Poslední zkouška ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Sebastian Bergman čelí dosud nejnebezpečnějšímu protivníkovi: nesmírně inteligentnímu sériovému vrahovi se zvláštním posláním. Kdo šlápne vedle jako první? Sebastian Bergman rozehraje hru s nevyzpytatelným sériovým vrahem, který touží vymýtit hloupost v povrchní společnosti. Hvězda televizní reality show je nalezena v opuštěné školní budově — s prostřelenou hlavou přivázaná k židli v koutě. Na sobě má špičatou čepici a na holých zádech připnutý test — soudě podle počtu chybných odpovědí oběť selhala v nejdůležitější zkoušce svého života. Záhy se ukáže, že jde o první ze série vražd zaměřených na mediálně známé osobnosti. Kriminální oddělení však hledá důkazy na místech činu marně. Klíčem se stanou komentáře na sociálních sítích a anonymní dopisy zaslané do redakcí novin. Je zřejmé, že jejich autor má o vraždách informace, které zná jenom policie — a vrah....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311482/big_posledni-zkouska-Zxw-311482.jpg 4.6413
Série:

Sebastian Bergman / Sebastian Bergman: Policajný psychológ 5.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: (ekniha), Host
Originální název:

De underkända, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (112)

Kniha Poslední zkouška

Sixao
včera

Super pokračování, jen už mi docela pila krev Vanja a Torkel jí k tomu přizvukuje bez kousku profesionality. Sebastian je nenapravitelný sukničkář, ale tohle si prostě nezasloužil. Navíc pokaždé zásadně přispěje k vyřešení případu. Vážně přemýšlím nad tím, jakým právem Vanja takhle zachází s nejbližšími lidmi. Až za ní Sebastian nebude dolézat, nebude mít skoro nikoho. A jak se zachoval Jonathan k přítelkyni? Taková borka Vanja opravdu není. Na druhou stranu jí Sebastian pokazil to přijetí na FBI... Pěkně si s námi autoři pohrávají :) Co dodat k Billymu. Trochu jsem to tušila a čekala nějaký šílený zvrat na závěr. Teď jen doufám, že to nedopadlo úplně nejhůř jak mohlo.

moudivlacek
15.12.2021

Sice do jisté míry chápu rozzlobenost vraha, ale silně nesouhlasím už s jeho činy. Každopádně si myslím, že jeho motiv je odrazem celého světa, vrahovým řešením se ale nic nezmění. A zároveň souhlasím se Sebastianem, který poukazuje na to, kdo si dnes může říkat, že je úspěšný, zajímavý, inspirativní pro druhé - a rozhodně to nejsou jen pouhé vědomosti, byť na vysoké úrovni.
Tentokrát se v příběhu děje dost i v osobní rovině - u Torkela jsem to kladně přivítala, Ursule přála, Vanjino vyvádění a přístup ne zcela chápu, Sebastian - to je prostě případ pro sebe. Ale kdo je nejvíc šokující už z minulého dílu je Billy. Měla jsem ho moc ráda a docela mu fandila, ale co ten závěr????!!! Jako vážně až takto?? No snad bude nějaké další vysvětlení..... Knihu doporučuji.


Dajine
15.08.2021

Opět jízda na horské dráze a zajímavá zápletka. Sebastian nezklamal. Fakt mu fandím.

rumova_kulicka
09.08.2021

Tento díl a Němá dívka jsou pro mě nejlepší díly série. Vrahův motiv je zajímavý a do jisté míry s ním lze souhlasit. Knihu jsem shltla jako malinu. Akorát ty otevřené konce, to jsou infarktové stavy! Další díl jsem musela vzít do ruky hned...

ejwa1937
10.06.2021

Někdy mi z těch jeho lží a chování je stydno i za něj, ale nemůžou být všichni hlavní hrdinové k zulíbání ... Za mě super, těším se na další :)

jitka1585
31.05.2021

Naprosto skvělý díl,opět otevřený konec.Jak to všechno dopadne jsem moc zvědavá a už mám připravený poslední díl série,...doufám,že je poslední,aby se snad nemuselo čekat až se napíše další pokračování.To neeee!Příběhy se Sebastianem jsou návykové...supr,plný počet hvězdiček.

Evka27
26.03.2021

Povedený díl a opět s koncem, na který je nutno rychle navázat další četbou. Takže hurá na to.

MirkaProk
21.03.2021

Další skvělý díl s Bergmanem a ostatními vyšetřovateli. Hned se vrhám na další díl.

1