Ctitel

V lese je nalezeno tělo nedávno zavražděné dívky. Policie i rodina stojí před záhadou, neboť dívka zmizela beze stopy před šesti lety. Až telefonát prázdninové známosti poskytne vyšetřování první záchytný bod….

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259945/big_ctitel-ULj-259945.jpg 3.8264
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Ikar (ČR)

Der Verehrer, 1998

Kniha Ctitel

Lucc93

Od začátku bylo jasné, kdo za tím vším zlem stojí, i přesto mě ale pár momentů velmi překvapilo. Kniha se velmi dobře četla a dokonce mi bylo chvílemi dost úzko. Doporučuji k přečtení.

Leona333
25.10.2020

Ano, souhlasím s tím, že kniha je trochu staršího data, takže to není taková pecka, které se píší a chrlí na čtenáře dnes. Přesto pro mně své kouzlo určitě měla a ráda jsem při jejím čtení zvolnila tempo a odpočinula jsem si od všech těch krváků, které mám přečtené. ; )

HaHa11
30.09.2020

Rok vydání originálu (1998) byl v knize znát. Dnešní čtenář je už prostě naladěn na jiné detektivní postupy - i když tohle byl spíše psychothriller, než detektivka. Dvě dějové linie, čtenář se po zhruba polovině příběhu dozvídá, co/koho mají společného. Autorka představila čtenářům zajímavou hlavní postavu - ženu počínajícího středního věku, jejíž poklidný rodinný život náhle vezme zasvé. První dvě třetiny knihy měly poměrně spád, ale poslední část byla neúměrně natahovaná a víceméně v očekávání eskalace událostí na posledních desítkách stran. Kýčového happyendu nás autorka naštěstí ušetřila, a tak (hodně ) přidávám na 4 hvězdy. Na čas Ch. Link ale opustím.

NADEI
29.09.2020

Docela zklamání.

metadonjuan
10.09.2020

1. části bych dal 5 hvězd, 2. části 3 hvězdy, tak jsem měl dát 4.

INCOGNITOREADER
27.08.2020

Označil bych to spíše jako takový lehký psycho thriller pro ženy. Jde tady o stalking a docela slušného magora. Zápletka je trochu průhledná, a v druhé půlce a hlavně před finále je děj zbytečně natahovaný. Ale finále samotné je napínavé. Není to nic výjimečného nebo převratného, ale jako oddechové čtení se určitě hodí.

anája
18.06.2020

Kniha plná napětí a zvratů. Je úplně jiná než knihy psychothrillery, které jsem od autorky dosud četla. Je to psáno stylem jak milostný román. Připomnělo mi to knihy Daphne du Maurier

pavlinka0250
13.12.2019

Moje třetí kniha od autorky a mě tedy v žádném směru nezklamala. Velice čtivé, postavy skvěle popsány, napínavé.
Za mě ano a doporučuji.
*****