochuzené o popis prostředí a všelijakých takovýchto momentů, což zase může být fajn né úplně knihomoly:)..Zcela jistě si to umím představit i jako osmou knihu. Když to berete, tak jak to je, rozhodně Vás kniha nezklame, mě nezklamala.

27.09.2016 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Bylo to docela dobré. Četlo se to hezky. Akorát jsem doteď nejistá, jestli je mi Kim sympatická nebo ne. Rozuzlení Nicola a Beth pro mě poměrně překvapující. Hodnotím za čtyři hvězdy.

23.09.2016 4 z 5

Miovo blues Miovo blues Kristina Ohlsson

Pvní díl byl skvělý, Miovo blues bylo výtečné. Četlo se jedním dechem, nemohla jsem se odrthnout.

12.09.2016 5 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Skvělá kniha, stejně jako ostatní díly.

12.09.2016 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Kvalitní kniha, stejně jako ostatní. Těším se na novinku.

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Tak tohle je za 4*:)..Bavilo mě to, i když jsem věděla, kdo je vrah atd. Pěkně zvrácený vrahoun:)

19.08.2016 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Vždycky jsem skeptická k českým autorům, ale přeci jenom díky skvělým recenzím od žen, které knihu již četly, jsem se k četbě nechala přemluvit také. Musím říct, že budu muset přehodnoti svůj pohled na české spisovatele. Velice mě překvapila, byla jsem přímo nadšená a přečetla jsem ji za pár hodin, protože nepřicházelo v úvahu , že bych šla spát, aniž bych věděla, jak to celé dopadne. Skvěle napsáno, skvěle vymyšleno, chtěla bych víc a víc , chci dál vědět, jak pokračují všechny ty životy.
Velice realistické, tím pádem smutné, protože takovýhle svět stojí za prd.

18.07.2016 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Skvělá kniha, přečteno jedním dechem. Velice silný příběh.

16.07.2016 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Mráz byl skvělý, Kruh byl skvělý, ale Tma je naprostá bomba. Strhující příběh, naprosto geniální . Nemohu se dočkat dalšího dílu.

22.06.2016 5 z 5

Skládačka Skládačka John Lutz

Tak tohle to byla jízda, jenom jsem četla a četla a četla. Už teď se těším na novou knížku s Quinnem:)))
Jen nemám ráda otevřené konce:)

18.06.2016 5 z 5

Když padne noc Když padne noc Jenny Milchman

Do prvních kapitol jsem se nějak nemohla začít a tak jsem četbu pořád odkládala. Pak jsem se odhodla ke čtení a dala jsem to na jeden zátah. Zprvu nic moc, ale tak od poloviny knihy se to rozjede a tak jsem s napětím očekávala konec.Takže nakonec dávám 4 *, protože to tak špatné nebylo a úplně nejvíc mě dostala postava Barbary, z psychologického hlediska velice zajímavé.

15.06.2016 4 z 5

Ctitel Ctitel Charlotte Link

Kniha se mi moc líbila. Velice čtivé a věrohodné. Doporučuji .

05.06.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Prohlížela jsem si nejdříve filmové trailery k filmům co půjdou do kin. Narazila jsem na ,, Než jsem tě poznala,, . Zaujalo mě to a tak jsem si půjčila i knihu. Dejme tomu, že tenhle žánr čtu o mnoho méně než ostatní, ale.... Přečetla jsem za jedno dopoledne. Neskutečný příběh. Jelikož jsem jsi přečetla zdejší komentáře, věděla jsem , jak to dopadne. I přesto, že jsem na konec byla jaksi připravená, brečela jsem následnou čtvrthodinu po přečtení .Doporučuji.
Doufám, že mě nezklame ani film.

01.06.2016 5 z 5

Připravena zemřít Připravena zemřít Lisa Jackson

Mně se kniha moc líbila. Velice čtivé a tudíž za chvíli přečteno.

01.06.2016 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Musím konstatovat, že to úplně špatné nebylo. Zajímalo mě, jak to dopadne, takže jsem četla dál a dál. Ale je to asi nejslabší kniha. Nejvíc pro mě byly Sedmilhářky.

24.05.2016 3 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Kvalitní záležitost, velice dobře se četlo. Dopoučuji.

14.05.2016 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Kjell Ola Dahl

Knížku jsem dostala a tak jsem ji musela přečíst. Dlouho jsem nečetla nic tak špatného. Severské krimi miluju, ale tohle se nedalo číst,vůbec jsem nemohla udržet pozornost. Přečteno s velkým sebezapřením.

12.05.2016 2 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Pozor spoiler!!!
Dávám tři hvězdy. Knihu mám doma, obálka byla fajn, anotace byla fajn. Ale když jsem se pak chtěla začíst, dost dlouho mi to trvalo. Až ke konci jsem četla a četla, protože jsem chtěla vědět, jak tohle dopadne. Závěr byl na mě až příliš překombinovaný, možná kdyby to ukončil nějak s Bílkem, bylo by to lepší . Jsem zvyklá na víc.

09.05.2016 3 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Budu si od tohoto autora přečíst i něco dalšího. Kniha se mi líbila velice, nevadily mi ani krátké kapitoly, spíše mě nabudily. Vřele doporučuji.

29.04.2016 5 z 5

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Skvělá kniha. Chci další díl s Katie:)

28.04.2016 5 z 5