Tiché dívky

Provokativní, ambiciózní a nezapomenutelný příběh si zamilují čtenáři Iana Rankina, Joa Nesbøho a Grega Ilese. Frank Rath si myslel, že když odevzdal odznak detektiva, vraždami už se nebude muset zabývat. Stal se soukromým vyšetřovatelem a v zapadlém městečku v severním Vermontu sám vychovává dceru. Pak se ale u silnice najde opuštěné auto a zdá se, že nádherná mladá dívka, která ho vlastnila, zmizela beze stopy. Vyšetřování Rathovi odhalí ty nejtemnější stránky lidské duše. Mladé ženy s tajemstvím mizejí jedna za druhou, Ratha trápí jeho násilná a bolestná minulost a znovu zjišťuje, že zlo číhá všude, i v těch nejmenších, zdánlivě idylických městečkách — a nikdo není v bezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295711/tiche-divky-yTb-295711.jpg 4382

Vermontský cyklus 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Host

The Silent Girls, 2014

Kniha Tiché dívky

iveta3689

Autor dost pitva detaily a odvadi dej do slepych ulicek. Mozna mel snahu propracovat atmosferu, bohuzel to ale brzdi pribeh. Samotne vysetrovani neni moc rozepsane, je to jednoducha linie, mohlo by to byt lepe zpracovane.

blackoutzuzi

Když jsem dočetla Tiché dívky, hned jsem věděla, že jsem objevila něco velkého! Resp. mého nového oblíbeného autora! Naprosto skvělý detektivní román, ze kterého vás bude mrazit, zamilujete si hlavního vyšetřovatele a nebudete chtít přestat číst!

Heli20

Brilantně napsaný příběh!

Awča

Kniha pokračuje na výborné úrovni stejně jako předchozí díl.
Bylo to napínavé čtení. Škoda, že Sonja nemá více prostoru, již jsem si na ní zvykla. Ale linka Franka, s minulostí a dcerou je také velmi zajímavá.
Rozuzlení je takové nadsazené, ale jinak opět čtivá kniha se kterou jsem strávila pěkné dva dny.

Lucousb

Svým způsobem se tam nic dlouho nedělo a přesto mě kniha obdivuhodně pohltila a užívala jsem si jí. A ten třešničkový konec! Mňamka!

iška

Velmi dobrá detektivka. Jen ten konec, teď abych rychle sehnala další autorův titul.

janastok

Velmi dobré, ještě lepší než první díl.

šipek

Tak pro mě velice povedená detektivka. Koukám zde na databázi knih na komentáře a né každému se kniha líbila. Čtenáře čekají nečekané zvraty a závěr knihy je strhující s otevřeným koncem. Chce to mít hned připravený třetí díl Vermontského cyklu. Za mě vřele doporučuji.

Dívka, která si hrála s ohněm
Dívka, která si hrála s ohněm