Didi15 Didi15 komentáře u knih

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Konečně Harry. Nesbo mě opět nezklamal. Budu netrpělivě čekat na další holeovku. Bylo by nejlepší , aby Nesbo vydal jednoho Harryho ob měsíc, protože já mám žízeň:)

17.05.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Minier je skvělý spisovatel, pořád je to čtivé , ale trilogii se Servazem se to nedá srovnávat. Chvíli jsem se přistihla , že se nudím, ale závěr byl skvělý.

09.05.2017 3 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Kniha zajímavá. Katie mám ráda. I když tedy pachatelé byli jasní, to nešlo jinak.

06.04.2017 5 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Naprosto skvělá kniha. Harlan snad nikdy nezklame. A závěr mě naprosto dojal.

05.04.2017 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Za mě mnohem lepší než Němý křik. Kniha má spád , je velmi napínavá, v určitých případech musíte knihu odložit, abyste vstřebali všechno to, čeho jsou lidé schopni udělat jiným . Kim je velmi sympatická vyšetřovatelka. Angela je prostě opravdu skvělá.

23.03.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

No nedá se říct, že po přečtení knihy následovalo takové nadšení a emoce jako u Než jsem tě poznala. Objevení Lily mi přišlo už trochu přitažené za vlasy, obzvlášť ztratím syna- no aspoň mám vnučku. Každopádně se Jojo nedá upřít čtivý styl. Nektěré pasáže jsou velmi povedené. Takže nakonec hodnotím velm kladně.

21.03.2017 4 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Tak co k Harlamovi napsat. Jedině, že to opět mistrovský napínavý kousek. Bavilo mě to od začátku do konce. Jedině snad to, že bych to nechala zakončené dřív, než úplným přiznáním na konci.:)

17.02.2017 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Skvělá kniha, ostatně jako všechny od Hartla, nemám více co dodat:)

14.02.2017 5 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Miluju Deavera, miluju Lincolna:) Skvělá kniha, nemám víc co dodat:)

31.01.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Tato kniha se mi líbila snad ještě víc než Erotikon. je to takové ze života, až je to neuvěření. Dokázal vystihnout veškeré pocity a některé hlášky jsou tak pravdivé až zamrazí. Patrik Hartl je výjimečný spisovatel a já chci jeho knihy číst pořád a pořád, nedočkavě budu čekat na další. Snad další kniha přijde co nejdřív.

12.01.2017 5 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Zajímavá obálka, Rath je mi sympatický, četlo se rychle a skvěle. Nemám co vytknout. Doufám, že bude pokračování:)

10.01.2017 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Skvělá, skvělá, skvělá kniha. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Nemám Carterovi nic co vytknout. Brutální, promyšlené, jednoznačně skvělé.

12.12.2016 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Přečteno za pár hodin o noční službe. Krásně napsáný příběh z války. Spisovatelka se mi dostala pod kůži a rozhodně přečtu i další knihy.

12.11.2016 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Spisovatelka je neuvěřitelný talent. Už aby vydala nějakou další knihu. Napínavé a takového vraha jsem nečekala, konečně taky z jiného soudku. Je to prostě skvělé .

09.11.2016 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

První díl bomba, třetí díl byl nejlepší a tento druhý byl nejslabší. Zajímavé to bylo až ke konci, ale i přesto ..Sirotčinec je vynikající dílo.

03.11.2016 4 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Scifi a fantasy nejsou mými vysloveně oblíbenými žánry, ale tento nápad ,, příběh o podivných dětech,, mě nadchnul. Kniha se mi moc líbila a upřímně se bojím podívat na film, protože si myslím, že budu velice a velice zklamaná.

29.10.2016 5 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Takže tuhle autorku jsem si oblíbila od knihy Pět, která mě zároveň přivedla i na geocaching. Těšila jsem na nějakou novinku a přisli Slepí ptáci. Opět musím konstatovat, že je to skvěle a čtivě napsáno. Jedna z dalších knih, kterou musíte dočíst co nejdřív, abyste věděli, jak to všechno dopadne. Florina a Beatrici jako vyšetřovatele vysloveně miluju.
Co se týče facebooku, zase jsem byla utvrzena o tom, že tato ,,věc,, pouze obírá lidi o čas a veškeré osobní vztahy, navíc může být velice a velice nebezpečná. Ursula , výborně.

26.10.2016 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Kniha se mi líbila a po V lese visí anděl a teď po Sově se tento autor zařadil mezi oblíbené autory. Zápletka dobrá a už teď se těším na nějakou další knihu.

15.10.2016 5 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Takže musím napsat, že prostě miluju tyto knihy o Sebastianovi Bergmanovi. Kriminální zápletka je uvěřitelná a v dnešní době docela zajímavá otázka , kam se lidstvo bude vyvíjet dál. Ač vrah je vrah, jeho myšlenka byla na místě a rozhodně je hodna sympatie. Nemůžu se dočkat dalšího dílu, také mě zajímá vztahová linie otec -dcera, Ursula, Torkel. A Billy? To mě zajímá snad úplně nejvíc.

07.10.2016 5 z 5

Nejdřív mě zaujal trailer ke filmu, o knize jsem neměla žádné potuchy. Poté mi o ní začala povídat kolegyně a já se rozhodla pro její přečtení. Je to opět jiný žánr než obvykle čtu, ale musím uznat, že se mi moc líbila a chystám se určitě i na další dva díly. Fotky v knize jsou úžasné a dodávají ke všemu úžasnou atmosféru.

05.10.2016 5 z 5