Miovo blues

Kde je Mio? Co se vlastně stalo poslední den u Mia ve školce? Martin Benner je proti své vůli zatažen do pátrání po čtyřletém zmizelém chlapci. Dokud ho nenajde, nenechá ho bezohledná mafie na pokoji. Martin zoufale sleduje minimum stop, které má k dispozici. Ovšem Miovo zmizení není jeho jediný problém. Musí také zjistit, kdo se ho snaží usvědčit z vražd, které nespáchal. Jeho paranoia den ode dne roste. Kdo může sledovat každý jeho krok, aniž by byl sám vidět? Honba za pravdou ho postaví před děsivé dilema: Může zachránit Mia a zároveň sám sebe? Anebo bude muset zemřít další člověk, aby měl konečně klid? Miovo blues začíná tam, kde skončil dramatický thriller Lotosové blues....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295889/miovo-blues-NgR-295889.jpg 4.3203

Martin Benner 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Kniha Zlín

Mios Blues, 2015

Kniha Miovo blues

Kristulda
26.12.2020

Toto pokračování sem zhltla, konec jsem nečekala. Moc pěkné.

25.11.2020

Napinave, to ano. Ale take trochu prekombinovane. Prvni dil byl uveritelnejsi.

Petraxxx
06.11.2020

Moc náhod, zbytečné zápletky. Více se mi líbil první díl.

000nugatovej
20.09.2020

Tohle blues je propletené stejně jako to předcházející. Pokud od literatury nečekáte nic více než relaxaci, tak vcelku zajímavé čtení.

soukroma
24.07.2020

Několik dní se chystám k napsání podrobného komentáře, ale ono to vlastně asi stačí shrnout následovně: po dvou pokusech u téhle autorky, které skončily nechutí a odložením, ba přímo znechuceným odhozením knihy už žádný další hokus nebude.

Anna27
28.06.2020

Na závěr opět přehršel informací a vysvětlení, ale na to jsem u autorky zvyklá. Napínavé, čtivé, zajímavé postavy. Určitě doporučuji vše od Kristiny přečíst.

ZuK1
01.06.2020

Souhlasím s komentáři, že závěr je dost překombinovaný, knížka se ale výborně četla a bavila mě.

Majdalenka
29.05.2020

Knihu jsem dostala zdarma k nákupu. Věděla jsem že se jedná o pokračování přesto jsem se rozhodla knihu číst. Byla to škoda. Knížka je ctiva napínavá a krásně navazuje na první díl, který si někdy určitě přečtu.